Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

btw cuo sam jednu pricu :>

na vek nilashu , gde je curse u hordi , se raspao guild iz alijanse zbog curse-a

navadno alli guild je genkovao 5 curse ljudi (40 ljudi iz alliance:>)

i curse je organizovao KOS na njihvo guild fazon napravili su altove ispred instanci i kad vide da su tu samo dodju i kose ih :> i nisu ima dali da idu ni u jednu instanci

dunno da li je tacno :/

[}:)][}:)][}:)]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@kole

ja sam to zamislio da svako sa svojim likom

moze da dodje na kao neki turnir/da bude ubachena kao wcg

i onda na foru povedes jos par ljudi sa sobom i igrate arene ili whatever bude u bc-u tad

jer bi se na taj nachin , po meni , jedino isplatilo ono sto ovde igramo

npr sto je par miliona ljudi uzelo rank 14 ako nema korist od toga i ti svi itemi ce biti smesni za bc

na foru "da unovchimo znanje/play time" znaci ono da ljudi koji su sqpljaji opremu i bacali dane i dane igranja mogu da dodju i da se zajebavaju sa time , showoff , dobijaju nagrade za svoj skill , imaju nesto od toga sto su igrali jebeni wow toliko dugo i zrtvovali sve za svog charactera ...

ali verujem da su te mogucnosti da se to sve desi male

posto blizzard nebi zaradjivao cash od toga ... izgubili bi mozda 10k $

od bilijardu koje zaradjuju mesecno ...

lol za sliku btw :)

i jos nesto .. da li se jos nekom baguje http://www.wow-europe.com/en/ ili samo meni , meni pise neki eror kad otvorim stranu

jos jedan ima link

ovo je china gold grind guild na mom serveru ...

http://www.wow-chn.co.uk/

farmuju mc i sve lowbie instance i prodaju sve sto mogu :>

Ofkors, ali je poll "sta ako bi se igrale mmo igre na wcg-u" bio naflejmovan od strane neupucenih ljudi.

Zapravo, i ja sam poceo da igram wow, suv pvp (loladin 60 lvl ;p), posto nisam uspeo da predjem 17ti lvl zato sto igrica smara zesce i zahteva previshe vremena. Pvp je postao veoma primamljiv nakon splittovanja servera.

Dalje, wow je vec imao par test servera, gde si pocinjao sa 60ticom i gear-om koji si izabrao. Jako bih voleo izbacivanje bilo kakvog tipa instance sa PVP servera u wow-u, i nedeljnim nagradama u gear-u za dobro rankirane pvp igrace. Mada, to ne bi bio wow..... nadam se da ce star craft online (ako ikada izadje) biti full pvp, sa mnogo vetjim brojem ljudi na serverima da bi se popunila praznina i unishtili chinafarmeri. U prevodu, igraj dotu ili guild wars ako ti je toliko stalo do pvp-a sa nagradama.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Pa realno meni je pvp zanimljiv ali vremenom postaje monotono sve i sta na kraju kad uzmes i rank 13 ili 14 dodje pve igrac i sabije te sa njegovom opremom.

Dobro ne bukvalno,ali tebi sa tom opremom koju imas ostaje samo da igras i dalje pvp,nebitno dal je ab,wsg ili gankovanje ovako,dok pve igrac moze da udje kad oce u bg i pwnuje sve redom sem nekih skilled igraca sa 12 rankom fazon ili vise...

Slazem se sa ghostom da bi trebalo da uvedu nesto tipa guild wars sistema da biras odma opremu i to i sibas se,a vremenom posle mozes da otkljucavas i bolju i ne mora da ima nikakve veze sa pve-om.Znaci da ga zbace na potpuno drugi server sa drugacijim svetom samo da ima battlegroundova i da se rokas.

I da ti se igra ne zavrsi na 14tom ranku,to mi je malo glupo.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

^

upravo moja poenta

wtb more pvp game then fucking china grind pve whore game :>

@prim

jel to neka fora ?

kos = kill on sight na taj guild iz allijanse koji se zbog toga raspao

a guild na mom serveru jeste ima kos ali im to znaci kings of steal ....

wow + south park = perfect life :>>>>>>>>>>>>

http://media.southparkstudios.com/download...dia/SPinWoW.avi

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Pa realno meni je pvp zanimljiv ali vremenom postaje monotono sve i sta na kraju kad uzmes i rank 13 ili 14 dodje pve igrac i sabije te sa njegovom opremom.

PvE igrac ako je igrao samo PvE ne moze da pipne non-china-leeching-mofo PvP igraca... skill DOES count:)

Link to comment
Share on other sites

Pa realno meni je pvp zanimljiv ali vremenom postaje monotono sve i sta na kraju kad uzmes i rank 13 ili 14 dodje pve igrac i sabije te sa njegovom opremom.

Dobro ne bukvalno,ali tebi sa tom opremom koju imas ostaje samo da igras i dalje pvp,nebitno dal je ab,wsg ili gankovanje ovako,dok pve igrac moze da udje kad oce u bg i pwnuje sve redom sem nekih skilled igraca sa 12 rankom fazon ili vise...

Slazem se sa ghostom da bi trebalo da uvedu nesto tipa guild wars sistema da biras odma opremu i to i sibas se,a vremenom posle mozes da otkljucavas i bolju i ne mora da ima nikakve veze sa pve-om.Znaci da ga zbace na potpuno drugi server sa drugacijim svetom samo da ima battlegroundova i da se rokas.

I da ti se igra ne zavrsi na 14tom ranku,to mi je malo glupo.

LOL.... Velika laz i zabluda da PVE igrac sabija PVP igraca. Moze da te sabije lik i u plavom gearu

ako zna da igra.

Link to comment
Share on other sites

mislim da ovde dolazi do zabune jer neko kad kaze PvP misls na battle grounds a neko na duel ...a te dve stvari su nebo i zemlja ....ali blue geard PvP igrac defnitifno nemoze da sabije t1/t2 PvE igraca ...dovoljno je samo da PvE igrac koristi sve sposobnosti svoje klase

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

^

Pa o tome pricam...

Inace ocu da kazem da igrac sa pvp opremom ne moze tek tako da igra instance dok igrac sa pve opremom moze da igra oba bez ikakvih problema, mislim na bg.

E sad drugo su dueli,gde uzmes i spucas sve cd-ove i sabijes nekog ko nema pvp talente iz 3 poteza.

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Evo qust rewarda za 65 lvl u BC ...kontam da je ovo main qust neke 5 ili 10 man instance posto su plvai itemi ...ali opet ova oruziaj su na nivou epcia iz BWL/AQ40 ...koja je pojenta onda juriti neke iteme danas kada ce svaki noob u BC imati bolji item ....strasno ...morace nesto da urade sa sadasnjim epicima

ej jel moze neko da mi linkuje on sranje "throw more dots ...more dots " koristio sam search ali nisam uspeo da ga nadjem :D

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Video sam taj film, jeste imba ali je lik izvadio samo tamo gde je sabijao od onog paladina je malo falilo da rikne, mislim da bi ga palija mogao rasturiti, takodje i warlock ali ne sa succ nego sa vw ;)

Inace svidja mi se comment:

Please? This movies shown "tricks" are useless unless u have that kind of gear Swifty has, i mean 3 of the duels you win because of lifegiving, you win vs. a hunter that duels with pet first of all but the biggest misstake is to use immolation trap instead of freezing trap vs. a warrior with that much hp.. and worst of all the mage, he has to learn to play, you don't have to poly a warrior to win and second of all how often does warriors run around with skull of imminent doom? doesn't happen very often, if even ever.. so basically this movie is worthless unless you have the gear Swifty has, no greengeared warrior can run around doing these "tricks" and win vs every class there is.. just doesn't work that way. this movie proves that gear > skill..
Edited by De1Rekt0n
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

brate ali "da ti zavide gildiji na netherdrake whelpu" =oDDD

znachi paljevina za chobane...sto je najgore ima ih kol'ko ocesh ali opet... =o))

btw

koji je to bio epic quest koji je navodno dolazio sa CE originalnog wowa? ono znam da su obetjavali ali ne znam da li je to bilo zapravo...

Link to comment
Share on other sites

L00L za sleachkoo , a da , sad sam naleteo na jednog shit rogue-a ,http://ctprofiles.net/3762964

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...