Jump to content

Big Je*eni Brother


AyS^

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cudi me sto u Blicu nisu pustili izjave mladjih ljudi iz komsiluka koji su se vec pojavljivali u medijima.

O gayolikom Ivanu, cudaku Ivanu, "ja sam iznad vas" Ivanu...

a po cemu je on "cudak" ?

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

Veliki brat je retardiran i svi ukucani su retardirtani osim Mikia naravno.

Ivan je najmanje retardiran od ostalih ukucana i zato je uzeo pare. Vi koji gledate velikog brata ste isto

retardirani i blago vama u buducnosti.

I sve vashe rasprave oko velikog brata su retardirane i treba ovaj topic pod hitno obrisati.

Veliki brat je SAJAM UMOBOLNIH.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

preko neinteresantnih topika samo prelećem, čitam dijagonalno, zaustavim se samo na određenim pojmovima. ovaj topik me jebe, jednom zamalo da banujem darijana jer je napisao IVAN JE PEDERČINA.

Link to comment
Share on other sites

a po cemu je on "cudak" ?

Brate, ne znam odakle da krenem, malo me zeza sto si naveo da si i za Edina, pa se plasim

da ne razvucemo temu. ;)

Cudak je jer:

tura klikere u vugla,

studira medicinu i klavir uporedo,

sto je na minusu go do pasa pored bazena,

sto kad je zurka on se povuce u sobu ili jos gore sedi i gleda ostale ko cuvar logora,

107 dana izbegava ikakvo intimiziranje (jbt, pa ja bi se sa Sadamom uortacio da sam toliko dugo u istoj prostoriji sa njim)

zato sto je dosao u show, a ne u jbn vojsku

...

Link to comment
Share on other sites

Brate, ne znam odakle da krenem, malo me zeza sto si naveo da si i za Edina, pa se plasim

da ne razvucemo temu. ;)

Cudak je jer:

tura klikere u vugla,

studira medicinu i klavir uporedo,

sto je na minusu go do pasa pored bazena,

sto kad je zurka on se povuce u sobu ili jos gore sedi i gleda ostale ko cuvar logora,

107 dana izbegava ikakvo intimiziranje (jbt, pa ja bi se sa Sadamom uortacio da sam toliko dugo u istoj prostoriji sa njim)

zato sto je dosao u show, a ne u jbn vojsku

...

1. guraju ljudi svasta u usi jer ne zeli da cuju kako neki hrcu (u ovom slucaju Nikola)

2.Pa sta ako to radi jel to TOLIKO cudno ako radi te 2 stvari?

3.A sta su onda ostali ukucani koji se se "suncali" isto na minusu?

4.Pa povucen decko jednostvano nije tip za zurke

a za show to sto je dosao,dosao je jer je hteo a vojsku uvek moze da zavrsi a u njegovom slucaju ne moze sada jer studira....;)

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

1. guraju ljudi svasta u usi jer ne zeli da cuju kako neki hrcu (u ovom slucaju Nikola)

2.Pa sta ako to radi jel to TOLIKO cudno ako radi te 2 stvari?

3.A sta su onda ostali ukucani koji se se "suncali" isto na minusu?

4.Pa povucen decko jednostvano nije tip za zurke

a za show to sto je dosao,dosao je jer je hteo a vojsku uvek moze da zavrsi a u njegovom slucaju ne moze sada jer studira....;)

Ma vazi, a moze 3 meseca da bulji u plafon?! [:D]

Da se razumemo, ne saljem ga ja u vojsku, niti je nesto volim, vec samo konstatujem

da je momak vojnicki tip.

Oces reci da je nije cudno ni to da 10 godina ne gledaju TV, a on se prijavljuje

na show u koji je olicenje onog najgoreg na televiziji...

Link to comment
Share on other sites

prvo onom altu sa tri posta: ono sto ne gledas nemoj da komentarises... ili si i ti retardiran??? posto je miki najtezi covek od svih njih... tesko njegovoj zeni...

@nervozni: jeste lik cudan skroz... ali jbg. rekao je da klikere nosi zato sto je spavao sa caletom u sobi koji hrce... i da je kuca bila zatvorena kada je setao go... meni sa 67kg je to i dalje neprihvatljivo, ali on ima i sisu i masu tako da i to mogu da progutam... sto se tice onog intimiziranja slazem se u potpunosti... da sam u hagu mislim da bih igrao sah sa gotovinom... :)

@ivan: izvrnuo sam se od smeha... oraspolozio si me do jaja... hvala :D

@watch: sve mogu da razumem, ali da neko gotivi edina to je vec previse bolesno za moj ukus... i da... nisam mrzitelj muslimana... cak gotivim dosta njih licno... bubreg bih nekima dao... mada nervozni je u pravu bolje da ne sirimo otici ce tema u qrac...

@all: mislim da je ivan bio pripremljen da udje u kucu i pobedi... imao je taktiku koja vise nikada nece moci da se primeni... zamislite sledeci serijal sa petnaestak tipova/riba koji u isto toliko coskova sede i gledaju u plafon razmisljajuci o parama... FIJASKO...

p.s. da li neko zna sa koji su bili procenti u finalu???

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Sto je najgore od svega, sa bukvalno istom taktikom su najvise pobedjivali

ljudi u ostalim VB-ima.. cak negde na netu postoji prirucnik "Kako pobediti u VB", gde se navodi taktika prvih 80 dana cutis i ne pricas ni sa kim (pije vodu, jer sta god da kazes sa licnim pecatom, odmah stvaras sebi priajtelje i neprijatelje, dok neutrealne niko ni ne primecuje niti nominuje),

a ostalih 20 dana krenes da pricas, ali tako da nenametljivo degradiras

najjace oponente i iskoristavas njihove mane... i najvaznije NIKADA NE PSUJ.

Cudno je to sto procenti iz finala dosad nisu objavljeni nigde...

Link to comment
Share on other sites

@ Jetset

sta ti je tu mogu sto ti ne razumes sto ja gotivim edina...o ukusima ne treba raspravljati... ;)

@ dominus

upravo tako "znalo" se da ce Ivan pobediti jer je imao i ima i dalje dosta fanova i kao sto bi Pesma rekao ne bitno na koji nacin jer osvojio 100k osvojio je i to je to

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...