Jump to content

Champions League 2006-07


Bartuc

Recommended Posts

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da, rumuna retko ko pominje svi vicu toti toti, voleo bi da ih vidim da im chivu ne igra par tekmi, raspali bi se

a sto e tice tuche zapoceo ju je neki lik sa lkupe valensije. Burdiso i marcena su se svadjali a ovaj pritrco i razbio nos burdisu..a onda je krenulo..i zao mi je intera ekstra, obe su odigrali jako dobro,valensija se uglavnom branila i tamo i vamo..dva puta su sinoc s gol linije spasavali.ispade da su prosli zbog one viljine magije u provoj tekmi, ali jbg.disciplinovani su maximalno i mogli bi daleko da doguraju, samo da im se ne povredjuju svaki chas..

pritom ja ne shvatam tog trenera, koji je ocigledno zmaj, ali joaquin i vicente su na klupi ??

Link to comment
Share on other sites

Ponisten cist gol Ramosa,osim ako meni nesto nije promaklo.Nesto mi smrdi na Englesko finale,ako se ne sretnu pre toga Manchester i Chelzi :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Ponisten cist gol Ramosa,osim ako meni nesto nije promaklo.Nesto mi smrdi na Englesko finale,ako se ne sretnu pre toga Manchester i Chelzi :)

Da da bas je lepo primio loptu kolenom,a zatim sputsio sebi rukom loptu,isto ko sto je i rukom IZBACIO LOPTU u svom kaznenom u kornu!!

A o malom Robinhu necu ni da pricam o penalu onom,realno brz je i igra dobro ali onaj "PENAL" ....LOL!!!

Edited by AdriaN
Link to comment
Share on other sites

Arsenal:(((

Impresivno su Liverpul i Bajern prebili Barsu i Real

Uzivao sam u demoliranju doticnih

Mansinijev gol omg

ko ja u najboljim danima

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da, rumuna retko ko pominje svi vicu toti toti, voleo bi da ih vidim da im chivu ne igra par tekmi, raspali bi se

a sto e tice tuche zapoceo ju je neki lik sa lkupe valensije. Burdiso i marcena su se svadjali a ovaj pritrco i razbio nos burdisu..a onda je krenulo..i zao mi je intera ekstra, obe su odigrali jako dobro,valensija se uglavnom branila i tamo i vamo..dva puta su sinoc s gol linije spasavali.ispade da su prosli zbog one viljine magije u provoj tekmi, ali jbg.disciplinovani su maximalno i mogli bi daleko da doguraju, samo da im se ne povredjuju svaki chas..

pritom ja ne shvatam tog trenera, koji je ocigledno zmaj, ali joaquin i vicente su na klupi ??

pa vicente je dugo bio povredjen, ceka covek da bude fit bar 90%, dok hoakin ne pruza partije koje se od njega ocekuju, malo hoce da ga ohladi :)

veoma mi je drago sto je valensija prosla, navijao sam za njih protiv intera koji ima istrosene igrace ocigledno nedovoljne da nesto vise urade u lsh.

liverpul, tj benitez, je sasvim zasluzeno prosao dalje. aj sada da cujem nekoga da hvali ronaldinja i govori kako je carobnjak, najbolji igrac univerzuma i ostalo. jel se video u ovom dvomecu? po stoti put se dokazalo to da ne moze da se sudi o igracu na osnovi jedne dobre, tj odlicne sezone u karijeri. jos uvek on mora mnogo da radi da bi dostigao to za sta ga svi vec uveliko hvale.

zaboravih da pomenem lion-roma, jeste da sam navijao za lion i krivo mi je sto nisu prosli, ali sve to je palo u vodu kada sam video kako ih je roma ponizila. nista nisu prikazali od one igre koja ih je krasila prethodnih par sezona u lsh. sasvim zasluzen prolazak rome.

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

realno,lion i inter su platili danak bezveznom prvenstvu gde lade muda odavno...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne volim italijanski fudal pa me zato nervira sto je milan proso.

milan je cemer ekipa kao i calcio ove sezone, sto je najgore prvo ih je usrao zreb u grupi, a potom i 1/8 finala. Ocekujem da sada izvuku PSV ili Bajern i da ih vidim u polufinalu sa svojom smrda igrom :PpP

kao sto rekoh, glupi milan ima sansu da prodje :S

A: Čelsi - Valensija B: PSV - Liverpul C: Roma – Mančester junajted D: Milan – Bajern Minhen

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

Manchester opet ima srece do bola, ko cele ove sezone.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Manchester opet ima srece do bola, ko cele ove sezone.

Samo poceli su da sagorevaju kako sezona odmice, nesto kao Celzi prosle godine. U pocetku su devastirali sve redom, a sada se provlace na srecu. Izgledada placaju danak velikom broju utakmica na ostrvu plus LS. Ali ako si mislio na zreb jbg vec sam spomenuo "slucaj" milana od njih nema vecih usera :)))

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...