Jump to content

Recommended Posts

ko sve posecuje ovaj forum, tuga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e ajde ako neko zna neka kaze server za ovaj waaagh tv ja bih da gledam malo sta se desava

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

pa choveche, imash 5 postova iznad tvog da repova nema, i ti dodjesh na forum i kazes "dajte repove" mislim stvarno..

a taj bezobrazni ton ti predlazem da batalish, da te ne bih udaljio sa foruma na par dana

@kobrica

server je games.waaaghtv.com, port 10383

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa choveche, imash 5 postova iznad tvog da repova nema, i ti dodjesh na forum i kazes "dajte repove" mislim stvarno..

a taj bezobrazni ton ti predlazem da batalish, da te ne bih udaljio sa foruma na par dana

@kobrica

server je games.waaaghtv.com, port 10383

hvala brale do neba :) samo me zanima gde si ga nasao ja guglam ko debil al nista

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

hvala brale do neba :) samo me zanima gde si ga nasao ja guglam ko debil al nista

pa www.waaaghtv.com :)

mada danas nece vishe biti partija, skoro sve od danashnjeg dana je gotovo. Mozda ce da emituju regameove iz grupe gde su Gostop, dizel i indijac :)

@tickepa: citaj lepo ceo topic, pa nece da bude problema..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

"It would take an act of God to prevent Creo and GLaDe from advancing from this group. Either one of these sensational players could finish in the first position, but I'm going to give the edge to the WCG veteran Creo."

Ghost first in the group, glade didnt advance.

We have just seen an act of God. :P

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

"It would take an act of God to prevent Creo and GLaDe from advancing from this group. Either one of these sensational players could finish in the first position, but I'm going to give the edge to the WCG veteran Creo."

Ghost first in the group, glade didnt advance.

We have just seen an act of God. :P

Link to comment
Share on other sites

sta seru ovi tamo na forumima da je kao creo namerno izgubio da bi izbegao rani susret vs grubija...?

Mogu sad da seru shta oce, Ghost je pokazao svima...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Chini mi se ne jos.... ali sto me nerviraju ovi sa replays.net-a, okachili su rep 4K^Creolophus vs eMg.GLaDe i ako je Glade popusio a nisu sa ghostom koji je bio 1 u grupi... jbm im mter... [:(!] rtd-i kache repove samo rtd-a sa zvuchnim imenima... [V]

go go Ghost

Edited by Patjenik
Link to comment
Share on other sites

Istina, ako ni zbog chega drugog, onda bar zato shto je bio prvi u svoji grupi i to ispred "gosua" Gladea, koji je na svako wc sajtu dizan u nebesa kako igra...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

srbija je samo jedna mala tackica u evropi a jos manja u svetu tako da njih realno zabole da kace gostove replayeve kad mnogi likovi iz inostranstva nisu culi ni za srbiju ni za ghosta.

btw gj za ghosta najveci uspeh do sada .veliki je uspeh proci grupu pored 2 gosua .dokle god da dogura uspeh je , ako dodje do nekog od prva tri mesta pravimo docek ispred skupstine :) [8D]

Link to comment
Share on other sites

Chini mi se ne jos.... ali sto me nerviraju ovi sa replays.net-a, okachili su rep 4K^Creolophus vs eMg.GLaDe i ako je Glade popusio a nisu sa ghostom koji je bio 1 u grupi...

hmm pa gledaj ovako

ti reply sto si naso to su mecevi koji su bili na waghu tv

a kad su strimovali meceve za wagh nisu znali da ce ghost da bude prvi u grupi tako da nema njegovih reply na waghu a samim tim ni na tom sajtu

kad budu kacili sve replye naravno da ce i ghostov

Ghost ne igra sa Grubbijem vec ce se znati sutra , igrace sa 2-gim iz neke grupe koja je paralelna ghostovoj grupi sutrasnjeg dana [:D] ko shvati razume ce ^^

pa naravno logicno je da mu ne stave prvog jer je osvojio grupu

ja danas gledam grid na wcg sajtu gde pise lepo da ghost tek ceka protivnika ipogresno vidim da je to grubby

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...