Jump to content

Stolica za komp


Recommended Posts

ma plastikaner je mama

jedino sto ne mogu da sviram giratu dok igram menadzera, zbog naslona za ruke... :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ajde nek neko nadje za neke normalne pare relativno normalnu stolicu pa da ja prepishem od njega, ja josh sedim na mojoj "shkolskoj" kupljenoj u vreme kad je "ergonomija" bila bezobrazna rech... ozbiljno, na ovoj stolici sam sedeo jos kad sam bio prvi osnovne

ja sam pazario za redakciju svojevremeno bas u eurosalonu jednu stolicu, ima kao "ergonomski" naslon i naravno naslon za ruke, plus je samo "sediste" malo "oblikovano". Platio sam je 3.5k ako se ne varam, i bas sam zadovoljan kako se pokazala do sada.

edit: Prilicno je slicna kao ova A65/R iz kataloga kojeg je okacio G!!!.

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da ovi gore to mogu da odrade, ali cini mi se samo za stolice u njihovoj ponudi.... ne skodi da ih priupitas :)

ebote kao da sam im PR

Shekk, nazalost mislim da nema lepih a iole udobnih stolica za manje od 100 evrica :( i ja sam trazio ali nema... u ostalom ko nadje neka javi :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

maha ima herman miller stolicu.taj model ti je pre 2 godine bio 800 dolara(u US).na znam gde ima kod nas,ali ako si vec zatrazio savet oko stolice(koju mozes da nadjes na svakom cosku po ceni od 50 evra) herman miller ti je naj stolica kod nas

http://s2.bitefight.ba/c.php?uid=22457

b:"jeli,jel ovo na slici fred durst ili onaj njegov brat limp bizkit?"

mare:"glupa je ko kugla ispod kauca"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...