Jump to content

U lazi su kratke noge


f4ts0

Recommended Posts

--------------------------------

Vlada, ili Helion, kako je njegov niknejm (inače svaki igrač ima svoje drugo ime) po "struci" je student srpskog jezika (lol) i knji

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

mene bi bilo sramota posle ovakvog intervjua, strashno..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

au jbt, ovo je vise prajsles nego kad je sweet rekao 'svi moji fanovi' lol.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je ovo stvarno slejer rekao, posto lik stvarno ima ispit sad 6-og , ne verujem da bi imao vremena da da izjavu za glas javnosti (posto je ovo kako mi je igor rekao iz glasa javnosti). Tako da je ovo pretpostavljam mnogo izvrnuta izjava onoga sto je on zapravo rekao za gameover (kojotova izjava), kontam da vladica nikad ne bi odvalio nesto poput '40 ratnika' 'vojna taktika' i to..

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Inace kako ocekujes da nekom ko nikad to nije video objasnim dotu. Ne nisam to izjavio... Ono sto sam ja rekao jeste da studiram i da se bavim muzikom od 14 godina,zavrsio sam muzicku "Stankovic". Devojka me ispituje,a tu sedi lik koji radi u forumu i odgovara umesto mene,kao da mi je advokat... Ne znam sta je sve ona napisala,a i bas me zabole. Igore,imas mnogo godina,posveti se necemu drugom,pametnijem nego sto je prozivanje apriori glupih novina. Ja joj sigurno nisam pricao o 40 ratnika sa vojnim taktikama...

A tek za ove vilenjake , patuljke , etc... Ne znam zasto sam koji kurac i davao taj intervju.

I da trcim u kabanici i da radim vezbe na 35 stepeni sa upaljenom kvarcnom... moja stvar :D

U svakom slucaju,eto naterao si par kretena da kazu " koji moron " ..etc. (povucete me za karu,pogotovo ti nosati .. )

U svakom slucaju cu da potrazim to,ali i tada ce me bas boleti kara,kao sto me boli za to sto si napisao...ponasaj se u skladu sa svojim godinama... 35+ ? LOOOOOOL ! To sto se prepucavas sa ljudima kao dete nece uciniti da izgedas mladje... ostajes maggot-dwarf. Poz

Jedino sto mogu da objasnim jeste razgovor o WOW-u ( sad se prisetih ) koji su vodili dva radnika foruma pa su i mene pitali dal mozda igram ? Mozda je devojka to povezala sa dotom... [8)] Nisam siguran...

Edited by Mutke
Link to comment
Share on other sites

VOLTRON ??!!? OMG !!

Znam da se komentari odnose na novinara,al kazem da nije ni ona kriva... kako nekom da objasnis nesto sto nikad nije video a imas 15 minuta... Igore realno koga boli kita za ovo... ? sto smaras ?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

--------------------------------

Vlada, ili Helion, kako je njegov niknejm (inače svaki igrač ima svoje drugo ime) po "struci" je student srpskog jezika (lol) i književnosti, svira bubnjeve, ima rok bend (lol), ali u poslednje vreme (u pitanju je oktobarski ispitni rok) ne stiže ničemu da se posveti (lol).

--------------------------------

-----------------------------

Trenutno ne mogu da imam probe sa bendom (lol). Ni Dotu ne igram često (OMFG LOL LOL LOL), ali sada imam obaveze prema ligi, pa sam tu - priča Vlada i dodaje da on nije klasični zaluđenik (Omfg lol lololol rofl...da klasicni zaludjenici ne trce na + 40 u kabanici sa tegovima po sebi), kakvih je, u ovom sportu, hobiju, a za neke čak i poslu - najviše

-----------------------------

----------------------------

Dota je strateška igra i igra se 5 na 5. Ponuđeno ti je 40 ratnika, koji imaju različite magije, a ti smišljaš svoju vojnu tehniku i na osnovu toga biraš igrača. U zavisnosti od strategije kojom hoćeš da savladaš protivnika, odlučuješ da li izabrati inteligenciju, brzinu, snagu, kao glavnu karakternu crtu određenog vojnika - objašnjava Vlada i dodaje da, igrajući ovu igru, imaš mogućnost da budeš vilenjak, patuljak, ork, goblin, čovek... ili pripadnik neke druge rase.

-------------------------

Alo bre vladice, jesi ti stvarno ovo rekao bre :))))))

gde bi taj covek bio tek da igra wow omg

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...