Jump to content

"BENQ Cyberleagues 2006/7 - prvo izdanje"


Masni Ludak

Recommended Posts

Mare niko nije rekao da vi ne smete da igrate finale,nego ste vi rekli da mi nismo smelida igramo(neko od vas ne secam se vishe svih postova ^^)pa ja zato shejgl pomenuo to.

A tickepa evo dobio si odgovor.A realno mislim i da nemash pravo da se ljutish ni na koga.

Vuche aj sredi kompove u forumu razlichite sobe i rezervishi i naravno reci im da je to finale i da je placeno.samo odgovori da znamo da si sredio.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma ne, nego ispada da jedna ekipa jeste htela da igra a druga nije, sto nije istina, obe ekipe su se slozile da ne igraju, i to upravo zbog nagrada i to je cela prica, a ne sad deusovci su hteli fgi se usrali, ili fgi hteo a deusovci se usrali.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ma oke necu ja nista vise da pisem ali i dalje stojim iza toga sto sam rekao i necu ja da hvalim nikoga jer to vec ljudi iz zajednice dotasa znaju kako stoji stanje kod nas u zemlji.Sto se tice finala oke super igrajte igrao bi i ja da nemam obaveze ali ne mogu zato cu da kazem GL svima ali nemoj posle da me wipujete na netu (ako pobedite) i kazete hahaaha NOOBE sta sam ti rekao da smo bolji itd.I nemoj da ako pobedite meni pricate price kako smo vas zabili i ostalo jer ja NECU MOCI DA IGRAM.I da naglasim da su samo dva lika iz vase ekipe skroz oke likovi ( VOID i DOCA ) i nisu foliranti....

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa uglavnom sa ovim sto je haqla rekao.

Tikepa koliko ja znam ti ne poznajes ni jednog clana fed klana dovoljno dobro da das bilo kakvu procenu licnosti.

Da sam na primer ja na duke-ovom mestu ,posle tvoje izjave nikad u zivotu ne bih ni razmotrio opciju da se finale odigra na netu, tako da i ovo sto je on uradio je vise nego sto bi trebao da dobijes.

Dr.Mr.

Link to comment
Share on other sites

To stvarno stoji. NI ja ni mare niti bilo ko osim Tickepe nije pricao da smo bolji za 3-4 klase. Evo ja se izvinjavam zbog tog proseravanja. Iskusniji-da,a bolji-glupo je pricati o tome. Ja recimo nikad nisam srao kako je DeuS najbolja ekipa,i stvarno je jadno to "za 3-4 klase" pogotovo sto je deus bio dobra ekipa i bez Tickepe... nebitno. Ljudi ajde da se dogovorimo,ovo izgleda infantilno do jaja... vidimo se !

Link to comment
Share on other sites

Ja sam to rekao i stojim iza toga i sta ti imas koj kurac da se javljas i da pricas ko je sta pisao,zar su oni gloopi kao neki da ne mogu da skapiraju ko je sta pisao [xx(]E da da dodam zaboravio sam miso jel imas neka pametnija posla nego da se trpas tamo gde netreba??Ja sam priznao da sam prenaglio i to je gotovo sto neznaci da ne stojim iza toga sto sam rekao tako da iscoooliraj jer se strast smirila.....

Edited by Ticke[P]a
k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

a' date='Oct 4 2006, 11:08' post='875016']

A za to 1v1 i nagrade ko pobedi to mozes da igras sa likovima iz ATG-a koje mozda dobijas a ne sa nama.

pazi brate,nemoj da nas potcenjujesh..Znaci ima nas ovde dobrih,nemoj te da Pustim PeruDivljaka da vas ownuje sam 4-cu!!!To DUKE najbolje zna ;)

Link to comment
Share on other sites

pre svega, da, svako ima pravo ovde da pise a i da cita, i to je problem posto predstavljas ekipu deus kao gomilu divljaka, ticke. fedovci su igrali kada smo i mi pocinjali, stim sto su oni igrali jedan tur vise, valjda, pa su posle pauzirali neko vreme...

Ti nemas pravo, a ni ja kao ni niko drugi da kazes/mo da si/smo bolji od bilo koga 3-4 klase, makar ne na forumu, gde moze svako da procita... I to je skroz pogresno. Pre svega likovi su hteli da igraju i na netu i u lanu, onako kako se dogovorimo, i to je skroz bilo korektno. Onda si ti rekao sta si rekao i sve je islo nizbrdo... I opet su se smirile strasti i kao dogovorili ste se da igrate preko neta i ti opet teras svoju pricu, totalno nelogicno, jer sebi cinis medvedju uslugu, tebe pokusavamo da postedimo 1000+ troskova dolaska i ostanka u bgu, a ne ti nas...

A to dal' imas pravo da se ljutis nemas, jer si ti sam sebi sjebo stvar... A kakvi su likovi i to, svi su okej, makar po meni, i hteli su da ti ucine dok ti nisi sjebo celu stvar...

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

I prestanite da kenjate vise o tome kako je duke usao kod vas u sobu i rekao da ne igramo finale,kada je doors iz vase ekipe to prvi predlozio.I da se duke nije slozio sa tim sada bi neko od nas imao tranzistore i smrdljive USB flash-eve

Hmm ovo nije bas tacno jer sam ja bio u sobi kad je Duke usao i to predlozio, mada to nije ni bitno, bitno je da su se obe ekipe slozile...

Link to comment
Share on other sites

Oke da zavrsimo jednom za svagda sa ovim ja sam rekao da sam pogresio i Duku i evilu i evo ovde jer sam to napisao kada sam bio iznerviran.Nisam rekao nista za ostale iz Deusa nego sam pricao kao pojedinac i stojim iza toga,ako neko ima nesto protiv neka razgovara samnom ja cu da mu objasnim ali isto tako kada sam ja priznao svoju gresku nerazumem zasto oni ne bi dali meni 2sansu to jest da igram preko GG-a?Sve u svemu GL svima ako nebudem ja mogao da igram..

Edited by Ticke[P]a
k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

lawl [:D] da, divajn je na zemlji stajao citavih 0.2 sec [:)]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...