Jump to content

F1 2006


Guest

Recommended Posts

aaaaaa ,zgasili su hrt2.cekali da vide kolko ljudi ce pratiti na hrtu(kakva ce sezona biti),onda kao kupili prava...klosari...

cini mi se i rtl,ali se ne secam trenutno gde mi je memorisan:)

stediredigoooo

montojo,montooojo:(

ahaha i fizikela prsooo!jeees:)))))

edit*pa da,shumaher ispao,alonsu kenjaju na radio,a raspali b92 fura reklame od 10 minuta!dobro je sto rtl nisu ukinuli

edit2*velja i aca prenose.aca lupa gluposti a gosn velja ispravlja:)stvarno dosta zna covek,ali to ne ispravlja katastrofu predugih reklama

sve u svemu poredak trke u melburnu

1.alonso

2.raikonen

3.r.sumaher

fizikela je valjda stigao na 5 mesto,batonu stao auto na 20metara od cilja a bio je 5.:((

dosta odustajanja,trku zavrsilo 12 njih

Edited by badnick

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smor je bio samo sejfti kar :) ili ti bezbedonosno vozilo... ne znam kako nek moze da svari onog velju, bolje slushati acu pa makar i manje znao (on je voditelj a velja strucni konsultant :)) ... velja car ne zaklapa usta 10 minuta i prica kako funksionise klipnjaca na ferarijevom motoru... sjajno stivo zar ne...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa ukoliko je trka smor(sejfti kar khmkhm*),sto da ne.da saznas nesto novo.ali jebiga on se izgubi u prici a vamo prodje cela trka i sve zanimljivo u njoj(borba batona i fizikele npr)

u 6 ujutru su furali reklame od 10.min(u sred trke).ne smem da pomislim sta ce biti kad trka pocne u 2:(

inace trka je bila vrh,pa samo 12 njih je zavrsilo.de ces bolje:)jos kad bi alonso malo vise ispadao:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

"...Trapped behind Schumacher, Alonso the Renault team then took the decision to bring him in, despite not needing the fuel, rather than sit behind the Ferrari.

It was decision that cost the team the race win as Ferrari immediately pulled Schumacher in for his second stop and the status quo was restored..."

Neka mi neko objasni ovo... Odlucili su da ga uvedu cisto da ne bi visio iza Sumija?

Pratim formulu vise od 10 godina, i davno nisam cuo za vecu glupost...

Link to comment
Share on other sites

pa kolko ja znam,auto se pregreva kad je dugo "u repu"?

a znas i sam kolko je na ovoj stazi tesko preteci nekog(pogotovo sumija),realno je jedina sansa bila u tom pit stopu.

kao sto je neko vec napomenuo,trka je bila smor,al mi nekako drago za shumija.

e da,nista bre nisam cuo shumahera na konferenciji od onog veljka debila.sta je rekao,zasto ga je alonso onako opusteno stigao(kad mu je skidao 1.5 sekunde po krugu)?nesto je spomenuo pneumatike?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

"...Trapped behind Schumacher, Alonso the Renault team then took the decision to bring him in, despite not needing the fuel, rather than sit behind the Ferrari. 

It was decision that cost the team the race win as Ferrari immediately pulled Schumacher in for his second stop and the status quo was restored..."

pa ništa, skontali su da ne može da pretekne šumija, pa su odlučili da odrade pit ranije kako bi posle duže ostao na stazi.. ovako bi izlizao gume i potrošio više benzina ni za šta.

glupost je drugi deo, jer ni ferari ne bi uveo šumija da to prethodno reno nije uradio sa alonsom..

Link to comment
Share on other sites

e ajde za one koji znaju :)

nacuo sam da su losi odnosi izmedju Raikkonena i Montoje.

interesuje me zbog chega?

radoznalost :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Toboze je Raikonen vec dva puta udario Montoyu u prve 3 trke (tako kaze Montoya) a on tvrdi da je to zato sto je Kimi nesiguran, jer je Alonso potpisao za Meklaren pa ce sad jedan od ove dvojice da odleti... Tako sam bar ja razumeo tu stvar.

Nego sto se tice one strategije renoa, bas se pitam na kojim su bre oni drogama bili [:o)] ... dakle da je Alonso cekao da Sumaher udje u pit prvi (sto bi se desilo jer je Sumaher imao manje goriva) on bi ladno odvezao nekoliko brzih krugova, i posle svog pit stopa on bi izasao na prvo mesto... Ja sam ocekivao da se to desi jos od trenutka kad sam video kolko je Alonso brzi od Sumahera posle prvog pit stopa. Ali onda u Renou prave gresku koja ih je kostala pobede [:D] - dakle Alonso udje prvi u pit stop, i vozi jedan krug sa punim rezervoarom i novim gumama, dok Sumaher vozi sa praznim rezervoaraom i starim gumama i naravno posto je prazan odveze krug brze od Alonsa udje u pit, obavi svoje i pobedi trku [:D] . Inace da su usli u istom krugu u pit opet bi dobio Alonso jer ako se ne varam on je u drugom pitu proveo 6.1 a Sumaher 7.1...

Sve u svemu ostajem pri mom prvom komentaru

I am completely happy [^]

Link to comment
Share on other sites

pa kolko ja znam,auto se pregreva kad je dugo "u repu"?

a znas i sam kolko je na ovoj stazi tesko preteci nekog(pogotovo sumija),realno je jedina sansa bila u tom pit stopu.

kao sto je neko vec napomenuo,trka je bila smor,al mi nekako drago za shumija.

e da,nista bre nisam cuo shumahera na konferenciji od onog veljka debila.sta je rekao,zasto ga je alonso onako opusteno stigao(kad mu je skidao 1.5 sekunde po krugu)?nesto je spomenuo pneumatike?

Q: Great start from the pole, great first stint and then it looked as if you had to work very hard to sustain the pressure from Fernando. What was the car like at two thirds of the race?

MS: It started off OK after my first pit stop and then I ran into some trouble, I don

Link to comment
Share on other sites

za vreme trke dok su ova dvojica bili jedan iza drugoga sam razmisljao.. Alonso moze da pobedi samo ako Schumaher udari u nesto ili mu se bolid sjebe...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...