Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nidzo weapon chain za pvp , ako cesh pve crsuader ili 8 weapon dmg zbog glowa ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ah poceo sam da spamujem ovaj topic i to strashno.Konachno flameguard, sutra neki ultra giga super farm defiler's rep-a za shouldere , fali mi oko 10k.Smorio sam, idem napolje da provetrim mozak(ili ono shto je od njega ostalo posle nedelja i nedelja igranja wow-a...)

Edit: Moram da zatrazhim struchno mishljenje za dps warra.Imam Lionheart helm.Jednostavno ne vidim neku bolju zamenu za njega(nemojte odma da me flame-ujete).Kad pogledam endless rage, daje 8 str vishe i dosta stamine.2%crit 2%hit > 26 agi , barem po meni.Ako imate neko mishljenje(a da nije hejt), bilo bi lepo da...

Edited by kurshlus
latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

hmm

sta mislite ocemo u bc-u moci da igramo ove charactere iz "obicnog " wow-a

ili ce da padne mass rerol?

i btw na topiku za nax je taraba pitao gde igra boki i kakvo se stanje na haomarushu

pa pi mogli ovde da prebacimo tu raspravu

i vidim da se cyroslav vratio na farmovanje [:D]

i odma pade jotun i nax pwnage [:p]

Link to comment
Share on other sites

endless rage za pvp

lionheart za pve

Brate i meni je to jasno.Za pve +crit%+hit%+str, a za PvP sta>crit>all (naravno ne mozhe bash sa malim crit %).Enivej, nije mi jasno za dalje igranje.Nije valjda jedan obichni craftable jebeni lionheart najbolji za PvE u endgame instancama(ne kazhem, ponavaljam, ne kazhem da je losh, daleko od toga)?U skorije vreme sam gledao par filmitja (PvE) tipa cthun, naxx itd.Gledam kako dps warriori nose Wrath glavu i shouldere, tako da odatle nisam mogao da dobijem neki koristan savet za end game, jer je po meni to samo shminka.Eventualno mi pada na pamet Crown of destruction > lionheart, mada to otpada ako se respeccujem na fury, jer je 2% na hit, ali mi ipak deluje razumno za arms.

hmm

sta mislite ocemo u bc-u moci da igramo ove charactere iz "obicnog " wow-a

ili ce da padne mass rerol?

Lol pa naravno da ces moci [:D] . Imash negde na wow-europe faq kako i shta ce biti.Ukratko, mozes da igras al ne mozes neke nove iteme, ne mozes jewelcrafting, tj. ne mozhesh nishta shto ima u bc-u.Mocices da igrash starog lika, ali tripujem da ce biti malo glupo jer cesh biti daleko podredjen u odnosu ne vetjinu.

Edited by kurshlus
latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

roflmao kakav je to retardizam? koje je objashnjenje iza toga molim vas? mislim svako ko oce BE ili Eredare mozhe da ih izleveluje za 6-8 ingame dana na 60ti kako oce, za 10 vec da ima delove t1 i 2...sta kao da ne "kvare ugodjaj" onim masama koje placaju a josh uvek su oko 40og nivoa? =o)) mislim ako bude masovni rerol ici ce ljudi organizovano, oashtje powerleveling i bice opet sve cool =o)

Link to comment
Share on other sites

jedva cekam da rolam shaman u alijansi ili paladina u hordi

i da se svi ovde masovno dogovorimo gde cemo da idemo xDDD

zaista me hvata nostalgija onih prvih dana sa haomarusha kad vidim da neko postuje screenshotove ili prica neke price kako je to bilo "nekada davno" ...

:)

Link to comment
Share on other sites

jedva cekam da rolam shaman u alijansi ili paladina u hordi

i da se svi ovde masovno dogovorimo gde cemo da idemo xDDD

zaista me hvata nostalgija onih prvih dana sa haomarusha kad vidim da neko postuje screenshotove ili prica neke price kako je to bilo "nekada davno" ...

:)

rachunaj te i na mene [;)]

krecem i ja od pochetka kad dodje BC

Link to comment
Share on other sites

Sutra u 11.08. u 7:27 mi istice pretplata i zvanicno je gotovo.

Brat je pre nekoliko dana napravio magea koga sam ja malo preuzela [:I] , cisto da se podsetim sta i kako, malo lvlovala, skupljala parice, questovala i sl... Nije los uopste, fin dmg moze da napravi .. ipak nedostajao mi je moj druid smrc

Posle se ulogovala na roguea (60) mog drugog brata i vodila nekog warra lvl16 u DM koji mi je pomagao sa mageom ...da pozdravimo Vancleefa :) i smorih se

Mozda danas odem malo u bg sa hunterom, dugo nisam igrala sa njom [:I]

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...