Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

za 5 minuta dok smo izasli u kraj po pljuge (u 3 ujutru) smo videli 3 patrole i dve marice, bash mu ga daju po bezbednosti u bloku.

ah, osećam se tako bezbedno, anđelčići naši plavi me čuvaju!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ustao rano, doshao na posao, zakazao vizu, zvonili mi milion puta, 10 ljudi me smara konstantno da im nameshtam neka sranja na kompu - menadzeri su najgluplji korisnici kompova ubedljivo!!! I tako, zbog svega toga stoji moj posao, al' boli me paja, kad hoce da budem multipraktik neka snose posledice...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

уф, уф, немој да се бедачиш... ниси грдобна, напротив; само мало правилно усмереног маркетинга (много га мрзим, али такав је живот) и на коњу си. [;)]

лепа шасија прво, сјајан софтвер је само вееееелики плус (опет гадно, али је тако). осим ако се не удајеш... [:D]

šasija je u redu, kolega, a softveru treba malo debug-ovanja... radićemo na tome.

surovo, ali istinito...

ja nisam ni imao pojma da je angie soad djevojchica...

nego... sve tje to narod pozlatiti..

e......budale [;)] .....

@topic

Napokon mi proradio rur, mada iskoristila sam to vreme za nekonstruktivne razgovore, posebno notju...

Pocela skola, casovi skratjeni na 30 min do 28og septembra a onda ce ili da se sve vrati u normalu ili ce doci do potpune obustave rada...

Sad me uhvatila frka zbog faxa.....Ne znam ni kad treba da pocnem da se spremam....ali pitacu neke pametne ljude koji znaju pa ce mi objasniti [:D] ...Ka dposele 5 godina zavrshim bicu diplomirani fizicar master.Bar lepo zvuci a znam da cu da se namucim, ali volim izazove...

Link to comment
Share on other sites

e......budale [;)] .....

@topic

Napokon mi proradio rur, mada iskoristila sam to vreme za nekonstruktivne razgovore, posebno notju...

Pocela skola, casovi skratjeni na 30 min do 28og septembra a onda ce ili da se sve vrati u normalu ili ce doci do potpune obustave rada...

Sad me uhvatila frka zbog faxa.....Ne znam ni kad treba da pocnem da se spremam....ali pitacu neke pametne ljude koji znaju pa ce mi objasniti [:D] ...Ka dposele 5 godina zavrshim bicu diplomirani fizicar master.Bar lepo zvuci a znam da cu da se namucim, ali volim izazove...

Pa ako sve znas onda ni ne treba da se spremas, a niko osim tebe ne zna sta znas.. lol

Nego, meni "diplomirani fizicar master" ne zvuci bas lepo :) A sta cu ja da upisem :/

Link to comment
Share on other sites

Pa ako sve znas onda ni ne treba da se spremas, a niko osim tebe ne zna sta znas.. lol

Nego, meni "diplomirani fizicar master" ne zvuci bas lepo :) A sta cu ja da upisem :/

Niko ne znam sve...A vezhba dovodi do savrshenstva kome svi tezhe.....

Nego, nisam sigurna da li bash znash shta to znachi....Ali dobro, naci ce se neshto i za tebe da upishesh [:X][:X][:X]

Link to comment
Share on other sites

Najbolje da ti upishesh svih 5 komada...

Pa i ja bih to volela [:D] Verovatno cu probati glumu posle 3. godine, ali kapiram da ne moram da upisujem fdu da bih se bavila glumom. Tenis je moja neprezaljena ljubav pa je on uvek tu. ma sve od ovoga mi je super... ima vremena... razmislicu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...