Jump to content

WCG Beogradske kvalifikacije


Recommended Posts

koliko se vladoica seca tog wcg-a on je IZGAZIO i tvog pulena doktore i to napravio tepih od njega :) a i od tebe zeroxe zato tisina oboje kad ni jedan ni drugi niti iko od vasih roditelja u stvarsti ista zna :)

video sam sto si od mene napravio tepih pre neki dan, pogotovo u human miroru...da ti osveznim pamcenje bo3 Vladica-Zerox 1:2, gg cya

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

vladica je neprevazidjeni master... ali skromnost mu ne dozvoljava da to u potpunosti istakne... kekekeke... mnogo zabavan topic... thx to all... btw. gledam repove... nisam 100% siguran mislim da je duke vs slash... a slashov death knight ima ime duke something... a meni u glavi zasto si se sam sebe udario djole??? ne znam zasto sam vam sve ovo ispricao, ali ne moze da skodi... ... ...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

prosle godine je vladica bio 2 na wcg-u izuo ga duke 2-0 , a u finalu loosera me je vlad nadskilovao 2-1 , sve 3 partije na tenkice :)

e skileru :), pa na echo te vladica sa puskama dobio :P , cak je bio napisao "go lt" i onda mu razor rekao "idiote, ovo je tvoja partija nemoj izlaziti" : ))). ali bilo je kulica malo to se secam, debil je zatornjao tvoj rudnik a nije imao para za exp :)) hehe, ali je rekao necu ja ali neces ni ti :))

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo poradi na pravopisu, a kao drugo likuj koliko hoces ja imam razloga zasto sam predao decider partiju za grand finale i zasto sam bedno odigrao ceo turnir...Ako je tebi toliko zadovoljstvo sto su ti puleni super odigrali neku igricu u tvojih 40 godina, to vise govori o tebi.A i necemo da se svadjamo bezveze.

Bedno odigrao turnir? Pobedio si Djuka, jeli i to bedno?

A zashto si predao decider partiju znash ti, a mene lichno zabole patka i pacheta dva.

da, drago mi je kad bilokoji moj "pulen" odigra dobro jer mi u ICE klanu imamo tema za razgovor i druzenje i van WC3 koji je razbibriga, a ne minig of lajf, nerdu.

"poradi na pravopisu"? LOL. stufiram filoloshki, pa ako neshto nisam usvojio na faksu verovatno cesh ti da me iluminirash, polupismeni djechache.

I koji je ovaj shto mi je napisao "e sad si ga najebo"? verovatno ce doci sledece subote da mi slomi svaku kosku u telu. Evo sam se potreso, brrrrrrrr, kako je to samo strashno. Skoro koliko i ban koji mi sledi. [:o)]

Edited by ICE<DoktoR
Link to comment
Share on other sites

upropascen je josh jedan ok topic, way to go.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...