Jump to content

Neverwinter Nights 2


voodoo_

Recommended Posts

\o/

Minimum System Requirements

System: 2.4 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor or equivalent

RAM: 512 MB

Hard Drive Space: 6500 MB

Other: ATI Radeon 9800 or NVIDIA GeForce 6600 or higher

Recommended System Requirements

System: 3.0 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor or equivalent

RAM: 1024 MB

Hard Drive Space: 6500 MB

Other: ATI Radeon X800 series, NVIDIA GeForce 6800 series or higher video card

/o\

toliko sto cu igrati

btw jel bacio neko oko na novog cezara?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Zapravo, igra će raditi na bilo kakvoj pixel shader 2.0 karti. S obzirom da je grafika dobila 6, ne verujem da je ne

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da je grafika dobila 6, ne verujem da je ne?to megazahtevna.

" O kontrer, Rodni... o kontrer! " [:D]

Prochitaj taj GS review (koji je ochajan, btw), i videcesh da je upravo jedna od zamerki to shto je igra prezahtevna u smislu onoga shto pruza zauzvrat kada je izgled u pitanju. I ostali sajtEvi koji su uradili (p)review su dali istu procenu... [b)] dodajmo na to i priche korisnika sa po 1GB+ rama koji se zale na loshu predstavu i (pre)dugachak loading... i dobijemo jednog zabrinutog Wulfgara koji kada je ova igra u pitanju u najboljem sluchaju jedva ispunjava minimum req. [b)][:D] Najgore je shto, bar po onome shto chitam na netu, izgleda da su ovaj put zapravo uspeli da naprave neshto shto je barem igrivo, a moz' biti i vishe od toga... [:(]

Ako nekog zanima da prochita dobar preview igre, ima ovde dve strane.

btw NWN = untr00 [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

btw ne znam zasto su igri dali 6 za grafiku, nije toliko ruzna uopste... boze svasta...u ostalom ovo je rpg ne jebeni fps, ili fps/rpg....

meh ne znam gde pre da bacim pare na ram ili na grafulju...

btw ocene sa kojekakvih foruma su vrlo pozitivne...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

btw ne znam zasto su igri dali 6 za grafiku, nije toliko ruzna uopste...

Tile-ovi su ochajni... ne "agh, my eyes!!!" ochajni, ali recimo u poredjenju sa onim kako izgleda Obilibolon ili G3.

Shto se tiche kreatura, po onim ts shotkama koje sam ja video teksture su bruka dobre, ali je navodno animacija loshija u odnosu na prvi NWN. Nisam video nijedan gp video pa za to ne mogu bash da budem siguran.

btw nemojte da skidate onaj torrent od 4 i neshto giga, chuh da je fake?

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

btw nemojte da skidate onaj torrent od 4 i neshto giga, chuh da je fake?

blah...izgleda da ipak jeste fejk...

BTW Nervira me Procyon (rls grupa) jako...sve igre su im klon varijante...nishta ne krekuju nego samo ubace ona iritirajuca loader sranjca. Kad Reloaded (ili Razor ili Deviance) izbaci igru lepo ljudi odrade sve profi i do kraja, a ovim shabanima je samo bitno da izbace prvi. :PPP

Edited by OrtodokS

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

blah...izgleda da ipak jeste fejk...

Told you so. [:D] Dosta ljudi je verovatno pochastilo sebe bahatim ghay pr0nom. [:D]

Pojavila se Reloadedova verzija, 63x100 MB \o/

FTW. Sad, josh samo da nagovorim mog Semprona da je dovoljno dobar da tera ovo... [:D]

Bwahahahaha, sad videh - patch se instalira pola chuke!!! Obsidian for teh win! [:D]

Jel' se pojavio fix? [:D]

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Igra ide na 2 DVD-a. Verzija igre je 1.00. Na mojoj masini AMD Athlon 64 3200 Venice, 1gb rama, ATI x1600 Pro 512 ddr, 160GB HDD, podesavanja su kao na slici, 1024x768 sa LOW detaljima, jer je na visim podesavanjima poprilicno zahtevna. Grafika je ok, dijalozi su strava (za sada nisam puno presao jer sam je danas dobio). Izgubio sam samo 45 minuta pri kreiranju lika. Ima mali milion opcija.Ima 12 klasa i 18 prestige klasa. Ubaceno je Deity i Background (proslost) koja jako utice na igru.

Ubacen je i Package. npr: izabere se Wizard Conjuction od 10 ponudjenih i sta pise:

A conjurer uses this magic to summon forth creatures and materials.

Prohibited School: Transmutation.

Meni u igri je odlicno odradjen. Jako lako se manipulise sa njim. Mapa je ok. Ima 3 moda. Journal i quest log su slicni prvom delu, samo sto je ovde sve nasminkano do besvesti.

E da, ono najbitnije. One kuknjave po forumima debila u vezi frustrirajuce kamere. Postoji mogucnost za podesavanje 4 stanja kamere. Ili ja nisam video ili uopste te opcije nema, da drzeci desno dugme misa mogu da usmeravam lika i da ga rotiram u svim pravcima.

Mada malo mi je zasmetalo sto toga nema, ali sam se navikao za pola minuta na novu kameru. Znaci levo dugme misa se drzi, pa se pojavi strelica i samo se pomera mis u svim pravcima i tako se upravlja sa likom koji se pritom krece, bez pritiskanja tipki na tastaturi, a kamera se rotira sa tipkama na tastaturi. Igra mi deluje daleko iznad prvog dela. Ucitavanja su jako brza. Pri promeni rezolucije i efekata, sve se jako brzo odradi. Nema drljanja po hardu.

Evo malo screenova iz igre:

1

2

3

Link to comment
Share on other sites

Na mojoj masini AMD Athlon 64 3200 Venice, 1gb rama, ATI x1600 Pro 512 ddr, 160GB HDD, podesavanja su kao na slici, 1024x768 sa LOW detaljima, jer je na visim podesavanjima poprilicno zahtevna.

Teksture su na high... i draw distance na maksimum al' opet... u stvari, daj onaj advanced graphics da vidimo. Stvarno bi trebalo da mozesh malo jache da je pogurash u toj rezoluciji... inache chemu ljudi sa minimum konfiguracijom da se nadaju. A shto se tiche senki - video sam josh ljudi da se zali na probleme ako tu stoji bilo shta sem low. Moz' biti da je to sredjeno patch-om...

Voodoo, kakva je tvoja makina? I zashto me ne zovesh? [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...