Jump to content

Lost


Guest

Recommended Posts

  • Replies 704
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mnogo ocajna epizoda ali s obzirom da se vec ovo desavalo pa ocekujem da sledeca epizoda sabije... bolje ovako jedna mlaka a druga da sabije nego 2 prosecne.

sve u svemu sad mi nije jasno posto mi se cini da ce otici sa ostrva dosta vise ljudi nego sto sam primetio po proslim epizodama. al sta znam mozda nisam skapirao

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

dobra dobra epizoda ali kao shto reche Swiper josh novih pitanja je otvoreno...

pomerice ostrvo, omg h1x0r wtf?! :)

Moguce da su ga vec jednom pomerali i da su ga pomerili na neko mesto gde se nalazio brod. Jedno od mogucih objasnjenja odkud black rock na sred ostrva :) Ali pitanje je sta podrazumevaju pod time pomeranjem. Totalno mi je cudan onaj Richard. Izgleda da je Lock jos od malena povezan sa ostrvom :)
Link to comment
Share on other sites

a da nekome nije palo na pamet da...

...kao shto je charlie mogao da ushtine hurley-a i da ovaj to oseti, tako se isto richard mozhda chini pravim iako je odavno mrtav a ostrvo ga koristi (kao i vecinu drugih othersa) da bi komuniciralo sa drugima i da bi navodilo zhive aktere da urade ovo ili ono. takodje, jedan od mehanizama ostrva je da mozhe da ishiluje ili razboli odredjenu osobu (kao shto je recimo locka, koji je saveznik ostrva od pochetka, ishilovalo, a dzheka, koji je dovukao zlotvore i pomazhe im na ovaj ili onaj nachin, izdemedzhovalo). i sad imate situaciju gde je ben nekako podchinio ostrvo sebi (dzhejkob je locku rekao "help me") a ono je, kao defanzivni mehanizam, em pokushalo da ga ubije onim tumorom, em pokushalo da ga zajebe time shto ce (putem richarda i njegovih saveta) podrzhati locka koji se tu neshto cima da bude glavni tj da ubogalji ben-a i njegov uticaj. ukratko: nije da richard ne ejdzhuje nego je mrtav.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

sad sam tek odgledao jedanajstu

majko mila kakva epizoda :)

neshto sam razmishljao i trenutno mi nije jasno par stvari

one refillove hranom ispostavlja dharma koliko se secam. zashto i dalje to radi? + kako tom avionu shto proleti ili shta vec ne bude frka od tog vreme prostor tripa, nego su oni sada nashli da se iznenadjuju i dobijaju fleshbekove i muchnine i kao "ju shta je ovo".. zatim, odakle odjednom ostrvu skill da manipulishe waltom koji je zhiv (mali je u njujorku, a pojavio se kod locka da mu kazhe "mjau, mjau").

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Jedan "food drop" je bio samo. E sad ako se vodis onom teorijom sto je napisana ranije, da vremenska masina vraca sve na ostrvu u 1996 *bese ta?* kad god odradi ciklus onda taj food drop je moguc jer se jos nezna da je Ben pobio ove iz Dharme. E sad posto je masina iskljucena *ili tako bar ide ta teorija* kad je podrumce eksplodiralo pa nema vise vracanja u taj datum onda i nema vise "food drop" posiljki. Drugi odgovor ti je prost. Nema tu sta ostrvo vec "sudbina" da bi ispravila krive drine nastale vremenskim skokovima koristi te ljude tj. koristi ljude iz neke druge vremenske linije gde Walt nikad nije napustio ostrvo, Jackov cale je bio jedan od Dharme ili je bio ziv u avionu kad je pao.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...