Jump to content

RUR Stand @ WCG 2006.


Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ccc tjiro pichko prosho si a nisi stao da se upoznash...zomg gej...i sta trebalo ti je samo 2 ipo meseca da skupish hrbrost da to kashesh? =o)

Tek sam sada video ovaj topik! =)

Ma hteo sam ja, nego mi je bilo trulo! [:(]

shto, kada je mogao da dodje nepismen i kaze

"zdravo ja sam nepismen" shta je tebi falilo:)

Pa nikog ne znam IRL sa foruma sem Coke (a nisam znao da je on tamo, nisam ga video), dok se vi svi medjusobno znate.. pa eto bilo mi je bzvz. :-(

Link to comment
Share on other sites

pazi ja mislim da cirino neupoznavanje sa nama ima veze sa tim sto su se kjot mohi i rambo gejisali javno pred standom...sad da li je cira to video pa izgubio to alo hrabrosti sto je skupljao ili NIJE video i tako propustio onaj finalni podsticaj koji je bio potreban?...to je pitanje...

Link to comment
Share on other sites

pazi ja mislim da cirino neupoznavanje sa nama ima veze sa tim sto su se kjot mohi i rambo gejisali javno pred standom...sad da li je cira to video pa izgubio to alo hrabrosti sto je skupljao ili NIJE video i tako propustio onaj finalni podsticaj koji je bio potreban?...to je pitanje...

Mislim da je ovo drugo, da da cenim da jeste! [:D]

Link to comment
Share on other sites

pa ako bi vise voleo da dodjes i kazes "edeste ljudi ja sam Tjira" a iza tebe krene vatromet i konfete, podigne se zavesa, krenu cheerlidersice, potom kucici koji trche u buretu, bazen sa umetnickim plivacicama koje prave zvezdu i velika eksplozija, imas jos oko 290 dana da to pripremis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...