Jump to content

Gothic 3


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pogledaj menije u Oblivionu, vriste XBOX kontroler. Ima jos dosta stvari. Evo jos jednog bolnog primera, uzmi Deus Ex, igra je icona a seti se onog budjavog porta za PC koji je raklamiran kao nastavak. E sad uzmi Morrowind, igra koja je tada bila a i sad je imenica za neke stvari i uzmi Oblivion. Ako imas XBOX pokreni Oblivion i pokreni PC verziju, videces da na xboxu mnogo bolje lezi i igrivija je. Sta znam, meni se tako bar cini, plus sto M$ bije zasluzen glas za takve stvari.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj menije u Oblivionu, vriste XBOX kontroler. Ima jos dosta stvari. Evo jos jednog bolnog primera, uzmi Deus Ex, igra je icona a seti se onog budjavog porta za PC koji je raklamiran kao nastavak. E sad uzmi Morrowind, igra koja je tada bila a i sad je imenica za neke stvari i uzmi Oblivion. Ako imas XBOX pokreni Oblivion i pokreni PC verziju, videces da na xboxu mnogo bolje lezi i igrivija je. Sta znam, meni se tako bar cini, plus sto M$ bije zasluzen glas za takve stvari.

zar nije i morrowind radjen za konzole ?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ok, nforce je izbacio info da je Gothic 3 *VCD8Clone* izasao, jedino sto je u pitanju nemacka verzija. Na ostalim stranicama nama omiljne tematike pojavila su se 2-3 izdanja Gothic 3 koja tvrde da su engleska ali iz procitanih komentara nijedan nije operativan, sto zbog crack-a *nedostatka istog ili trojanca koji ide uz neke* sto zbog nemogucnosti da se skine *nedostatak seedera*.

Ja necu da krenem da skidam dok se ne pojavi na nforce da je izasla igra ali od strane dobre grupe kao sto je deviance ili realoaded.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

E sad mi pade nesto na pamet. Jer to oni igraju onu prvu verziju ili drugu ? Sta ako su nama drage grupe pozurile i potrcale da objave prvu verziju igre na koju su naleteli, a PB je posle izbacio i drugu ? Mada mislim da je to samo bila nemacka verzija, englesku su kasnije izbacili, Necu da skidam dok ne vidim sta je sta imho.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...