Jump to content

Champions League 2006-07


Bartuc

Recommended Posts

Weasel ko svaki tipichan Srbin, ispala Barsa pa sad navijamo za manchester [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaci ovaj chelsea kolko ima srece to je nesto neverovatno.... I u Engleskoj i u Ligi sampiona se provlaci u poslednjim secundama....

Btw ovaj Manchester ove sezone kako igra mislim da stvarno zasluzuje bar duplu krunu ( Premier ligu i Champion ) ali kontam da jednu od te dve nece osvojiti sigurno...

Link to comment
Share on other sites

ja neznam kako taj celzi nihje sramota..u teskoj konkurenciji su sa milanom ali su ipak ubedljivo najjadniji. Znaci kolko ruzne golove daju ono je uzas.onaj prvi gol lopta se smulja i dodje sevi na metar od gola samom. a esijen u 90+ sutne u blizi i lopta odskoci tacno ispred canizarreseve ruke i kazni sve ljude koji gotive lep fudbal..

znaci valensija je bila jedina nada da ce neko normalan sa lepim fudbalom i lepim golovima i gotivnim fudbalerima (a opet bez pola ekipe) da osvoji

ostao je suvi krsh. mancester stvarno ubija to se nemoze poreci ali nemogu zaboraviti onu jadnost protiv lila i ako ima pravde ni oni nece osvojiti,samo zbog toga..milan/bajern tu se ne zna ko je gori, za celzi sam vec reko..i ostade nesretni liverpul jedini kolko-tolko ok..al ubice nas sve rafa i jose ima shah da igraju opet.joooooooooj jbm ti ligu shampiona, dok zvezda ne dodje sve se raspada :))

Link to comment
Share on other sites

3 engleska tima u polufinalu lige sampiona...majko mila.

Nije to liga shampiona,to je FA Kup :))

Pa realno,engleski timovi(izuzevshi komercijalni chelsea) i igraju najbolji i najlepshi fudbal,pa me ovo i ne chudi...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Realno!

Sad josh samo da bajern prodju sutra i polufinale bash onakvo kakvo sam ja hteo! I na kraju Liverpul Manchester finale :D.

Realno :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

teshko Liverpul prolazi Chelsea, iako sam LFC navijach.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Shto, bash bi bilo fino da ih Chelzi krkne svuda, i da konachno oteraju onog smaracha Fergusona

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

haha nema shanse. Nisam navijac manchestera, ne gotivim fergusona nishta posebno ali respect mora da bude tamo gde je zasluzen :).

Ferguson = Manchester ^_^

Ali kako da vam objasnim meni je do jaja ko god da uzme. Kad igra Chealse vishe navijam za Drogbu nego za Chealse-a jer mi je on gotivan kao igrac, Liverpool mi je cool ove sezone a i navijao sam za njih protiv barse mada ih uopshte ne gotivim a Manchester mi je ove sezone bash dobar. Za Bayern sam navijao jer su bili najgori underdogs :D. Tako da milina! \o/ ko god da pobedi ja cu da slavim :)

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

@gibanica

Celzi se provukao samo zahvaljujuci Valensiji...dali su gol i krenuli da se brane umesto da su im krknuli neku kontru...a i to im se vratilo sto su se provukli protiv Intera...isto ih je Inter rashrafio ali nisu uspeli da umuljaju gol...na stranu to sto bruka gotivim Valensiju,ali sami su krivi za ispadanje...

Mancester,svaka im cast

a inace Mancester-Roma me je podsetilo na PES kad das prvi gol,pa ti igraci dobiju voljni momenat i onda ti ulazi svaki shut u gol :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

haha nema shanse. Nisam navijac manchestera, ne gotivim fergusona nishta posebno ali respect mora da bude tamo gde je zasluzen :).

Ferguson = Manchester ^_^

Ali kako da vam objasnim meni je do jaja ko god da uzme. Kad igra Chealse vishe navijam za Drogbu nego za Chealse-a jer mi je on gotivan kao igrac, Liverpool mi je cool ove sezone a i navijao sam za njih protiv barse mada ih uopshte ne gotivim a Manchester mi je ove sezone bash dobar. Za Bayern sam navijao jer su bili najgori underdogs :D. Tako da milina! \o/ ko god da pobedi ja cu da slavim :)

Respect njemu ide za ono pochetkom 90-ih, a sad previshe prdi po medijima sa nekim glupim izjavama, plus je pravio loshe poteze sa nekim igrachima, i gubio tamo gde nije smeo (titule od Arsenala i sl)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jebiga, kad su igrali ljudski, nije ih htelo, sad je doshao njihov red da se provlache.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...