Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eh,koliko sam ja puta rekao ovo u poslednjih nedelju dana :)

werd

mada, bio sam bolestan, pa kao imam objektivne okolnosti.. no danas sam mogao al sam se uspavao.

@painlord: teretana plus bajs

Link to comment
Share on other sites

konkluzije jucherashnjeg dana:

1.) svaki mogutji trenutak treba iskoristiti maksimalno ali ako se previshe zekish kada treba da radish to tje da te backstabbuje i bitchslapuje sutradan izjutra i ti tjesh to znati ali tjesh opet da se zae...

2.) svaki novi nozh tje ti odmah pokazati ko je gazda i posetji te na mestu na kome najvishe mrzish da se posechesh dok ti matorac iz druge sobe viche kako je tup taj nozh...(ne perverznjaci) - po kazhiprstu...

3.) bleja u kraju je very refreshing i potrebno je konzumirati min. 1put nedeljno..

4.) kada planirash da se naspavash neko tje urediti da to ne uchinish :)

5.) 2 sata spavanja ume da bude i kul :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

ufuf. juce sam zab'o desetku na ispitu, ostatak dana sam gledao ghost in the shell, a uvece otisao na slavu i sabio raketu piva i pola pelina, jos sam pijan, moracu na bajs da iznojim ovo iz sebe.

za 5 minuta dok smo izasli u kraj po pljuge (u 3 ujutru) smo videli 3 patrole i dve marice, bash mu ga daju po bezbednosti u bloku.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

5.) 2 sata spavanja ume da bude i kul :D

samo 3x u zhivotu sam odradio "ma u redu je, spavacu ta dva sata pa palim dalje" akciju i nikad nije bilo dobro =o)))

inache probudio se solo nakon manje od 5h spavanja i odluchio da prvo istrolujem a onda zavrshim ono sto sam pisao ceo dan juche =o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...