Jump to content

Trazim vlasnika :)


spriggan

Recommended Posts

Markoman je prodao acount, nemam pojma kome, mozes da kontaktiras Forsakenmage-a ako hoces, on zna coveka licno (Markomana)... A i Markoman je bio online na DUnemaulu sa nekog drugog acounta pre neki dan, pricali smo, ali sam stvarno zaboravio nick...

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Btw des lowre matori sta ima? kako ide

Des [:D] Evo nista, malo pauzirao preko leta, bilo mnogo vruce za WoW [:D] , onda se vratio krajem septembra, malo twinkovao wariora (imba one on lvl19), pa onda postalo vruce u gildi, pa sam se kao malo aktivirao, pa se onda DH disbandovao zato sto smo imali 50+ online za BWL a 35 za AQ (iako je ceo na farming statusu mesecima) a za Naxx smo isli na Fearlinu i learning bosove sa 29-32 coveka (fearlina 25% sa 29 ljudi, patch valjda na 22% sa 30 ljudi)... Sad smo lepo napravili mali guild od core membera, ima nas 28, radimo malo AQ sa GG-om (prvp vece sa nama su makli twinse prvi put u guild istoriji a drugo vece smo usli u phase2 cthuna za 2 sata, mislim da ce sutra da padne) [:D] Onda idemo onyxia, zadnji put smo bili nas 15 i makli smo je bez problema, mislim da cemo veceras probati 10man, onda idemo MC for fun, 17man run dosli do Domoa, sutra vece idemo na ragija, eto nista, zivotari se, uglavnom bez neke obaveze do expanzije, ovo ono... Sta ima kod tebe stari orku ? [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Haha dunemaul ftw :P Evo nishta prestao sam da igram od kada sam prodao huntera , na tarrenmillu sam bio u AFGM-u jedno 4 meseca pa sam prodao lika.Pa sam kao onda kupio nekog imba druida kojeg sam isto batalio bio sam ponovo u AFGM-u sa njim i prestao vec 2 put , vec me sramota od ljudi :P

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Haha dunemaul ftw :P Evo nishta prestao sam da igram od kada sam prodao huntera , na tarrenmillu sam bio u AFGM-u jedno 4 meseca pa sam prodao lika.Pa sam kao onda kupio nekog imba druida kojeg sam isto batalio bio sam ponovo u AFGM-u sa njim i prestao vec 2 put , vec me sramota od ljudi :P

Prodaja, Bizino drugo ime. [:)]

Edited by GiDrA
Link to comment
Share on other sites

kada je prodaja u pitanju ti cuti, prodao si ceo guild i sve koji su se cimali da te namuljaju sa opremom "da bi ispunio svoj san i otisao u afgm"

joj kako mi je sad lepo, cakao sam neko vreme da naletis ovako lepo na penal :D

Moram da odgovorim na ovo :)

Koga je bre on prodao? Neke chikice koje trche levo desno na njegovom ekranu?

I prodao je nekog ne mrtvog charobnjaka po imenu petrosscg?

Prodao je zato sto je presao u bolji guild, da bi bio sa ljudima koje ZNA u pravom zivotu? (kljuchna rech je ZNA)

Sorry but jebiga morao sam :)

Link to comment
Share on other sites

Moram da odgovorim na ovo :)

Koga je bre on prodao? Neke chikice koje trche levo desno na njegovom ekranu?

I prodao je nekog ne mrtvog charobnjaka po imenu petrosscg?

Prodao je zato sto je presao u bolji guild, da bi bio sa ljudima koje ZNA u pravom zivotu? (kljuchna rech je ZNA)

Sorry but jebiga morao sam :)

Pa sto onda lepo odmah nije usao u taj guild sa svojim drugarima ? Zasto je morao prvo da se opremi da bi igrao sa drugarima ? Otkad je to drugare briga sa kojom opremom se igra, drugari su drugari...

Morao sam [:D][:D][:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Moram da odgovorim na ovo :)

Koga je bre on prodao? Neke chikice koje trche levo desno na njegovom ekranu?

I prodao je nekog ne mrtvog charobnjaka po imenu petrosscg?

Prodao je zato sto je presao u bolji guild, da bi bio sa ljudima koje ZNA u pravom zivotu? (kljuchna rech je ZNA)

Sorry but jebiga morao sam :)

cekaj a sto ti njega branish ... neka dodje neka se brani sam ... nije da nam treba josh jedan forum troll vec imamo kiligora ali ono

sry morao sam

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Moram da odgovorim na ovo :)

Koga je bre on prodao? Neke chikice koje trche levo desno na njegovom ekranu?

I prodao je nekog ne mrtvog charobnjaka po imenu petrosscg?

Prodao je zato sto je presao u bolji guild, da bi bio sa ljudima koje ZNA u pravom zivotu? (kljuchna rech je ZNA)

Sorry but jebiga morao sam :)

Ne pametuj mnogo kada ne znas, on jeste bio u guild gde su ljudi koje zna u rl, i ti isti su se cimali, navise smorisa, da ga namuljaju a onda je presao u guild koji je bolji od naseg "da bi ispunio svoj san" gde nikog u rl nije znao. Sledeci put pre nego krenes da pricas raspitaj se malo o istoriji dogadjaja o kojima lupas random gluposti. I upravo ta kljucna rec ZNA njemu nije nista znacila nego je otisao "da trci levo desno sa cikicama na njegovom ekranu"

sorry gidra, nista licno, vise je bilo iz fazona ali ovaj me iznervira

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

o LoL. trazio coveka ( i nasao ga) a dobio imba post .

Spriggan ftw :)

Ko je koga prodao i ste se dogadja [:o)]

Nego Unision, matori, jel prodajes ti tog druida.. mozda moze nesto da se sredi..za zanimljivu cifru.

Aj se javi asap na pm

Poz

Edited by spriggan
Link to comment
Share on other sites

Pa sto onda lepo odmah nije usao u taj guild sa svojim drugarima ? Zasto je morao prvo da se opremi da bi igrao sa drugarima ? Otkad je to drugare briga sa kojom opremom se igra, drugari su drugari...

Morao sam [:D][:D][:D]

Pa moze mu se. I ne uzimaj moje fore :P

Ne pametuj mnogo kada ne znas, on jeste bio u guild gde su ljudi koje zna u rl, i ti isti su se cimali, navise smorisa, da ga namuljaju a onda je presao u guild koji je bolji od naseg "da bi ispunio svoj san" gde nikog u rl nije znao. Sledeci put pre nego krenes da pricas raspitaj se malo o istoriji dogadjaja o kojima lupas random gluposti. I upravo ta kljucna rec ZNA njemu nije nista znacila nego je otisao "da trci levo desno sa cikicama na njegovom ekranu"

sorry gidra, nista licno, vise je bilo iz fazona ali ovaj me iznervira

Kao prvo necu da pametujem al znam odprilike 6x bolje od tebe celu prichu. Ako te je video jednom u zivotu i mislis da te "zna" onda ok. A to da nije nikoga znao iz AFGM-a nije istina (Opet lupas gluposti), pa valjda zna mene? (Mislite o tome). A to da cu sledeci puta da krenem da pricam i to bez da se raspitam o istoriji dogadjaja zaboravi, posto si ti izgleda jedini lik ovde koj nema pojma sta se desava oko tebe. A ta rec "ZNA" znaci da, Gidra mene ZNA, a tebe NE, i zato je preshao u BOLJI guild. ktnxbye

Aaaa secam se Markomana josh dok je bio mali i u XR-u... :P

Hahahah desi bre ozy!

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo necu da pametujem al znam odprilike 6x bolje od tebe celu prichu. Ako te je video jednom u zivotu i mislis da te "zna" onda ok. A to da nije nikoga znao iz AFGM-a nije istina (Opet lupas gluposti), pa valjda zna mene? (Mislite o tome). A to da cu sledeci puta da krenem da pricam i to bez da se raspitam o istoriji dogadjaja zaboravi, posto si ti izgleda jedini lik ovde koj nema pojma sta se desava oko tebe. A ta rec "ZNA" znaci da, Gidra mene ZNA, a tebe NE, i zato je preshao u BOLJI guild. ktnxbye

Da li sam ja u i jednom trenutku rekao da znam gidru ili on mene u rl, ali zato ZNA smorishu, ZNA aleandra, ZNA sapu (i verovatno jos par njih koji igraju iz neke od igraonica iz metroa), a upravo su ti ljudi iscimali sve da gidra dodje u guild. Smorisha je pod izgvorom da gidra treba da bude drugi tenk u guildu davao njemu iteme iako nije imao dovoljno dkp-a, dobijao ih je preko veze da bi bio sto bolji tenk. I sta se onda desi, gidra napise u guild chatu da ide u neki bolji guild da bi ispunio svoj san, i koga tamo zna, eto ispade da zna tebe koji tamo nisi nikakav faktor, bar nisi bio kada je on presao. Mene ne ZNA, ali zna njih trojicu siguno (plus verovatno jos nekog) vs tebe koji si bio u to vreme mozda cak i trialist u afgm. I sad da ja ne bi produbljivao pricu sa gledista neke psiho analize gidre kao coveka i tebe kao njegovog forum trola neka ostane na tome da je spriggan nasao ono sto je trazio.

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Da li sam ja u i jednom trenutku rekao da znam gidru ili on mene u rl, ali zato ZNA smorishu, ZNA aleandra, ZNA sapu (i verovatno jos par njih koji igraju iz neke od igraonica iz metroa), a upravo su ti ljudi iscimali sve da gidra dodje u guild. Smorisha je pod izgvorom da gidra treba da bude drugi tenk u guildu davao njemu iteme iako nije imao dovoljno dkp-a, dobijao ih je preko veze da bi bio sto bolji tenk. I sta se onda desi, gidra napise u guild chatu da ide u neki bolji guild da bi ispunio svoj san, i koga tamo zna, eto ispade da zna tebe koji tamo nisi nikakav faktor, bar nisi bio kada je on presao. Mene ne ZNA, ali zna njih trojicu siguno (plus verovatno jos nekog) vs tebe koji si bio u to vreme mozda cak i trialist u afgm. I sad da ja ne bi produbljivao pricu sa gledista neke psiho analize gidre kao coveka i tebe kao njegovog forum trola neka ostane na tome da je spriggan nasao ono sto je trazio.

Barem je jedan deo tvoje priche istinit - spriggan je nasao ono sto je trazio.

GRAC MEJT!

Link to comment
Share on other sites

Ova konverzacija je svojevrstan primer ... zasto nikad ali nikad ne treba igrati sa Srbima , tj svojom bracom na istim serverima , zasto nikad ne treba praviti guildove ili imati bilo kakve odnose sa njima ...

znate onu Borinu : " Izdace te , prodace te i rodjeni brat , zabice ti noz u vrat " ...

i uvek ce biti ovakvih sranja ( ne stajem ni na ciju stranu niti me zanima ko je upravu jer svi ste isti ^_^ ) .

Elem , smarate vishe nego ja sto je zaista alarmantno :) = wow je poceo da udara na mozak :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ova konverzacija je svojevrstan primer ... zasto nikad ali nikad ne treba igrati sa Srbima , tj svojom bracom na istim serverima , zasto nikad ne treba praviti guildove ili imati bilo kakve odnose sa njima ...

znate onu Borinu : " Izdace te , prodace te i rodjeni brat , zabice ti noz u vrat " ...

i uvek ce biti ovakvih sranja ( ne stajem ni na ciju stranu niti me zanima ko je upravu jer svi ste isti ^_^ ) .

Elem , smarate vishe nego ja sto je zaista alarmantno :) = wow je poceo da udara na mozak :D

Dodji na dunemaul pa vidi kako braca (srbi, hrvati, bosanci itd) fenomenalno funkcionisu, u vodecim smo guildovima na horde strani, vecina su class lideri, ima par kanala gde se svi skupimo da pricamo, dosta nas se zna u rl,

Barem je jedan deo tvoje priche istinit - spriggan je nasao ono sto je trazio.

GRAC MEJT!

jbg, ima po neki izuzetak

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...