Jump to content

Champions League 2006-07


Bartuc

Recommended Posts

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nema nekog izrazitog derbija, sem mozda barselona-liverpul i real-bajern. ovaj drugi par je vec standardan prethodnih par sezona, redovno se sastaju ili u grupama ili u nok aut fazi.

neka moja prognoza je da ce proci celzi, milan ali onako kako samo on zna, psv, mancester (sto ne bi voleo), lion ali jedva, videcete, barsa, real i valensija. prognoziram i to da ce inter pasti u formu i da nece osvojiti seriju a :)

Link to comment
Share on other sites

Milan standardno se provlaci, Lion izbacuje Romu, Valencia Inter, i Bayern Real. Dosta vatre ce biti u mechu Barse i Liverpula, ali prolazi Liver, dace bog [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Barca prolazi 100% tada se vracaju i messi i eto, a na nou campu ce barca da igra sa decom i inestom u sredini + ronaldinho shou ce da naprave liverpulu, a u drugoj utakmici ce najverovatnije motta ili edmilson(ako se oporavi) da igraa umesto ineste,jer ce im ipak biti potrebno da chuvaju rez iz prve utakmice :)

Link to comment
Share on other sites

A proshle je bilo? Pa ono, secam se bash topica, svi parovi koji su prvo bili domacini su proshli...

Bash smo komentarisali...

Ali mislim da Celtic nije lak protivnik hajli...

nije, navijam i ja za Celtic svim srcem, ali milan je guzicharska ekipa, ne sumnjam da ce u Glazgovu umuvati neki gol, a onda se braniti kod kuce..

A to da Barsa opushteno prolazi Liverpul, namuchice se oni vrlo, Rafa je kralj za knock-out utakmice, i spremice on neko iznenadjenje Rajkardu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^

vala bash je car kad ste prosle godine ispali od Benfike

tad je bio jedan masan singl od 100jura na keca

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Brate grujo, to je bila chista nesreca. Pre prvog gola sabrose, koji je dao tad i nikad vishe (preko 25m), imali smo 2 stative i prechku, nuff said. Posle tog gola, josh jedna stativa i prechka, i sijaset shansi do opet njihovog drugog gola (makazice, jednom i vishe nikad).

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Seltik sabija Milan,Liverpul Barselonu,Real Bayern...ostalo ste uglavnom rekli kako valja ;))

Ps.Milan bi mogao da prodje jedino ako Oddo kad dodje posle prelaznog roka napravi neko cudo,postave ga za kapitena i Milan pocne da igra ko Lacio sto sada igra...i da dovedu nekog napadaca.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Chelsea

Milan

Arsenal

Manchester United

Lyon

Barcelona

Real Madrid Bayern Munich nesam pametan

Inter

tipujem na Real.

vreme je vec...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Barca prolazi 100% tada se vracaju i messi i eto, a na nou campu ce barca da igra sa decom i inestom u sredini + ronaldinho shou ce da naprave liverpulu, a u drugoj utakmici ce najverovatnije motta ili edmilson(ako se oporavi) da igraa umesto ineste,jer ce im ipak biti potrebno da chuvaju rez iz prve utakmice :)

ne loz se pls...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ajde da malo reaktiviramo ovo..tekme su ipak za nedjelju dana

da vidimo da li su isti pogledi i sada na barsu posle ove svadje sa etoom

to ce poprilicno da ih poremeti, a liverpul je ciganski tim koji ce da odigra na 0-0 i da ceka shansu na enfildu..

Real - Bajern

dva uzasna tima.mnogo jadna.greota je sto i jedan mora da prodje..al mislim da ce proci real..na neki guz..slobodnjak,ovoono, nistelroj otpadak i to..

Inter - Valensija

Najneizvesniji par po meni. inter ide i ubija i jede malu decu ali valensija nikako nije za potcenjivanje. odlicno sklopljena ekipa, sa dobrim trenerom ponekim extra igracem ( vilja, hoakin, ajala kralj odbrane...). Prva tekma ce biti zajebana..ko se tu snadje..ipak prednost dajem interu.Zbog mocnog Ibre i Krespa

Manutd - Lil

manutd prolazi al ne bash lako kolko ljudi zamishljaju. lil je izmislio stekanje

Seltik - Milan

sve bi dao da seltik prodje cigane, majke mi. al neverujem da su kadri. a i na strani igraju ocajno

PSV - Arsenal

NEma mnogo mudrosti. Arsenal i `bilokojaHolandskaekipa`. ko gleda pregled holandske lige jasno mu je. ponistice ih arsenal

Lion - Roma

ne znam sto igraju..kad znaju da ce lion lako proci

Celsi - Porto

dobar je porto i lepo igra, ali cigani su cigani..i imaju drogbu.celsi ide dalje

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

daleko od toga da mislim da Lion nece proci,ali lako!?!?

Roma igra ubedljivo najlepsi fudbal u Italiji...a Lion trenutno jako oscilira,tako da ono...na oscilacije isto mislim i da Liverpul moze da prodje Barsu koju ubija trenutni unutrasnji razdor...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@gibanica brate da li ti pratis fudbal ?!?

da li si ti gledao prethodne utakmice LS ?

bajern ocajan ?!? nisam bas tako siguran.. proveri ti malo prosle rezultate i proveri ti malo sastav

lion je malo pao sa igrom sto se moze zakljuciti sa igrama iz prvenstva + ne znam koliko su im se oporavili napadaci posto sam pre par nedelja cuo informaciju da su im 3-4 igraca povredjena

roma je ekipa sa dosta ambicije + kada imate jednoga maga kao sto je Totti... nista nije sigurno

mada dajem + na lion , daleko je to od zavrsene tekme

valensija inter ,, opasan duel.. i bice gusto, ali recimo da sam vise na strani valensije jer ih mongo gotivim + nisam ljubitelj intera.. jedni i drugi imaju ekipcine

ostale necu da komentarisem... celzi porto smesno.. murinjo prolazi glatko.. portugal jbg..

man utd u formi je i nakantace ih na old trafordu ali se u francuskoj ne bih zaletao jer je lil jako tvrda ekipa na domacem

arsenal osvaja LS provereno, dojava [:p] ako ih psv ne izbaci na penale [:D]

seltik milan... milan dobija

Edited by E jebes baku

fml

Link to comment
Share on other sites

ne da je jadan, nego je MNOGO jadan..

cekaj ne mogu kuci da dobiju alemaniju iz ahena i bilefeld ( da ne pominjem da pucaju u gostima oobilato, pre par nedelja prva hicfildova tekma, pljas 0-3 ) ali ce zato real i kapela da oderu..

daj bre nemojte da ste smesni,oni nemaju igrace, nemaju igru, kakav je to klub kome van bomel glavni plejmejker (mislim daleko da je losh ali nista preterano iznad proseka ) a mrtvi makaj lesh glavni striker..od podolskog se vise ocekivalo ali se slabo snashao..jedino da se uzdaju da ce ruzni bastyijan da sutne neku bombu..

a sto se tice prethodnih rezultata - ajde da vidimo - dobili su inter u gostima i to kada je inter bio u krizi i sa 2 igraca vishe (iskljuceni groso i ibrahimovic) nisu dobili mucene ruse jednom, sa sportingom je bilo gusto oba puta - pa nebi se bas reklo da su nesto ubedljivi...

a sto se tice pracenja fudbala, s moje strane, potice od `97

uostalom ajde da sacekamo sredu pa da pricamo. postujem ja bajern i hicfilda pogotovu, ali oni vec 2-3 godine ne umeju u evropi da odmaknu predaleko. jednostavno nisu u tom vrhu, nisu bili ni sa balakom i ze robertom a to pogotovu nisu sada.

p.s. lion je pao u formi u prvenstvu jer su vodili 16 razlike pa je ponekad nedostatak motiva ocekivan.

bio je povredjen fred, sad se vratio a tu je i baros.mislim da je trenutno sjeban samo benzema al on je ionako manje bitan.roma jeste solidna i igra lepo (ne bas najlepse u italiji, to bi pre reko za inter, mada sam tu mozda pristrasan) ali neverujem da je sposobna da zada neku muku lionu. no sve cemo videti...

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...