Jump to content

Champions League 2006-07


Bartuc

Recommended Posts

inzagi...jbte ja sam mislio da njega i rodjena kewa ne moze da voli...:)

sto se tice milana nije to pojedinacno misljenje...jedno 70% ljudi[od kojih dobar deo provodi dan uz fudbal i kladjenje] sa kojima sam pricao cvrsto veruju da je milan u ovom trenutku jaca ekipa od uniteda...a pritom ni ne navijaju za njih...

ti ljudi onda u zivotu nisu gledali fudbal,a o dobitku na kladzi necu ni da govorim...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ti grujo nemoj o kladzi, leba ti [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

najvece srazmerne dobitke na kladzi sam uzeo protiv reala...ma obozavam ih nek samo tako nastave...:)))

sto se tice milana grujo...nije stvar u fudbalskom neznanju...realno ko je sanjao da ce italijani da osvoje SP...tako se isto bojim da ne bude sa milanom...daju neki slucajan gol i vrati se ceo tim na gol liniju...:)

naravno da je united favorit...tu nema spike...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Gruja je uzimao i gubio vise para na kladzi nego svi mi :)) al uvek ga zajebe real :))

vala bash

ovo sad sa santanderom i prosle sezone protiv hetafea u gostima nikad necu da zaboravim :((

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

njega mogu da vole samo ljudi koji navijaju za milan.

ne verujem da iko drugi moze da ga stavi u isti kos sa nekim drugim napadacem, sto ne znaci da je on los igrac i da ne zna da daa gol vec jednostavno je pipo. ukoliko me razumete..

gari...:)))

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

sto se tice milana grujo...nije stvar u fudbalskom neznanju...realno ko je sanjao da ce italijani da osvoje SP...tako se isto bojim da ne bude sa milanom...daju neki slucajan gol i vrati se ceo tim na gol liniju...:)

naravno da je united favorit...tu nema spike...

da,ali ti govoris kako drugi govore da je milan favorit,a Italijane niko nije ni proglasio favoritima,na stranu sto isto tako moze i Milan da uzme...

iz tvojih usta...:)))

pipo je fudbalski znalac koliko i djenaro...gotivi li ga vi ili ne...ali ne sedi on za dz kod ancelotija na klupi uglavnom...

sedi na klupi sad,jer ima 30+ godina...masa centarfora je otislo iz Milana zato sto jednostavno nisu mogli da budu kolege Sevcenku u napadu jer je to mesto bilo rezervisano za Pipa...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa kapiram da nije igrao bas ni kad je sevce bio hit u milanu...tj. on je oduvek na granici prve postave i klupe...i od kad ja znam za sebe ima vecu minutazu u LS nego u kalcu...a i sem mozda sto ima manje snage ne vidim da su ga godine izmenile...kao sto kaze menager on je jednostavno pipo...i sa 25 i sa 35 godina...mozda sam ja subjektivan jer ga volim koliko i smiljanica[:)] ali jednostavno mislim da u svakom trenutku na planeti mozes da nadjes najmanje 100 igraca koji su na njegovoj poziciji bolji od njega...isto kao i djenaro...ali dbro...fudbal je cudna igra...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

gari...:)))

ne kontam...?

iz tvojih usta...:)))

pipo je fudbalski znalac koliko i djenaro...gotivi li ga vi ili ne...ali ne sedi on za dz kod ancelotija na klupi uglavnom...

upravo o tome pricam, a i trenutno igra samo zato sto je djilardinjo covek mrtav ove sezone. da nisu doveli ronalda pipo bi bio prvi strelac ekipe.

Link to comment
Share on other sites

od tih 100igraca kojih kazes da su bolji od njega,on je od 85 njih dao vise golova u svojoj karijeri...a i ako ces sad da se vadis na broj njegovih utakmica,onda cu reci da od 85 njih ima sigurno bolji prosek golova na broj odigranih utakmica...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne ne mislim samo na to...jednostavno mi nije jasno kako su bas njega iskopali od tolikih igraca jer realno mislim da njegovo fudbalsko znanje nije za tim veci od sampdorie ili eventualno lazia...mislim realno u juveu i milanu bi davao golove svaki prosecan napadac tipa flakija , bacanija ili koga god[evo i djilardino ove sezone i pored ocajne forme daje golove-u svim takmicenjima ukupno i nije tako los]...ima toliko mladih i fantasticnih napadaca tipa klas jan huntelar koji samo cekaju da predju u tako veliki klub...pa evo i ronaldo koji se u realu nije video pa pogledaj sad kako igra u milanu...tako da ono...mislim svaka njemu cast covek je uspeo da unovci sasvim prosecan igracki talenat...ali i dalje ne vidim sta kod njega ima da se gotivi...iskreno...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Veruj mi da je Pipo opasniji od recimo Huntelara, tj odbrambeni igraci vise strahuju od Pipa bas zato sto je nepredvidiv....

A i zasto da rizikuju sa mladim igracima koji se nisu dokazali u jacim klubovima/ligama kad provereno imaju Pipa koji ce dati vise golova nego ti extra napadaci

Edited by LoveMaiden
Link to comment
Share on other sites

Gruja kralj, Pipo bog

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

bog ofsajda svakako :)

a klaas gde god da predje objasnice..

decko ima osecaj,shut,ubacivanje,igru glavom,nesebican je..

pravi striker, ako ga batica venger uzme pod svoje i ako se ne povredi ima da SIPA golove..a pipo kakav god bio uvek ce biti samo user..

nadaleko od svih mocnih najboljih spiceva..tipa anri,eto,drogba,sheva iz svojih dana..a i onih prosecnijih sipacha golova poput Hernana `Gde God Me Stavite U Bilo Kojoj Ligi Dacu Gol Jer Znam` Krespa ili Davida `Jebote Kolko Sam Spor` Trezegea..

i slazem se sa konstatacijom xomia da bi svaki prosecan napadach u juveu-nameshtachu dao gomile golova

Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto ljudi pljuju po pipu,jer jedan je ronaldinho,zidan...,i ako neki igrac nema slicne tehnicke kvalitete onda kao nije dobar ?

njegov zadatak je da da gol kako zna i ume ,a u tome se mnogo puta dokazao, a ne da predribla njih petoricu i golmana pa da da gol.

isto i pluvanje po gatuzu,jeste on mozda govnar ,ali takav igrac treba svakom klubu ,a to da postoji jos 1000 gatuza ili pipa je lupetanje.evo npr nas koroman isti je govnar ko gatuzo ,ali nikada nista nije postigao niti ce postici.

Link to comment
Share on other sites

ja se tu ne bi slozio

definitivno Gilberto Silva i Makelele su tate

pritom Gilberto ove sezone se i nadavao golova koliko hoces

Albelda je sisa u smislu da ce cesto da proda ekipu nekim glupavim crvenim kartonom,ali da je motivator sjajan,jeste...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...