Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

od tebe bi mogao da nauchi samo kako da lupeta gluposti, ili da oduzi turnire za par sati [:D]

inache, repova nece biti to nedelje, da ne pitate josh opet 100 puta, evo i linka za tu vest

http://wc3.gosugamers.net/news.php?id=5111

Ghost ide na drugog iz grupe O, a to ce verovatno biti Madjar Day-Night-Abuse iz francuskog EFC klana, orc igrach, mada moze da bude i Terror iz Praetoriani klana (s obzirom da znamo koliko je orc jachi od ud-a). Ako to prodje (a nadamo se da hoce) ide na Grubbyja.

ovde imate format single eliminacija

http://www.worldcybergames.com/5th/fun/new...no=N06091910000

a ovde one koji su se za sada plasirali za single elim (grid ce biti potpun nakon sutrasnjeg dana)

http://www.worldcybergames.com/5th/2006/Gr...sort=G060418104

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma ghost ih sve inenadjuje jer retko ko zna njegov stil!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno, taj crnogorac kod nas ne bi prosao ni kvalifikacije, ali u CG druga pricha; interesuje me koliko li su imali prijavljenih igracha za wcIII??

A sto se tiche madjara,, prolazi 100%; samo gledajte kada bude pisalo win... a sto ce mi biti drago kada pobedi Grubbisu... [:D]

Edited by Patjenik
Link to comment
Share on other sites

ToD je car, vi nemate pojma

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo bleja u hotelu sa Hrvatima :))), sirimo bratstvo i jedinstvo uz pivo. ;D

Nego, sve je mnogo skupo, i jebeno nema sta da se radi.

Tod je car, mada nam je malo falilo da se izbodemo na prvom susretu, posto je ignorantni francuz. :))

Uglavnom je bleja sa hrvatima i nasima. Zevs je skroz bezveze ispao, nije igrao od eswc-a, ako ga opet ovi naljute, ima da izdivlja na sledecem turniru.

Inace, grubi je srao u gatje dok je gledao partiju protiv glejva, sedeo covek pored mene. :) Vetjina svih tih igraca su opusteni, cak sam se i upoznao sa onom malom kosookom bunny. :) Steta sto nemam foto aparat ili kameru. Pozdrav ljudi, odo ja na spavanje.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...