Jump to content

---> WCG 2006 QUAKE 3 1v1 <---


Recommended Posts

Ko sve dolazi sa tobom? (tj. ko dolazi da igra od ~9)

Ovako sto igraju ja, f1gee, z4pher, a za ostale neznam inache dolazi i z4pherova riba milana, meaneye, eskim .... za ob1-a nisam siguran on je rako da ce doci ali neide sa nama...

Krenucemo u 7 valda cemo stici do 9

Link to comment
Share on other sites

!VAZNO!

Definitivno cemo biti s vremenom prilichno stisnuti. Tako da bih molio sve koji nameravaju da uchestvuju da se pojave shto je ranije moguce. Turnir pochinje od 9 sati, imacemo 2 grupe (verovatno s kashnjenjem) od tada, sledece grupe ce pocheti negde oko 11 sati.

Tako da je bitno da se pojavite u to vreme za prijavu da vas upishem.

Za one koji su se najavili da mogu od 9, molim da budu tachni. :P

Broj igracha ce biti ogranichen, na koliko jos uvek ne znam, ali cu gledati da napravim takav kompromis da vas shto vishe uchestvuje.

(to ce verovatno znachiti da ce samo prvi u grupi proci dalje, ako su grupe od 4; ili prva dva ako su grupe od 5 igracha)

Zwerko mi je bacio neki info za nagrade, nishta nije 100% provereno - shto znachi da ce mozda promeniti neshto:

1. mesto - Gigabyte 965P-DS3 ploca + Intel Pentium 4 531 (3.0GHz)

2. mesto - Gigabyte GV-RX16P256DE-RH (Ati X1600)

3. mesto - nemam zasad, ali neki misevi, igre ili nesto slicno.

Ajde javljam se kad budem imao jos informacija........ caoos

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Ajde poshto sam ja prvi stigao iz Sava centra da ja postujem rezultate:)

1. mesto Eljbur Esnaf

2.mesto klinac iz zr-a a.k.a Zeroql:D(nhf)

3. mesto bog quakea a.k.a glavonja Veske

Turnir je inache bio prilichno dobro organizovan, zahvaljujuci Niku kome se po ko zna koji put treba zahvaliti shto se cima oko turnira i donekle pokushava da odrzhi nashu quake scenu u zhivotu!

Ali brate koliko su smorili sa dodelom nagrada to nije zdravo, znachi chekali smo 2 sata za njih (i za to vreme smarali jadnog Zwerka kao da je on odgovoran:()

Sve u svemu bilo je prilichno zanimljivo, a neki ljudi su nas isprodavali (rmb, a sima se pojavio kasnije):D

Malo je falilo da zaboravim velikog kralja Tibora koji mi je nabavljao hranu i pice i igrao kao u mladjim danima, tachnije ponovo je objashnjavao neke stvari na ztn-u:)

Edited by Veske

Pa shta je ovo, pa ja ne volim JAJA!!!

Ali zato volim SAPUN!!!

Ma ne mogu da igram, smanjite tu klimu duva mi pravo u prste!!!

[c0mrad-]: Ma shta imam ja tu da je muvam. Para vrti gde burgija nece!!! Ma za 60e ima da se nadje shta hocesh!!!

-=T3h Fuse=-

Link to comment
Share on other sites

Malo je falilo da zaboravim velikog kralja Tibora koji mi je nabavljao hranu i pice i igrao kao u mladjim danima, tachnije ponovo je objashnjavao neke stvari na ztn-u:)

-jao Veske...crvenim... ^_^..

-a sta Sima6 se ipak pojavio : )...

-cestitke eljburu..

-samo ja sam mislio da tje zero da pobedi..

-ali i drugo mesto nije lose...

-Niko, svaka cast organizacija je bila extra...

-da je igrao i Rambo i Dragan bilo bi bas do jaja..

-no cestitke svima...

^_^...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

bl..a..

HVALA SVIMA na podrshci!! ;)

rurovci, rgovci, fjuzovci, qcgovci, y2kovci, ctfovci, serverashi.....

Turnir je proshao lagano i zabavno uz dosta zanimljivih mecheva....

Hvala RURovcima na kompovima i obezbedjenim nagradama, sendvichima, guaranama, strpljenju.... zverko, bole, laki, sigma, igor svaka chast!

hmz, demoi su tu,.. samo treba odvojiti vremena za sortiranje...

"chekali smo 2 sata za njih"

m.. da rofl trebalo je ovima shto uruchuju, sponzorima.. pola sata da izvale kako da nameste samsung zastavu da bi onda shvatili da stoji naopako i utroshili jos pola sata da smisle kako da je preokrenu.. hm..?

hejt na fifu shto izlazi 1 godishnje i drzi bazu wavova od svega 3 iste rechenice komentatora.... :) e da i "hejt" na nfsmw jer lik ulazi u krivinu sa smrdljivim nemachkim ciganskim bmwom sa 340km/h (kada podelite tu cifru sa 10 dobijate realnu maksimalnu brzinu tog vozila u krivini)........ uf al' me radi ova guarana....hm chak bolje nego slovenachka kokta..... :D

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Svaka chast pesmalindi i mom velikom prijatelju vesketu [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E ovako :)

Prvo bi cestitao mom suparniku ReMeDy_u na osvojenom 1 mestu, i ako si na kurvu osvojio videcete na demoima (kako ga sere).Zahvalnice bi posvetio Niku i KlanRUR-u, Tiboru, Ani(koja mi masirala ruke pred polu finale etc.), mom timu, i naravno svima onima koji su me podrzali.Turnir je bio skroz dobro odrzan samo mislim da bi smo trebali da odigramo u finalu i trecu mapu (na primer lupam "In the end fnatic/Cypher, who was denied his place in KODE5 due to age restrictions, has taken 1st place coming from the loserbracket to beat hoorai.Hunter 2-1, 2-1 in the final.") tako nesto inache ovako je bilo bezveze 1:1 u finalnim partijama mada OK mora i jednom zmija da dobije jaku nagradu.Jedino mi zao sto nisam se slikao sa jednom gigabajt cicom i sto sam zeznuo hub vs remedy i to je to :))

Niko ajd stavi rezultate, slike, demoe etc. da vide ljudi kako je sve bilo :**

Edited by ZeRoQL
Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam da napomenem veliku podrshku koji mi je pruzhio nama poznati Dragan Stamatovic:)

Haha Samsung reklama rula:)))))) Stvarno shteta shto je Rambo fag koji nije hteo da igra a Dragan nije mogao jer sam realno zbog toga i doshao, ali shta da se radi, makar smo se skupili ako nishta drugo:)

Pa shta je ovo, pa ja ne volim JAJA!!!

Ali zato volim SAPUN!!!

Ma ne mogu da igram, smanjite tu klimu duva mi pravo u prste!!!

[c0mrad-]: Ma shta imam ja tu da je muvam. Para vrti gde burgija nece!!! Ma za 60e ima da se nadje shta hocesh!!!

-=T3h Fuse=-

Link to comment
Share on other sites

"I najzad dolazimo do prvog mesta.. koje je osvojioo..hm..wtf..egnar emuh..omg..amil efet..lol..jel mene neko zajebava.. opet ste mi uvalili neki funny papiritj.. shta kao lik se zove emul..neshto.."

Svaka chast eljbure, chestitke i zerokulu (koji je btw smrshao 500 kila), i posebno mom drugaru vazelinku adzhitju koji nas je sve iznenadio na ovom turniru :)

Mozhda je kvejk scena malko utihnula kod nas, ali ova tri momka i dalje igraju jebeno dobar quake..

Svaka chast niku koji je ceo turnir izdrzhao na svojim ledjima.

gg

ps. rambo car.

Link to comment
Share on other sites

"I najzad dolazimo do prvog mesta.. koje je osvojioo..hm..wtf..egnar emuh..omg..amil efet..lol..jel mene neko zajebava.. opet ste mi uvalili neki funny papiritj.. shta kao lik se zove emul..neshto.."

Svaka chast eljbure, chestitke i zerokulu (koji je btw smrshao 500 kila), i posebno mom drugaru vazelinku adzhitju koji nas je sve iznenadio na ovom turniru :)

Mozhda je kvejk scena malko utihnula kod nas, ali ova tri momka i dalje igraju jebeno dobar quake..

Svaka chast niku koji je ceo turnir izdrzhao na svojim ledjima.

gg

ps. rambo car.

A jeli :PPppP Tigerov recept za mrsavljenje [:D] idemo jos dole sledeci tur ima da budem ko ova zmija dobro mozda malo razvijeniji sa misicima [:p] btw. tnx simooo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...