Jump to content

Nekoliko pitanja


Furious

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ali fudbal se prvobitno nije igrao bos nego su odma krenuli sa kopackama,a wow se pojavio bez svih ovih addonova pa su ih posle napravili da bi olaksali igru,tako da poredjenje i nije na mestu... ;)

da ali blizzard je i sam rekao da podrzava addonove. .. lepo ti stoji dole levo kada udjesh addons ... to ti je samo kao kutija za te kopachke ... koje ti moras sam da nabavish ... ili josh bolje ajde da se svi vozimo u jugu jer je u malo boljim kolima imba da se vozimo , nema veze sto je lepshe i udbnije ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Da mu kazemo za Visa CC generator ili da ga pustimo da ima RL jos nedelju dana?^^ [:D][:D]

Pusti ga jos nedelju dana da zivi [:D]

da ali blizzard je i sam rekao da podrzava addonove. .. lepo ti stoji dole levo kada udjesh addons ... to ti je samo kao kutija za te kopachke ... koje ti moras sam da nabavish ... ili josh bolje ajde da se svi vozimo u jugu jer je u malo boljim kolima imba da se vozimo , nema veze sto je lepshe i udbnije ;)

Pazi generalno ja delim addonove na ui modifications (grafika) i usable addonove koji zaista rade nesto vise ... dok promena izgleda ui je ok, jer svakom odgovara neki drugi layout i ako postoji ta mogucnost sto ljudi ne bi menjali izgled, ali na drugu stranu dodavanje nekih funkcija zaista smanjuje tezinu encountera i dozvoljava n00bovima da ne moraju da misle.

Primer je onaj addon za Thaddiusa, koji pokazuje ogromnom strelicom na ekranu gde moras da ides kad dobijes polaritet. Alo bre, koje je to sranje? Poenta fajta je da ljudi umasteruju pomeranje i da se nauce gde i kad da trce, na da im addon pokaze a oni da pritisnu jedno dugmo .... itd. Primera ima dosta...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Iskoristi neki od ovih brojeva dole da napravis account i dobijes mesec dana free, posle nekoliko dana izbrisi broj lazne kartice (tako sto ces da uradsi cancel subscription, tim ne birses account tako da nemoj da se bojis [8D] ) i unesi pravi broj kad dobijes od banke informacije.

Uzivaj i pozdravi se od normalnog zivota narednih nekoliko meseci kad ces doci u fazu "dosta je moram sad da se skinem!" :))

Edit(Neo), posalji mu link ma PM, da ne bude posle dza-bu. :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

sa tim kompom da "kochi" ne mozhe pod normalnim okolnostima,

ako imash problema sa tom konfiguracijom najverovatnije si umesto da drzhish na defaultu nasvirao sve na max, uspori malo

druga stvar je kada ulazish u zone sa mnogo ljudi koje sem veze naprezhu i ram, u principu oko 750mb rama treba wowu samo tako, tj ko nema toliko igra mu swapuje...

Link to comment
Share on other sites

Ovako iam neke addonove ali nece da rade odem lepo u E:/<WoW path>/Interface/Addons pa ih extractujel ali nece

Mozda su ti iskljuceni, kad se zalogujes i dobijes ekran gde biras lika, idi na addons (donji levi ugao) i pogledaj da li su ukljuceni.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Sve na maximumu 1280/1024 sa 2 gb rama i 6800gt 3.5 athlon winchester ... retko pada na manje od 40 uglavnom je 70-80 60 u ironforfgeu i na thadiusu 40 fps ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pecash tako sto

kupish stap

kupish bright bauble

montirash bb na stap

stanesh u jedan od gradova koji imaju jezerce...zapravo imaju svi samo i nekima tezhe potrefiti...

i lepo pecash u gradu

dok se potroshi prvi bb imacesh oko 20 fishing skil i posle ti on vishe i ne treba

e sada

najbitnie sto ce ti ikad iko reci o pecanju

NIJE BITAN LVL NEGO BROJ RIBA KOE VATASH

zato se do 300 dizhe u gradu dok lfgujesh za instance

Link to comment
Share on other sites

Cisto da postavim to malo jednostavnije , lvlovanje fishinga ne zavisi od zone nego od onoga koliko si uspeshan u hvatanju same ribe , dakle mozesh da pecash gde god hocesh dodje ti isto , sve zavisi od tebe .

Naravno pomaze da uzmesh neke iteme sa + fishing onda je lakshe .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Eljudi imam problem , posto me mrzi da trazim po forumu vise od 2 strane odlucio sam da smorim sve ljude sa pitanjim koje do sada valjda niko nije postavio u vezi WOW-a:

1. Da li ce da mi secka WOW konfiguraciji(/showoff on) Aurora Alienware koji sam platio neku sicu od par hiljada evra (/showoff off)?

2. Koje kartice prihvata Blizzard za placanje WOW-a posto imam samo Visa Gold , posto smo imali neke finansijske probleme.

3. Koji je Build najbolji za Mage-a ili Rogue-a

4. Gde mogu da lvl-ujem (od 1-10 od 11-12 od 13-15 lvl....)

5. Koja profesija donosi najvise para na i da se te pare lako zaradjuju...

6. Sta su to Addonovi i za sta oni sluze?

jos jednom izvinite zato sto me je mrzelo da prelistam vise od 2 strane foruma !!11oneone

\o/ loooooodilo :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...