Jump to content

Ako ne moze grubby ima ko moze...


Recommended Posts

decko kome skidam kapu naime rec je o HAKER_FLY100% decko koji me je kao i sigurno mnoge vas odusevio svojom igraom naime decko je uspeo sto grubby trenutno ne moze da sabije tod-a i sky-a sky-a u proslom lanu a tod-a u ovom sto se trenutno odrzava da ne govorim da je na proslom lanu sabio sweet-a a na ovom fova ali da to ne uzimamo u obzir jel orc>ud gledao sam ove partije sad vs tod-a perfektno znaci kad sam video da prekida exp tod-u na teranasu a da pri tome tod nije stigo da odkaze(sto mu daje OGROMNU PREDNOST) za razliku od manje skillerskih orcova koji bi rushovali pticama ili tornjali decko se odlucuje da igra NA SKILLCHINU zabada beastery i spirt lodge druga krava i krece da je creepuje i na skillcinu dobija tod-a koji se takodje na dobar nacin vratio u igru kupivshi shredera i na taj nacin nadokadivshi drvece koje je izgubio kada mu je prekinut exp i ubivshi blejda kasnije , ali opet haker is victorys repove mozete naci na war3.replays.net gde se u mojim ocima gubi rec imba u human orc matchupu bar u nekom high skill metchevima gde je haker dokazao da je itekako moguce dobiti humana sa orcom cak je i sky-ja rejpovao na lt-u a tod se namucio itekako da ga dobije da ne govorim sta bi se desilo da lt-a nije bilo bio bi pravi rejp sa strane fly-a

decko vs undeda takodje ima izvanrednu igru dobio je sweet-a i fova koji se znatno popravio vs orca(ako ste upuceni znate da je to fovu slaba tacka na kvadrat i da je svaki iole bolji orc njega gazio lagano)

nisam ga video vs elf-a i to me zaista zanima ali ako je i to masterovao na nivo grubby-ja moze se komotno reci da je ovaj decko u samom vrhu sa grubijem orcova ako ne cak i trenutno bolji

zanima me sta je on uradio na wcg-u tu znam da su prosli sky i onaj drugi orc sto mnogo lepo igra ne znam sta je bilo sa hakerom....

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Rado bih odgledao, ali nazhalost nemam taj Terenas Stand... T_T

Ima neko link ?

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

fly je u poslednje vreme dosta napredovao kao i titan koji sad stvarno sabija jest da nije imao neke velike uspehe na vecim toorovima ali zato bas lepo igra

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam ja juce partiju vs tod-a na LT-u i dobio ga je tod ali jedva :)

Ovaj ga je sabijao celu partiju ali ovaj koliko je tvrdoglav nije hteo da nepravi exp ( imba hu ) ;) . Inace ovaj hacker mu je heroje gazio 100 puta znaci suraund i cao i sa bm ownage :) stvarno very good ORC :)

Link to comment
Share on other sites

decko kome skidam kapu naime rec je o HAKER_FLY100% decko koji me je kao i sigurno mnoge vas odusevio svojom igraom naime decko je uspeo sto grubby trenutno ne moze da sabije tod-a i sky-a sky-a u proslom lanu a tod-a u ovom sto se trenutno odrzava da ne govorim da je na proslom lanu sabio sweet-a a na ovom fova ali da to ne uzimamo u obzir jel orc>ud gledao sam ove partije sad vs tod-a perfektno znaci kad sam video da prekida exp tod-u na teranasu a da pri tome tod nije stigo da odkaze(sto mu daje OGROMNU PREDNOST) za razliku od manje skillerskih orcova koji bi rushovali pticama ili tornjali decko se odlucuje da igra NA SKILLCHINU zabada beastery i spirt lodge druga krava i krece da je creepuje i na skillcinu dobija tod-a koji se takodje na dobar nacin vratio u igru kupivshi shredera i na taj nacin nadokadivshi drvece koje je izgubio kada mu je prekinut exp i ubivshi blejda kasnije , ali opet haker is victorys repove mozete naci na war3.replays.net gde se u mojim ocima gubi rec imba u human orc matchupu bar u nekom high skill metchevima gde je haker dokazao da je itekako moguce dobiti humana sa orcom cak je i sky-ja rejpovao na lt-u a tod se namucio itekako da ga dobije da ne govorim sta bi se desilo da lt-a nije bilo bio bi pravi rejp sa strane fly-a

decko vs undeda takodje ima izvanrednu igru dobio je sweet-a i fova koji se znatno popravio vs orca(ako ste upuceni znate da je to fovu slaba tacka na kvadrat i da je svaki iole bolji orc njega gazio lagano)

nisam ga video vs elf-a i to me zaista zanima ali ako je i to masterovao na nivo grubby-ja moze se komotno reci da je ovaj decko u samom vrhu sa grubijem orcova ako ne cak i trenutno bolji

zanima me sta je on uradio na wcg-u tu znam da su prosli sky i onaj drugi orc sto mnogo lepo igra ne znam sta je bilo sa hakerom....

fly je ispao josh pre 2 dana na PGL, ugazio ga je fov 2:0, ESWC i WCG je ispushio.

Dobar je lik, dosta dobar,ali da ga poredish sa grubbyjem je smeshno.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Trenutno stanje u svetu orkova po meni je Grubby (i dalje ne prikosnoveni chieftain:)) , Lyn, Fly100%

Dobar je i voleo bih da ga vidim u nekom komercijalnijem i poznatijem clanu od "Hacker" (wtf?!), jer decak ima potencijala na pretek...

Osvojio je 2 mesto posto je u polufinalu izbacio Cheka sa 3:1 (lost tmple je izgubio , a pobedio ga na TR!! ). ali je zato izgubio od Sky u finalu sa 3:1 , dok su se za trece mesto nadmetali FoV i Chek , gde je Ud trijumfovao sa 3:1, tako da je poredak iso ovako:

1.)HUMAN ---> WE.IGE.Sky

2.)ORC ---> Hacker_Fly100%

3.)UNDEAD ---> 4K^FoV

4.)Night Elf ---> WE.IGE.Check

Dakle ne znma koliko se moze i dalje sa sigurnoscu govoriti da je Elf imba, ali ja to ne bih radio...jer se stvarno ne secam kada je zadnji put neki Elf igrac osvojio neki veci turnir?

I mislim da bi orkovima dobro dosao jos jedan "vodja" sa novim stratovima i build orderima, da malo skine teret sa Grubby-jevih ledja. :)

Link to comment
Share on other sites

Hacker je dosta dobar klan, sa lepim sponzorima, tako da ne verujem da ce on menjati sredinu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...