Jump to content

Poginuo Steve Irwin


Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeste li culi mozda za onaj izraz:

"jesi ti lud"

ako je odgovor ne

"pa ti nisi normalan...

svako ko u danasnje vreme nije pomalo lud jednostavno nije normalan

ali treba naci granicu.

ali realno postovati coveka zato sto je lud... pa dobro... to zavisi od coveka do coveka... mozda je vama on baja sto se rve sa krokodilima i pliva sa ajkulama, ali za mene to ne znaci da je "baja"

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Niko nije ni rekao da ti treba da mislis da je baja samo smo rekli da ne treba tako da pricas o choveku i njegovim interesovanjima pogotovo poshto je mrtav. Jbg svako ima nachine na koje misli da ce biti baja ... eto meni je konkretno rolanje cigara glupost velika a da ne pominjem i pushenje istih, a tebi je to kul i kapirash da si baja kad to radish pa ti ja, pu pu daleko bilo, na sahrani netju govoriti da si bio debil ili lud zbog toga ...

Pritom ako sad kazes da ne mislis da si baja zbog toga ... e pa ni on ne misli da je baja zbog toga vetj jednostavno voli to ... tako da ... nije lud, izabrao je da se bavi time chime je hteo, lep je posao ali opasan i jbg sta vishe retji osim RIP i sauchestje zheni i deci ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Jeste li culi mozda za onaj izraz:

"jesi ti lud"

ako je odgovor ne

"pa ti nisi normalan...

svako ko u danasnje vreme nije pomalo lud jednostavno nije normalan

ali treba naci granicu.

ali realno postovati coveka zato sto je lud... pa dobro... to zavisi od coveka do coveka... mozda je vama on baja sto se rve sa krokodilima i pliva sa ajkulama, ali za mene to ne znaci da je "baja"

realno sa1nt je u pravu...nije ni nama kul to sto ti spavas na exitu usvinjen ili sto si uopste stalno usvinjen,a ako vec kazes da nije tako i da je to ponekad ONDA ZNACI DA LAZES OMG OMG

A KO LAZE TAJ I KRADE

:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Totalni idiot, hvala bogu da je poginuo. Samo da ne repriziraju njegove lame-o emisije looooook at the snaik, isn't it beuuuuutifuull! This is the BIGGEST crocodile on the earth (

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Mene. Svaka čast.

idi hejtuj zene

Tvoji matorci su u pravu shto ti kupuju roze stvari ...

ako tebi matorci kupuju stvari ne znaci da ih i meni kupuju

i jedna roza sulja nije mnozina, i da, sestra mi je kupila za rodj mada to uopste nije bitno

idi spavaj

realno.... ne moze da me uvredi neko koga pola rura drzi na ignore + ima prizeman hejt

nisam te ni vredjao

samo sam rekao koga boli kara sta ti mislis

Link to comment
Share on other sites

^^ Da, kao sto rece Medolinka. Pokazite postovanje, cak iako se niste slagali sa time sto je radio.... I, ono kao, cak iako je hejt medjusobni, izmedju 2 clana foruma, postedite makar ovakve topike tih gluposti ..... ccc

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

=-' date='Sep 5 2006, 23:50' post='862306']

^^ Da, kao sto rece Medolinka. Pokazite postovanje, cak iako se niste slagali sa time sto je radio.... I, ono kao, cak iako je hejt medjusobni, izmedju 2 clana foruma, postedite makar ovakve topike tih gluposti ..... ccc

:** ;)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...