Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O majko mila ...

((dps oruzja * brzina oruzja) + (ap/17 * 3.4) + mortal bonus dmg) * 1.05

ako ti nije jasno sta je sta ... 17ap-a je 1dps a 1.05 je 5% na 2hdmg u arms talentima

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

O majko mila ...

((dps oruzja * brzina oruzja) + (ap/17 * brzina oruzja) + mortal bonus dmg) * 1.05

ako ti nije jasno sta je sta ... 17ap-a je 1dps a 1.05 je 5% na 2hdmg u arms talentima

1. O majko mila... Jel moram da znam svaku jbnu formulu u wow-u ? (od skoro igram warra...)

2. 1dps = 14 ap-a

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

@kemp

pa sta bi sa shamanom , vratili ti sve iteme ?

Ne nego sam iso go da hilujem ^^

IMBA SHAMAN!!1

Btw uzeo sam onaj sword od Fankrisa \o/, sad mi treba offhand blaaaaa

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

ko god da ga juri ga nikad nece dobiti ;)

@topic

i naranvo nastavlja se tradicija da dobijam kick iz svega iz cega sam (nije guild fala bogu :))

dobio sam kick do kraja nedelje iz jedinog premade pvp teama u alijansi

zato sto je retardirani idiot iz guilda pecao za vreme ab-a i nije isao tamo gde je trebalo

i na kraju je rekao "i dont care i got revered ab in this game anyway "

tako da je leader raida popizdeo potpuno i "banovao" sve ljude iz , chuvenog , wipe club-a do kraja nedelje (ukljucujuci i mene) i ovog kretena do kraja zaviota

zasto se ovakve stvari desavaju stalno meni , to samo bog zna ...

Link to comment
Share on other sites

Posle dobrih 100 BRD run-ova, hand of justice jednostavno nece da ispadne...
[:(] ako je 100 onda si zasluzio:):D

topic:belim danas sa mageom i pricam sa jednim likom koga znam od kad sam doso na zenedar i kao kaze on meni da ima 260g,i pita mene koliko imam i ja kazem 280g.i lik nakon toga me moliii da mu dam pare jer nepodnosi da ima ispod 300g.WTF???...inace lik je neverovatno drzak,i preterano se qrci...doslo mi danas da ga teram u tri lepe,al reko aj necu ja sam dobar coek:D

zasto se ovakve stvari desavaju stalno meni , to samo bog zna ...
nisu ti rekli da nema boga?:) Edited by rockdudbg

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Posle dobrih 100 BRD run-ova, hand of justice jednostavno nece da ispadne...

za uspeshni HoJ farming potrebno vam je sedece:

1 sword oriented warrior sa malo mozga i tragichno loshom plavom opremom

1 umorni rog kog ste namolili da ide sa vama u 2 ujutro

1 ludi prist, sa kineskim tendencijama

1 smoreni mag koji takodje ima posle u BRD pa ide sa vama

i

1 lock koji voli da reshava kvestove i takodje je smoren vishednevnim moljakanjem, igrom sluchaja njemu ne smeta sto je 2 ujutro jer on zhivi u SAD...

jako je bitno da i rog i lock i mag nemaju nikakve iluzije o tome da bi war zheleo/trebao da tenkuje - uzmite 2h oruzhje i veselite se...ponecijalno koji taunt kad je prist na samrti...inache sve ostalo je dobra zaava u ranim jutarnjim satima a hoj je samo nusproizvod =oD

@ topic - simpa krajnje, svidah mi se ideja, mozda ce sad ljudi ovde da se prazne a ne da pochinju mnoge bespotrebne topice

@ Nobina - oh noes! josh jedan koji odustaje =o( sto me smori sto sve vishe ljudi sa koima sam igrao prestaje...josh kad se/ako se vrnem nece biti nikoga sem mozda bokija...ok balta, devo i kha su tamo 24/7 =o)

@SS - gz na ranku man...sad mozhesh da izadjesh iz kutje =oD

@ migsa - kada zhenska osoba citira bilo sta iz star treka ima da cutish i postujesh a ne da bacash vec preterano izlizane i generichke troll based spamove....stvarno...

@ mlohi - jel shefe opet si izvadio lenjir...puti kempa da uzhiva (ili priznaj da ponovo igrash ;oP)

Link to comment
Share on other sites

Kole ja sam uvek umoran/pospan/gladan/zedan/afk kad neko spomene BRD a taj BRD nisam mogao da propustim bilo je do yaya [:p]

I da napomenem da nisam otisao zauvek vracam se za mesec-dva negde sredinom septembra, u slucaju da se nevratim tad onda 100% dolazim kad izadje exp...

Link to comment
Share on other sites

za uspeshni HoJ farming potrebno vam je sedece:

1 sword oriented warrior sa malo mozga i tragichno loshom plavom opremom

1 umorni rog kog ste namolili da ide sa vama u 2 ujutro

1 ludi prist, sa kineskim tendencijama

1 smoreni mag koji takodje ima posle u BRD pa ide sa vama

i

1 lock koji voli da reshava kvestove i takodje je smoren vishednevnim moljakanjem, igrom sluchaja njemu ne smeta sto je 2 ujutro jer on zhivi u SAD...

jako je bitno da i rog i lock i mag nemaju nikakve iluzije o tome da bi war zheleo/trebao da tenkuje - uzmite 2h oruzhje i veselite se...ponecijalno koji taunt kad je prist na samrti...inache sve ostalo je dobra zaava u ranim jutarnjim satima a hoj je samo nusproizvod =oD

iz koje bajke da izvadim ovu ekipu ? [:D]

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

hoj farming moze da se poredi

sa farmovanjem Briarwood Reed-a za castere :)

koji pada od rare bossa u ubrs-u

a ova 2 imba itema mozes da dobijes samo ako ides u instances sa ljudima kojima ne treba taj item

ili da nadjes 4 ortaka sa kojima ces da mass farmujes instance

drop sanse ne moze da se komentrarise jer je to cista sreca :-)

@kole

drago mi je da se ideja topica svidja moderatorma [:p] i exile-u ,cija je ovo i bila prva ideja

@bc

sad kad ipak vidim sve vise ljudi prica da ce se vratiti wow-u u expanziji

a ja sam planirao da mozda tad prekinem

ali ako se dogovorimo ovde da ZAISTA ! svi pocnemo na istom mestu i ja cu biti tu [:p]

Link to comment
Share on other sites

hoj farming moze da se poredi

sa farmovanjem Briarwood Reed-a za castere :)

koji pada od rare bossa u ubrs-u

a ova 2 imba itema mozes da dobijes samo ako ides u instances sa ljudima kojima ne treba taj item

ili da nadjes 4 ortaka sa kojima ces da mass farmujes instance

drop sanse ne moze da se komentrarise jer je to cista sreca :-)

Voleo bih da mogu da kazhem da mi je ispao i da sam izgubio na roll.Jutros sam opet bio sa nekim ortacima, i popizdeo.Sutra idem da farmujem tog bossa dok ne ispadne.

Edited by kurshlus
latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

iz koje bajke da izvadim ovu ekipu ? [:D]

eh...bila jednom jedna wow ekipa na haumu...bilo mnogo dobro...

mislim post je bio koncipiran kao josh jedna zahvalnica tim ljudima sto su mi pomogli a ne toliko kao pravi "how to" (mada je generalno to idealni setup...znachi chiste ljudi ko ludi =o))

a i hoj ne pada tako chesto...kad ocesh da spustish nekog lamera/spamera koji kupuje gold i sve sto mozhe da se kupi/craftuje i stalno whinuje da mu treba bolje itd itd samo mu linkujesh hoj i cuti 1h garantovano =o))

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam sinoc dow, pa me zanima sta bi trebao da enchantujem?Znam da su mishljenja razlichita tako da bi zheleo neke chinjenice a ne prepirke na ovu temu.Crusader je do jaja za fury warra, pogotovo double crusader.Ja sam full arms, dow, 1200ap sa battleshout-om.Zanima me enchant za PvE ne PvP (ako uopste ima razlike)...

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam sinoc dow, pa me zanima sta bi trebao da enchantujem?Znam da su mishljenja razlichita tako da bi zheleo neke chinjenice a ne prepirke na ovu temu.Crusader je do jaja za fury warra, pogotovo double crusader.Ja sam full arms, dow, 1200ap sa battleshout-om.Zanima me enchant za PvE ne PvP (ako uopste ima razlike)...

agility, ionako sa sword specom fali crit-a

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...