Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

Leleeeee kakvu nostalgiju izazivaju ove slikice. [:(]

Storme castish pivo cim otvore pivnicu. [:p]

Noby zvani Boby ...sta da kazem...bilo je dobro dok smo igrali zajedno. Kad izadje BC mozda se i ja vratim da igram.

Phyx...noob [:p]

I was gonna get rank14, but then i got high, tra la la.

E pa tako [:)] Danas je sreda, i predpostavljam da ce da bude masovno postovanje u ovoj temi. 5-a strana danas moja procena.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok taraba ja castim tebi pivo gaji kobasice ;)

imam ocesecaj da ce da povrati onog njegovog paladina posle 10og brisanja ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

btw killigore za ovaj tvoj post sto si na kraju ovo napisao :

btw storm samo cuti i budzi rank ,nebi ni znali da je on 13. odavno da nam kurshlus nije stavio screenshot

imam neki osecaj da ce samo jedne srede da nam stavi link za sliku sa sobom i nekim svetlucavim oruzijem :D

to ja samo kazem .... roflmao owned !!!

:)

rofl [claps]

jebote ne mogu da verujem koji pwnage :)))))))000

svi ste pawnovali rank gratz jos jednog i psy0u i ss-u /kneel

@psy ma salim se da je kinez , to ga zovem tako zato sto je igrao 24h dnevno [:D] inace me je uvek pwnavao 1 na 1 za 2 sec , kao i svaki shaman : /

@kurshlus

daj stavi slike normalnih velichina [:p]

jebote koja je chast biti 13./14. rank

ja mislim da je to jedna od malo nachina u wow-u da mozes da kazes da si ownavao igricu

i na neki nacin presao jedan njen deo /salute

pve i instance su smesna stvar u odnosu na 14. rank

svaki guild sad moze i aq da cisti i bwl i sve a ovaj naxx je debillnost

za sve samo treba da wajpujete 300x da bi ljudi naucili napamet sta da rade i tako sve u krug

a u pvp-u je pravi hardcore i adrenalin

uvek cu uraditi /kneel high rank ljudima pre nego nekim pve leacherima koji trckaraju za raidom i sqpe ceo tier2 npr tako sto igraju 2h dnevno

Link to comment
Share on other sites

Ova igra nema veze sa skillom, vec sa vremenom koje osoba ima na raspolaganju. Mislim da su to i prasici ispred IF/Orga naucili do sada.

@Killy

Ti nisi sposoban za neku normalnu konverzaciju u kojoj nece biti pljuvanja po necemu sto TI (your highness) ne radis?

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

za rank 14 ti treba vreme i dobro organizovan guild sa cool ljudima koji znaju sta rade

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ok, totalni retard ne moze da dodje na rank14 verovatno nikad (dobro, mozda za koju godinu aktivnog blejanja u bg-u), ali taj ni u pug-u ne bi opstao, a kamoli u raidu.

Znam nekoliko prilicnih noobova koji imaju rank12-13 (ne secam se jel neko u medjuvremnu postao 14), nista spec ne igraju, ali mislim da su proveli zadnjih godinu dana u bg-u.

A ima tako dobrih igraca koji su nesto tipa knight rank (max.) i sabijaju ove generale i ostala cuda ...

Tako da skidam kapu onome ko ume da igra, a ne onome ko ima tier2-3 ili rank 13-14 [:)]

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

uf, znachi da nadjem sad nekih xxx INV_Stone_SharpeningStone_02.jpg i par sekirica i macheva... i reshitjemo probelm elfova...

mushke elfove kastriram, zhenske u harem, gnomove likvidiram, sa dwarfovima pijem pa se bijemo... ljudi tje da kopaju i da djubre zemljishte posle raptora...

:)

edit. Lol noob [:D]

( [;)] )...

Edited by M!!!

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

@shaylee

ja ti nisam kriv ako se ti nadjes uvredjena u mojim postovima

koliko ja vidim to moje pljvanje smeta samo tebi i onda to vide moderatori/admini i ja ovde dobijam warninge zbog tebe

ako ti toliko smetaju postovi ignore je tu

ne znam samo zasto nastavljas da stavljas do znanja da ti ja smetam

ko da namerno oces da me banuju

svi znamo da u wow-u ne vlada skill , nego vreme - > skill

i samo sam rekao da vise postujem ljude koji su high rank i igraju 24h dnevno , nego one koje dodji online samo na raidove i igraju samo raid time , uzmu epice , offline i posle mesec dana imaju full epic gear a proveli su ukupnu 5h u igrici

@migsa

lol :)

Link to comment
Share on other sites

@Killy

Nije meni u interesu da tebe banuju, cak ni ne znam da ti uopste dobijas neke warnove za svoje postove, samo mi nije jasno kako mozes da pljujes samo po onome sto ti ne radis. Ok, ne raidujes, ali cemu spustanje? Ja nisam igrala aktivno pvp, ali nikad nisam omalovazala bilo koga ko je besomucno vrteo bg-ove. Znam to, jer je moj brat oko 6,7 meseci provodio svaki fakin dan/noc u bg-u po nekoliko sati minimum, a sve da uzme pvp mounta. I sada se ponekad uloguje da odigra nekoliko partija, dok nam pretplata ne istekne. Njemu je to strasno zabavno, dok se meni smucilo da gledam svaki dan wsg/av/ab (sedela sam pored njega i navijala dok je igrao).

Druga stvar, ja ne shvatam to licno, samo mi nije jasan nacin na koji ti razmisljas. Znam koliko sam vremena provela budzeci reputacije, farmovanju para za popravke, skupljanju biljaka i sl, tako da to sigurno nije malo vremena potroseno. Znam koliko vredi moje utroseno vreme u ovoj igri i ne postoji nesto sto ti mozes da kazes, a da se ja uvredim :) Svako bira kako ce provoditi svoje placeno vreme u igri, ali kao sto rekoh, ne vidim poentu omalovazavanja drugacijeg nacina igre. That's all.

Live long and prosper [:)]

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

@Migsa

(prilagodjeno wow forumu)

This troll, is troll, a troll, good troll, way troll, to troll, keep troll, a troll, noob troll, busy troll, for troll, 20 troll, seconds troll!

Now read without the word 'troll' :D

@Killy

Topic je o wow-u right? :)

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

I'm a bitch troll, I'm a lover troll

I'm a child troll, I'm a mother troll

I'm a sinner troll, I'm a saint troll

I do not feel ashamed

I'm your hell troll, I'm your dream troll

I'm nothing in between

You know you wouldn't want it any other way

I'm a bitch troll, I'm a tease troll

I'm a goddess troll on my knees

When you hurt, when you suffer

I'm your angel undercover

I've been numb troll, I'm revived shaman troll

Can't say I'm not alive troll

You know I wouldn't want it any other way

itd...

kip nubs okjupajd mnogo tajma! :))

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

ne veruj ovim nabovima ovde ... ja sam udario 20 k dmg i odma dobio rank ;) kakvo vreme skill bre , apm 400 ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...