Jump to content

Recommended Posts

http://www.worldcybergames.com/drawing/200....asp?itemno=267

teska grupa za ghosta, sa m00n-gladeom i verovatno creom, norveski quali se igra sledeceg vikenda. Teshka grupa i za crnogorskog predstavnika [:D] koji ce igrati sa Tod-om i Bashom :)

od tezih grupa tu su E (zeus, sky i xyligan), F (dizel, gostop i davin), I(Soju, xlord i Hot) dok su najlakshe B i O, s tim da je O stvarno smeshna grupa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da je CG quali bio lepo uradjen verovatno bi miki igrao, al namerno ljudi koji su organizovali quali nisu javili nikome iz crne gore ( kazu da je bilo samo jedan dan na jutarnjom programu loool ) , tako da je prosao noob, koji je na CG forumu ( neki njihov forum za diskusiju ) rekao da u Monzu ide samo da se zajebava i da ga bole kurac za w3 znaci sranjeeeeee , kakva drzava ne mozes bolje i ocekivat...

sta na kraju hrvatska ima samo jedan slot? Ghost moze da prodje ;q

jao italijani 3 slota, jel zna neko koja 3 igraca xD ? ko je prvi u grckoj ? jel ima negde spisak za sada svih koji idu na wcg ? il kada ce se znati imena igraca po grupama ;p

Edited by Bullseye_So
Link to comment
Share on other sites

gl ghostuljak pa da skidamo tvoje repove sa polufinala ako bog da xD

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

dajte malo spustite loptu, svi prichate o nekom prolazu, a vidite kakva je dechku grupa. Ja znam da ce ghost dati sve od sebe, pa shta bude,ali nemojte mu nametati taj teret "moras da prodjesh, prolazish i sl"

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne, mi dobijamo slot ako se nash wcg odluchi da sledece godine kupi dodatni slot, to nema nikakve veze sa uspehom igracha.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a ti ne pishesh dobro.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Iz crne gore je prosao infiltrator.sf (to mu je b-net aka)

sve se deslio kako je bull rekao, znachi jedna reklama na jutarnji program(koji niko ne gleda) i to je to :(

stvarno zalosno, a posle su josh i u nekim emisijama na cg tv-u dovodili te likove koji su prosli i proglasavali ih najboljima...Stvrano zalosno-kakva zemlja takva i situacija...Jedva chekam da se odselim...

GL ghost, isprashi ih sve tamo!

btw ako mi neko moze reci kakvi su ovi new zeland 1st i iran 2nd, i ima li onj retard iz crne gore neka sanse protiv njih?

Link to comment
Share on other sites

btw ako mi neko moze reci kakvi su ovi new zeland 1st i iran 2nd, i ima li onj retard iz crne gore neka sanse protiv njih?

Shto se tiche ovog sa Novog Zelanda, pouzdano znam da je lik 31. level na US West serveru... A na tom serveru igraju veci retardi nego na azerothu, to mi je reko lik koji je bio 6. na NZ kvaliju...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

varash se grdno, najbolji njihov igrach je atr.kowi, dobar elf koji nije izgubio ni 1 bo3 u TFL-u...

OK, ne znam, tako mi je lik rekao...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...