Jump to content

Champions League 2006-07


Bartuc

Recommended Posts

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iju,sve uslo realno osim Arsenela.Cska polako dokazuje da je ubedljivo najopasniji tim sa istoka i da mogu bar do osmine finala.Nadam se da ste profitirali (mene na 2 tiketa za ukupno 3500 srusio arsenal X al sam se izvadio na real,lyon i lil i uzeo 1500).Kakva goleada veceras,u proseku 4 gola po utakmici.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Chelsi igra bash jak fudbal trenutno...videcemo kako ce Barsa da izgleda kad se Eto oporavi, ali ochigledno je Chelsi trenutno mnogo jachi tim. Josh kad/ako Sheva proradi bice pokriveni na svim pozicijama i mogu da se nadaju ozbiljnijoj borbi za titulu CL ove sezone.

BTW Bularuz me jako prijatno iznenadio - koliko je lopti oduzeo, bruka i to sve apsolutno chisto, svaka mu chast.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

mogu da se nadaju ozbiljnijoj borbi za titulu CL ove sezone.

A do sada nisu??

CL je takav da moze opusteno da se desi finale nekih "autsajdera".

Inache voleo bih Lyon da osvoji.Volim te low-buget klubove koji pametnim transferima i odlicnim igrama krce put medju cash monsterima kao sto su Real , Chelzi , Barsa....Nije sve u parama...

Link to comment
Share on other sites

^ Jesu, ali mislim da je ove sezone (s' obzirom na to kako trenutno igraju drugi klubovi) vrlo realno da Chelsi prodje dalje nego ranijih sezona. Koliko ja shvatam sa Barsom sada mogu da se sretnu tek u finalu, a drugi klubovi (izuzev Liona i mozhda ovih engleskih ali to zavisi od vishe faktora) teshko da mogu da im pariraju. Ja bih lichno voleo da gledam finale Lion - Chelsi ali o tom, potom.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji u teoriji , ali u praksi ne mozes tako gledati , odnosno , onda bi mogli da lepo pogledaju imena u svim klubovima , koliko koji igrac kosta i klubu sa "najboljim" i "najskupljim" igracima daju titulu i cao.U tome je i lepota CL , sto svako moze svakoga da dobije , bez obzira na utakmice i rezultate pre toga.Celzi jeste trenutno najbolji po nekim merilima , ali dugacak je put do finala!Chak ja ipak mislim da je Lyon u boljoj formi , pitanje je samo da li ce izdrzati cele sezone da odrzavaju tu formu.

Recimo gledaj svetsko prvenstvo , Spanija je pokidala u grupama i ispali su u 1/8 finala (ako se ne varam) , a Italijani koji su celo prvensto odigrali sa pobedama na prco kevu , osvojili.

U to ime let's go Lyon , Lyon is the best!!

Link to comment
Share on other sites

^ Longli, ne mozhesh da poredish Shpance sa Chelsijem...Shpanci su ipak ciganske pichkice bili i ostali i koliko god igrali u startu dobro nikad nece imati muda za neshto vishe...

Shto se tiche ekipa u finalu...ja se i dalje nadam :)

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Nego,jel se to meni cini ili da nema Afrikanaca Chelzi bi se raspao.Lampard sve manje pokazuje a Balak nista nije uradio celu sezonu...i ne shvatam zasto Roben i Joe Cole nisu u startnoj postavi.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

sve u svemu,nema vise smisla gledati ovu ligu sampiona popuse mi kurac,prevelika je razlika u kvalitetu,nikad realnija nije bila,jedina 2 tima koji se pod znacima navoda mogu nazvati iznenadjenjima,iako oni vec zadnje 3-4 godine igraju odlicno u Evropi su Lion i CSKA,jebes ti LS kad istocnoevropski timovi budu srecni ako ne prime 6komada na domacem terenu,toga pre nije bilo,Olimpijakos,Dinamo Kijev,Lokomotiva,da ne nabrajam dalje,svi su oni uzimali bodove kod kuce i svaki zapadnoevropski klub je bio zadovoljan i sa bodom,a sada opsta sprdnja...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sve u svemu,nema vise smisla gledati ovu ligu sampiona popuse mi kurac,prevelika je razlika u kvalitetu,nikad realnija nije bila,jedina 2 tima koji se pod znacima navoda mogu nazvati iznenadjenjima,iako oni vec zadnje 3-4 godine igraju odlicno u Evropi su Lion i CSKA,jebes ti LS kad istocnoevropski timovi budu srecni ako ne prime 6komada na domacem terenu,toga pre nije bilo,Olimpijakos,Dinamo Kijev,Lokomotiva,da ne nabrajam dalje,svi su oni uzimali bodove kod kuce i svaki zapadnoevropski klub je bio zadovoljan i sa bodom,a sada opsta sprdnja...

Zato sam ja za uvodjenje Sallary-cap-a , kao u NBA , pa da vidimo onda...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...