Jump to content

Champions League 2006-07


Bartuc

Recommended Posts

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jack, nije owen bog fudbala, daleko od toga. ali je izmislio loptu za nistelroja :]

i nisam konkretkno govorio da sponzori diktiraju SVAKI transfer, ali da vetjina trzhishta prima indirektan uticaj od strane sponzora i onih transfera koji oni diktiraju. na to dodaj da ima klubova i trenera koji su jednostavno groblje za fudbal ili fudbalere... a pritom imaju neverovatan novac da potroshe. pa onda kupe nekog izvikanog idiota za duplo vetje pare nego shto bi platii neizvikanog a boljeg igracha. e to je jedina stvar koju gotivim kod arsenala (sem nebeskog naravno) i vengera. znaju kako pametno da potroshe novac.

ne znam zashto ti tako mislish o nistelroju, ali mogutje da su te mediji u'vatili :] kad pa mi nemamo 2 normalna komentatora. neko dete koje je u proshlih par godina slushalo onog kretena shto je prenosio LS bi pomislilo da je inzagi stvarno klasa od igracha :p

(nema implikacija da si ti dete ili blo shta slichno, samo uticaj medija:)

Link to comment
Share on other sites

Inzagi je klasa.Tachka.

@stija

lol,ja sam zaista nekako ushicen kad ovde svi serendamo,raspravljamo se i jebemo majku jedan drugom :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nema tachke na inzagiju nazhalost. dement koji je mladost proveo u ofsajdu, i dobio bore mrshtetji se na sudije. vishe od pola golova je ugurao u mrezhu.. a da ni on sam ne zna kako. sve neki patrljci koje ugura iz nemogutjih situacija (ali ne shmekerski ko krojf recimo, nego na prevaru ko zhena:). voli da padne vishe od zhivota.

nije u stanju da sam sebi napravi shansu... nema dribling, ni neki shut vredan pomena. nema stila, ni neki zajeban stav pa da ga zbog toga gotivim.

jedino shto taj chovek ima je nadimak pipo i statistiku iza sebe. ali ko shto rekoh gore... ima dve vrste navijacha :]

Link to comment
Share on other sites

I da, prestanite da pricate price kako neko (npr sad, zapalo mi za oko, Runi) imaaa veeeliko znanje ali jadan nece mu se, ali bice bolje, pokazace on svima. Koga boli kurac. Vi to, i na kraju krajeva, ne mozete da znate, kolko god mislili da mozete. Vi niste oni. To sto je Sila jaka u njemu, ne vredi nicemu, ako on to ne uspe, nekako, da iskaze. Ljudi, fudbaleri, kako god, se ocenjuju po njihovim postupcima, igrama, potezima, ne po proseravanjima i vadjenjima. Sa ovim svako, ko ima malo mozga, ne moze da se ne slozi. Kraj.

ako se runi proserava i vadi onda stvarno ne znam gde su ti oci. covek je jak kao bik i ako padne onda padne zato sto ga je neko udario, on je jedan od retkih koji foliraju.

oven je klasicna prica vecitog talenta. setite se samo kadamarterija, covek je sa 17 zario i palio, a kada je trebao to da natavi, tj da se razvije jos vise, sto je i normalno, on je nestao. evo sada mi se cini da igra prvu diviziju.

nesto slicno se desilo (mislim slicno kao i ovenu) i anelki. setite se koliko je dobar igrac bio, i predje u real sa svojih nenavrsenih 20 godina. to mu je bila najveca greska u karijeri. ukoliko se ne varam imao je nekih psihickih problema, kao, velika ocekivanja, on mlad, sve oci uprte u njega... i jednostavno covek nije izdrzao..

opet inzagi.. mozemo da pricamo sta god hocemo, ali covek radi ono za sta je placen. mrzeli mi njega (ja DA!) ili ne, on je klasa, gol se pamti, a ne nacin na koji je postignut... e sada, drugi je problem sto je on dao 90% golova na ONAJ nacin..

Link to comment
Share on other sites

ma 'ajte molim vas (kako volim kad nekog chujem da to kazhe u kafanskoj raspravi:)... da li si svestan uopshte shta je potrebno da jedan igrach uradi da bi zasluzhio takav epitet? :]

ronaldo je bio car, krojf je bio car, maradona je bio car... shef je bio car, sada je nebeski anri car, you get the picture. kako trpati jednog usranka u isti kosh sa njima? :P

za owena mogu da pretjitim jer je dobar zaista... nije car, ali je dobar i ima stila. :]

Link to comment
Share on other sites

jaoj kako mi je drago za ovakve rasprave, ovde nemam sa kim da se raspravljam, poshto se ne gleda fudbal toliko :))

nistelroj je davao golove u holandiji, nistelroj je davao golove u engleskoj, nistelroj daje golove u shpaniji.

oven je davao golove u engleskoj, oven nije davao golove u shpaniji, oven nije igrao.

kakve ima veze kakav je talenat, kada ne igra? shta mene boli kurac, mozhe on biti jebena mutacija ronaldinja, peleta i maradone, kada ja nemam priliku njega da vidim?

ja iskreno nisam neki talenat, al brate, imam 21 gol do sada u ligi, pa imam platu do jaja. 90% golova sam dao na pretrchavanje i plasiranje pored golmana i ko me pita shta. treneru je do jaja, upravi je do jaja i NAVIJACHIMA je do jaja. tvoj problem je shto ti ne volish manchester/real ili shta god.

ali gde je ovenov stil? mislim, u driblingu? u kom driblingu?

u shutu? molim?

uopshte ne govorim da je rupa, ali ni blizu da je veca klasa od nistelroja. od inzagija jeste po stilu, al inzagi radi shta treba da radi.

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

eh, pa tu nam se razlikuje point of view. po tome je i ronaldo prosek igach, jer se lik skroz iskulirao od lomnjenja nogu i prelaska u real.

ne kazhem ja da je owen sada ne znam koji faktor, ali da je jedno vreme bio baja, bio je. a nistelroj nikad nije. sure sure, nadavao se golova ali to jednostavno nije dovoljno. kao shto umem da kazhem da je nekoj devojci potrebno mnogo vishe od izgleda da bi bila "riba", tako je i nekom napadachu potrebno mnogo vishe od statistike da bi bio baja, car ili idol :]

a ja ne volim ni arsenal (po meni grobari fudbala kakvog ga znamo. ne zbog nechega na terenu, vetj zbog onog van njega. od toga shto im se stadion zove emirati, do zabrane unoshenja engleskih zastava da se ne bi uvredili navijachi arsenala iz inostranstva, pa do samog nacionalnog sastava tima), ali poshutjem vengera i divim se anriju. :]

shto se owenovog stila tiche (sam se sebi chudim otkud ja u raspravi gde se toliko zalazhem za igracha a nemam neku snazhnu simpatiju prema istom)... nije stvar samo u driblingu ili shutu. stil je neshto shto ja zaista ne znam da opishem. to je prosto stav koji igrach ima prema igri koju igra i taj stav pokazuje kroz svoje mogutjnosti da igra tu igru. recimo, kad igrach ne padne u duelu, a mogao je komotno da tako izvuche prekrshaj. ili kad se ne boji da proba dribling ili neki nemogutj shut. ili kad ide glavom tamo gde neko ne sme nogom. itd :] gore navedeno se n odnosi konkretno na owena naravno, samo da pokazhem poentu.

ali kad smo se uhvatili owena, da, lik ima bolji dribling od nistelroja, i ima bolji shut, iako mozhda ne i jachi (ovde da naglasim da zaista ne znam ko od njih ima jachi shut. owena ne pratim par godina a nistelroj mi je uvek bio tunjav u svakom pogledu). on za razliku od konja ume da pretrchi pola terena i izdrzhi 2-3 duela, i na kraju ima snage da da golchinu :]

Link to comment
Share on other sites

brate rami,jebo mater,ae skreni temu kako je finale LS 2005te bilo namestaljka,poceo si zestoko da se proseravas...:)))toliko los Rud nije,ono sto mrzim kod Ruda je sto je pickica i sisica,ali brate covek je odlican napadac u globalu,verujem da Ferguson sad pati za njim,ali jbg on je odlucio da iz svakog sukoba nekog igraca sa Kristijanom,podrzi Kristijana,a ovaj nek trazi drugi klub...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa tu kontam fergusona. definitivno imash na trzhishtu brdo napadacha koji su bolji od ruda, al nemash igracha kakav je kristijano. znam ja sada da ga vi svi mrzite, al chinjenica je chinjenica. dechko mnogo doprinosi timu i ja lichno uzhivam da gledam kako se sheta kroz protivnichke odbrane.

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

ja sam prvi do polufinala LS govorio da je Krile trenutno najbolji igrac na svetu,sad sam video da su i on i Roni vune kad treba da ih ima najvise ;)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@Jack-O-Lantern- ima i oven stil, nemoj tako... pa seti se samo kako je prepisavao protivnicke igrace iz prvog kontakta sa loptom, radio je sta je hteo, samo su ga povrede i real upropastili...

slazem se sa tobom sto se tice nistelroja, covek je gol masina! gde god igrao daje maksimum, ali nece ga gol van sesnaest, cini mi se da je u realu dao nedavno gol van kaznenog..

@gruja- a da je pickica (nistelroj) JESTE, i to velika! jos uvek mi je i glavi onaj promaseni (nepostojeci) penal protiv arsenala, i kada su krenuli svi redom da ga tjuskaju!!! a on ko picka pokunjio se...

Link to comment
Share on other sites

Ako mogu da budem toliko slobodan da primetim sta je Jack hteo da kaze. Coveka koji daje golove mozes da volis, mozes da mrzis, ali to ne znaci da on ne daje golove. Tako sam ja kada sam bio mladji, a Pipo u punoj formi, mrzeo Pipa, a onda sam odrastao i skapirao da je on car i da igraca kao sto je on ima jedva za prste jedne ruke. Nisterloj je isti tip igraca, mozda i bolji jer je, pretpostavljam, dao vise golova. Uostalom Pancev je bio takav. Medjutim problem sa takvim igracima je sto taktika mora biti usmerena ka njima velikim svojim delom, sto retko koji trener hoce da radi.

A sto se Ovena tice, on je mene kupio kada je 1998. na sv prvenstvu, na ledjima izneo nekog odbrambenog igraca i dao gol.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

~JungleBoY~ los si primer naveo ;)

Nisterloj je CAR(svakih mesec dana ovo moram da napisem:) Jedan od najboljih napadaca.Nema neku preteranu tehniku ni brzinu ni jacinu udarca ali opet je uvek je na pravom mestu u pravo vreme i zna da postigne gol is svih prilika..Ima taj osecaj.

On je jedan od glavnih razlog zasto sam navijao za Mancester proslih godina.

owenali je izmislio loptu za nistelroja :]

NE

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

taj rad,postoje mnogo bolji igraci i od Nistelroja i od Pipa,ali ne obavljaju posao ko ova dvojica(doduse ae Pipa da ne racunamo ovu sezonu :)) )

Dzabe onima sto vole Runija kad Runi ume da veze i po 2 meseca da ne da gol...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

koji si hejter grujo, ne verujem :))

jeste gadan ko kurac sa sifilisom, al brate, nije toliko losh. zna i on da uradi par stvari. ne da gol nekad, al lav je, bori se, asistira i sve po redu. ima srce dechko. dobro, nije preterano pametan, al jebi ga ;)

meni nistelroj dodushe vishe podseca na tonija, nego na inzagija, zbog konstitucije manje-vishe, al i zbog ostalog. dobro, toni baguje ove sezone, al je i dalje majstor. nekako su mi njih dvojica vishe slichni, nego pipo i nistelroj.

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

Toni je ubica

mnogo je on visi od doticnih

gotivim ga zato sto mu stalno nesto smeta i spoji prste i onako mashe njima,onako italijanski :)) ono fazon "KE KOZA" :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

eeeeee!!! tooooooooo!

a najjace mi je pitanje italijanima (mislim na nase ljudi koji studiraju/uce italijanski) sta znaci jiebena spojena 4 prsta i mlatjenje... niko ne zna da mi odgovori! to ti je onaj stil franceska totija... kada vise ne zna sta ce od sudijskih odluka..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...