Jump to content

Champions League 2006-07


Bartuc

Recommended Posts

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

kartoni su posledica igraca koji su se ponasali ko degeni...Rajkard bolje svaki dan da ide u crkvu da se moli za sto brzi oporavak Etoa

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako 0:0 moze da se uzme kao dobra utakmica, onda da ;). Majstorski promasaji Fabregasa, Rosickog, Van Persija da ne govorimo i Anrija su remek delo sinocne utakmice....

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

=-' date='Nov 2 2006, 11:24' post='889173']

Ako 0:0 moze da se uzme kao dobra utakmica, onda da ;). Majstorski promasaji Fabregasa, Rosickog, Van Persija da ne govorimo i Anrija su remek delo sinocne utakmice....

Ali nacin na koji su dolazili u sanse je fenomenalan, igrali su na kratkim pasovima oko 16-erca kao da je mali fudbal u pitanju i onda sjajnim pasovima najcesce kroz sredinu dolazili u sanse, preko krila su takodje konstante probijali...igra Arsenala je bila fenomenalna, sem zavrsnice ;)

Ipak ne moze svako da igra tako dobro kao Juve protiv Brese, Frosinone i Trsta :))))) in your face :))))

fml

Link to comment
Share on other sites

prosle godine je isto bila bruka tekma 0:0,Arsenal:Real :)))

A Colonela ne uzimaj za ozbiljno,njemu je vrhunac dobre tekme Juventus-Empoli 1:0

:))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jel su to jos smanjili juveu kaznu,pa ce sad do 12 kola da bude prvi a do kraja sezone ce imati 100 bodova i gol razliku 80-10 :))

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Omg ocekivo sam real nereseno ili mozda da izbugi al lyon ih uci fudbalu

J. Carew car

ko so rekoh malopre izjednacice real ipak nisterloj je to :) Igrac koji je uvek gde treba kad treba

Onaj jeste pokosio nisterloja ali kad je vec nisterloj sutnuo.Pravda je pokazala i nema gola.

Nisterloj jeste prodo mec ali je pokazao da je odlican igrac i radi ono sto treba jedan napadac.

Real Lyon je skoro postao jos veci "derbi" nego barsa celzi.Jos mi nije jasno sto je raul dobio zuti .Samo je stao izmedju.Mozda zato sto je kapiten :)

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

ako nista barem je pravda zadovoljena sto Real nije pobedio

jebem ti taj penal

fix sledeceg kola LS

Porto-Arsa 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...