Jump to content

Neverwinter Nights 2


voodoo_

Recommended Posts

ne dobijem, on dobije pro-nwn2.iso samo od svih tih fajlova, i nista vise :((((

i to kad mountujem nista ne uradi :((

HELP MEH :((

Na, fegetino.

YASU - Startujesh ovo prvo. Ako si burzuj kao voodoo i Dzidzi i imash nf4 onda ne morash. [:D]

PROCYON - Sa ovim uradish ono shto ti je voodoo burzuj napisao.

I skini i instaliraj patch.

wulfi... kako te nije mrzelo da kucas [:D]

eidt: odgovoricu nesto pametno kad se napijem cedevite, sad stigoh sa fudbala :D

Vidish da sam pri inspiraciji ovih dana. [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Shto se tiche dijaloga, moracemo da se slozimo da se ne slazemo. [:)] Meni su dijalozi jako dobri. Odlichno su napisani. U jednom trenutku u igri sam chak zastao i pomislio: "Jebote, kako su dobro ovo odradili!". I pritom ne mislim samo na upotrebu speech skill-ova, vec na to kako se razgovor zapochinje, kako teche i kako se zavrshava. Nekako mi je deluje skroz prirodno i uverljivo. A pritom nisam ni odmakao daleko u igri i pretpostavljam da najbolje stvari u tom smislu tek predstoje.

Koliko se secam, takav tok razgovora je moguc samo sa ochuhom. I meni je imalo smisla. Ipak on tebe cima da uradish neshto shto mozda ne bi zeleo. Razumljivo je ako hocesh da mu stavish do znanja da bi mogao malo da sidje sa oblaka i razumljivo je da ochekujesh svu pomoc koju moze da ti pruzi. Ako si mislio na neshto drugo, soreh i zaboravi. [:I] .

kako smara ona demonka :( zar je moguce da nisu mogli naci neku manje iritantnu za voiceover, dok je dwarf meni sjajno odradjen, sa odlichnim naglaskom

jest, nisu dijalozi toliko losi koliko mi se ucinilo u trenutku kuckanja onog gore, jer nisam ni odmakao mnogo... presao sam se da je sve moguce... ipak ostaje zal sto ne dobijas vise expa za prichu nego za batinanje

svidja mi se me sto je sadrzaj dijaloga odmakao od prvog dela i od kotora, naravno daleko je od tomenta koji je bio bash text heavy

btw evo sa bencha, sta treba za craftovanje nekih itema

The skill required for crafting armor is equal to the base AC of the armor crafted plus the materials used, so just add up one from section A and another from B:

A)

Padded: 1

Leater: 2

Studded Leather: 3

Chain Shirt: 4

Hide: 3

Scale Mail: 4

Chainmail: 5

Breastplate: 5

Banded Mail: 6

Half Plate: 7

Full Plate: 8

Light Shield: 1

Heavy Shield: 2

Tower Shield: 4

B)

Iron: +0

Leather: +0

Darksteel: +10

Duskwood: +5

Mithral: +10

Zalantar: +10

Salamander Hide: +12

Adamantine: +15

Umber Hulk Hide: +17

Wyvern Hide: +20

Red Dragon Hide: +23

The same equation works for weaponry, but the list is different in that the base check for weapons is based on weapon category, not the weapon itself:

A)

Simple Melee: 2

Martial Melee: 5

Exotic Melee: 8

Bows & Arrows: 2

Crossbows & Bolts: 5

B)

Iron: +0

Wood: +0

Alchemical Silver: +5

Duskwood: +5

Cold Iron: +5

Shederran: +5

Darksteel: +10

Mithral: +10

Zalantar: +10

Adamantine: +15

btw kakve likove vodite :)

ja uvek sa prvim likom igram sa nekim nebuloznim kombinacijama... tipa half elf fajter koji moze da u jednoj ruci nosi dvorucni mach a da ima i dualblade :P pored toga lik je kao bantu crnac sa zlatnom bradom i kratkim chirokijem ....haha..

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sto ne budesh musko i nabavish nesto polovno 5600 ili 6600...samo da nije 200...

a i ti ko da si invalid u tastaturu i mish...

Minimum System Requirements

System: 2.4 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor or equivalent

RAM: 512 MB

Hard Drive Space: 6500 MB

Other: ATI Radeon 9800 or NVIDIA GeForce 6600 or higher

Link to comment
Share on other sites

to mene zanima mnogo prdite :)

"A mozda ipak imate neko mishljenje?" [:D]

kako smara ona demonka :( zar je moguce da nisu mogli naci neku manje iritantnu za

voiceover, dok je dwarf meni sjajno odradjen, sa odlichnim naglaskom

Neeeeee, meni je do jaja. :)))) Osvojila me je nachisto sa imitacijom Helmovaca. [:D] I inache, uklapa mi se glas sa onim kuda idu kad je njen "prsonaliti" u pitanju. Takav je lik, kad chitash utiske drugih ljudi izvaljuje se da je ili gotive do jaja ili je mrze do jaja. Just like in real life. [^]

jest, nisu dijalozi toliko losi koliko mi se ucinilo u trenutku kuckanja onog gore, jer nisam ni odmakao mnogo... presao sam se da je sve moguce... ipak ostaje zal sto ne dobijas vise expa za prichu nego za batinanje

U vezi toga... naleteo sam na situaciju gde je obrnuto. Uzeo sam da saberem sve shto je moglo da se uradi i, bez spoiler-a, situacija je ovakva:

1. Sve kroz prichu = 700xp

2. Fight = 350xp* + ph4t l3wt

3. Pricha + upotreba speech skill-a = 200xp + 300 bjednih golada!?

*zavisi od nivoa PC-a

Iz ovoga se zakljuchuje da ona prva situacija izgleda nije namerna, vec da su developer-i jednostavno retardirani. Nemam nishta protiv da nagrada varira, ali zar mirno reshenje koje ne zahteva nikakav speech skill da ima najveci xp yield? Da se upotrebom stechenih veshtina (dal' borbenih dal' diplomatskih) dobra krishka xp-a zamenjuje sa neshto opreme i par skoro bezvrednih draguljchica ili kolichinom zlata koja je ravna beznachajnoj imajuci u vidu ekonomiju u ovoj igri? To jednostavno nema smisla, pogotovo u drugom sluchaju gde bukvalno bivash kaznjen ako upotrebish skill. Ovoj igri ochajnichki treba generalka. Ponekad se osecam kao da igram alpha build...

btw kakve likove vodite :)

Human Warlock. Zabavno. Nisam bio siguran u vezi izbora, buduci da mi je skroz nova klasa, do pre nedelju dana nisam ni znao da ce je uopshte biti u igri, ali za sada mi se chini da se necu pokajati.

a uvek sa prvim likom igram sa nekim nebuloznim kombinacijama... tipa half elf fajter koji moze da u jednoj ruci nosi dvorucni mach a da ima i dualblade :P pored toga lik je kao bantu crnac sa zlatnom bradom i kratkim chirokijem ....haha..

Pa koliko napada po rundi ima? Jer levom rukom vrti dualblade kao one mazoretkinje na paradi? :PPP I mozesh li ti ishta da pogodish tako? Ne bi me chudilo da ti je na nizim nivoima AB bio u minusu... :)))

System: 2.4 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor or equivalent

Meni radi kako-tako na 1.4. :)

Other: ATI Radeon 9800 or NVIDIA GeForce 6600 or higher

To je mozda recommended. Minimum je bilo koja kartica koja podrzava p1x4l sh4d0rze 2.0.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Wulfgare brate, prekini da pri?a? ljudima da ima? 1.4 GHz procesor! :)[

NEVAR!11!1 [:D]

Ako je performans rejting 2500, onda je 2500 pa mo?e da bude i 1 GHz ;)

*stavlja ruke preko ushiju

Lalala-lalala! I can't hear you! Lalala... [:D]

Nego, da te pitam neshto ozbiljno. Jer valjaju neshto oni drajveri za ATI shto ih ima na NWN2 disku? Ja josh furam one shto sam dobio sa karticom, pa rek'o jel' mi znachi neshto da instaliram te novije?

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

U vezi toga... naleteo sam na situaciju gde je obrnuto. Uzeo sam da saberem sve shto je moglo da se uradi i, bez spoiler-a, situacija je ovakva:

1. Sve kroz prichu = 700xp

2. Fight = 350xp* + ph4t l3wt

3. Pricha + upotreba speech skill-a = 200xp + 300 bjednih golada!?

*zavisi od nivoa PC-a

Iz ovoga se zakljuchuje da ona prva situacija izgleda nije namerna, vec da su developer-i jednostavno retardirani. Nemam nishta protiv da nagrada varira, ali zar mirno reshenje koje ne zahteva nikakav speech skill da ima najveci xp yield? Da se upotrebom stechenih veshtina (dal' borbenih dal' diplomatskih) dobra krishka xp-a zamenjuje sa neshto opreme i par skoro bezvrednih draguljchica ili kolichinom zlata koja je ravna beznachajnoj imajuci u vidu ekonomiju u ovoj igri? To jednostavno nema smisla, pogotovo u drugom sluchaju gde bukvalno bivash kaznjen ako upotrebish skill. Ovoj igri ochajnichki treba generalka. Ponekad se osecam kao da igram alpha build...

hmm moram proveriti, ali meni izgleda da sto si vishi lvl manje dobijas za fajt a vise za prichu... meni se tako uchinilo, ali nisam do kraja to ispitao

Jer levom rukom vrti dualblade kao one mazoretkinje na paradi? :PPP I mozesh li ti ishta da pogodish tako? Ne bi me chudilo da ti je na nizim nivoima AB bio u minusu... :)))

:) nisam jos naisao na dualblade, ali u jednoj ruci je bio greatsword a u drugoj neki kukri +1, sad sam nashao neki buzdovanchic sa +1d6 fire i sa ovim kukrije nije losh kombo... ali smejurija kad mrshunjavi halfelf pochne da mashe sa dva greatsworda :P zabavnije je to gledati nego samo rezultati toga. zbog takvih situacija igram igre :P mis'im to je rojplej [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hmm moram proveriti, ali meni izgleda da sto si vishi lvl manje dobijas za fajt a vise za prichu... meni se tako uchinilo, ali nisam do kraja to ispitao

Zavisi koji je challenge rating onoga protiv chega se borish. XP za prichu je fiksan. I developer-i su retardirani. Upravo sam proshao kroz situaciju gde dobijesh ~1400 xp-a vishe + ph4t l3wt ako idesh na fight varijantu.

btw lep ti post [;)][:D]

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta da ti kazem... meni je drugi deo sranjkast rpg i dalje ali takav x puta bolji od boze kakav je bio kec

muzika mi je bolja... atmosfera takodje, prvi deo mi je bio cartoonlike... mapa? meni totalno nebitna stavka... jurnal... otvaram ga jednom u sat vremena i onakav kakav je zavrsava posao, ne znam sta tu moze da se odradi bolje... dijalozi su x puta bolji nego u kecu, bolji su nego i u kotoru...

a ti koliko vidim iz gornjeg posta u rpgu vidis inventar, jurnal, character sheet, mapu i sl i to stavljas ispred priche !?!? ispred mogucnosti izbora? ispred neke nelinearnosti? ispred posledica kao rezultata tvog izbora u igri.... meh...

meni je drago da je nwn2 iskorachio u ovom pravcu u odnosu na keca koji je meni bio totalno smeshan i monoton, steta sto nije do kraja bio dosledan u tome da ima josh malo vishe od svega sto ga chini rpg-om

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...