Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

tbc nema primat nad celom igrom, znachi ako ocete da sachuvate neko ime sad ga napravite i onda u tbc delete tog lika i create novog sa istim imenom (samo nemote da shaljete nista na mail liku koga cete da brishete jer iako je ime isto char designation e drugachiji i mail ce biti izgubljen....)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

yousamneedjpgpw0.gif

To mi je bre ortak dao DVD sa Trackmaniom Nations, i ja malo prosvrljo po CDu kad ono neka Francine Dee:D

I u potpisu, www.finestwomen.com. Da ste videli slike, mislim da ne biste razmisljali 2 puta. [:D]

btw

Ajd pogledaj moju sliku na "forumasima" pa razmisli 2 puta:D

http://forum.klanrur.rs/index.php?s...mp;#entry888553

Slika je own, ali puko si je dzabe. Mene ne ownuje. [8D]

Edited by 47@mission
Link to comment
Share on other sites

Mislim da me niste razumeli. Ocu da promenim ime svom mainu (jer je prilichno retardirano -.-) pa sam mislio ako npr. neki ortak instalira tbc pre mene i napravi lika sa imenom mog maina da cu automatski dobiti opciju da promenim ime kad instaliram tbc .... a verujte mi probo sam svaki drugi nachin sem server transfera .....

Link to comment
Share on other sites

This is gamemaster Whatthefuck , thank you for contacting us . You can't change gender , race , class after you make your character . Is there anything I can help you more ? Have a nice day , Krava .

:D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

@Killy

Ja iskreno mislim da ti Efficiency za pvp i ne treba toliko poshto em necesh dugo ziveti u bgu a da ne pricham o areni a i uvek mozesh popiti vode malo sa strane ili kupiti jeftine mana potove ... meni je bio nekih 4 meseca onaj klasichan build 0/21/30 al sad sam uzo da probam ovako http://www.wowhead.com/?talent=mxZE0mRVuGcsZ0G0h i mogu ti reci da se ne zalim pogotovo shto novi arcane shot critovi mogu da budu veliki :) uglavnom svaki specc moze huntard da koristi za pvp samo da nauchish da ga koristish na kraju se sve svodi na isto shto ponekad malo smara al dobro :)

@SirNeo

al ste me zajebali svaka vam chast :D wow humor go figure...

enivej smarao sam ja gma mlogo puta al lik me smorio sa onim premade odgovorima tipa 'According to Blizzard terms of use i cannot blablabla...' uvek isto, mislio sam da mi mozda neko prijavi ime al shta moze da mi prijavi kad mi je ime Nerevareborn ...mislim -__-... a to za verbal harassment vidish nisam znao, ja sam mislio tipa da ti samo upozorenje i to je to...hmmmmmmm

Link to comment
Share on other sites

"Catastrof" iz prajsles

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

When did you start playing on this server? about 5-6 mounth

How many evenings per week do you play? well im verry active all the day 20/24hour

In which guilds have you been before and why did you leave? chosens ppl dont listen to offiters and our raid was like a catastrof

R

O

F

L

Link to comment
Share on other sites

nazalost, retki su pvperi koji nisu kinezi koji ne znaju ni rec engleskog

nego

ae neki iskusni hunter, kao kole npr :D da mi da mislhenje za ovaj hunter spec

ovo je kao neki pvp only spec koji bi uzeo na 60om, pa sta mislite

http://www.wowhead.com/?talent=VZEV0oVuZcG0htcMu

generalno nije losh bild ali je zastareo, sad posle pecha mislim da je pametnije ici do kraja na jednu stranu nego oako shareno...ono, ti si ovde stavio neki shooting pvp, ok kapiram ocesh da katujesh i da mozhesh da udarish kad neko pridje melee ali nemash niedan 41 point skil (zapravo nemash ni 31 point skilove) pa mislim da se opasno limitirash...

Link to comment
Share on other sites

upravu ste

ipak je potrebno imati neki full tree

a svatio sam da je silence shot mnogo imba, zato sto hunter

samo ima scatter shot kao interapt a ovo je mnogo veliki + za pvp

tako da mislim da bi ovo bio odlican pvp spec, u kome ima mnogo +ap-a tj dmg-a

kad raspalim multishot ovaj imp. sa +15% na crit i dmg gg no more :> a i dalje imam imp. wing clip na drugoj strani sto je mnogo imba

za prezivljavanje u pvpu

http://www.wowhead.com/?talent=mZEzMRVuGcst0G0h

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

zapravo kily druzhe za neki "ozbiljan shooting pvp" realno ti je bolje da odradish survival akciju, 0/10/41 + da potroshish 1-3 meseca u ZG za trinket...(ovih 10 u Marks idesh na conc i na lethal)

i onda bez obzira dal te video ili nije idesh sa concusiveom ukljuchish rapid pa lupash mutli arcane concusive steady readiness concucive mutli arcane concusive steady trinket conc multi arcane conc steady, eventualno neki sting ubacish u celu prichu ali ako si pocheo sa 41 jard ojadish ga MNOGO dok pridje =o), naravno poedinachni udarci i eventualni kritovi ce biti manji nego da si marks ali imash MINIMUM 3 pucnja vishe zbog readynesa...

e sad ide rasprava da li uposte ima vremena za treci ciklus cele priche ili e bolje ici marks + trinket =o)

opcije, opcije....mnogo mi se vishe svida hunt posle pecha, nema samo 3 stvari i tachka nego ima mesta i za alternativu =o)

Link to comment
Share on other sites

zapravo

ja sam se smejao sa ortakom 5 minuta

kada smo gledali zadnji talenta u survival

tako da ono :>

od zg-a nema nista

samo pvp ! [:)]

sqpljati sa bilo kojoj klasom zg (class)trinket je preveliko cimanje

i jos naci guild koji hoce da radi taj event svaki zg

a za sve ovo iznad mislim da je ok combo :p

ali nikad se otprilike nema vremena za sve to

Link to comment
Share on other sites

da ali zato je paladin trinket bogom dan ... 10 % crit na holy spelove ... joj samo da to nabavim jednog dana :(

ok

nikad nisam igrao previshe huntera ...

koliko sam sjebao pvp build survival build

http://www.worldofwarcraft.com/info/classe...510302310501351

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ah, so close, yet so far... [:(]

ono sto nikada nisam voleo kod huntera je opcija za beastmaster build koji sam po sebi znaci - pustanje mozga na ispashu. ja sam svog hunta levelovao sa marksmanshipom i nikada nisam imao problem sa aggroom a mobovi su padali ko svetje..

ovo silno "decko" sto se javlja u razgovoru izmedju killyja i storma verovatno znaci da je killy vec bio kod njega [:)][:p][:p]

Edited by PrimEviL
Link to comment
Share on other sites

kek

vidi ga ovaj sto je premenio imidz potpuno

i avatar i ime, jedva sam izvalio koji si :>

@huntard

naravno da lvlujem sa bestmastery specom, zato ti dalje mogucnost

da ti pet lvluje za tebe i ne prate item zavisnim tj ne moras u instancama da

gubis vreme

samo CTRL+1 i odes pa se vratis pa loot i tako u krug :p

nego

sad sam na pola 40og lvl-a i nemam pare za mounta, tek imam 40g

moracu da radim malo sm, koji je totalno gubljenje vremena

sem ako se ne nadje imba groupa a najveci na serveru je rogue 46 lvl

i mage 45 lvl

inace imam oko 2 dana i 16h played na 40om, sto mislim da je sasvim ok

za prvo igranje sa hunterom

serveri su inace offline naravno, debili retardirani ...

nijedan maintence nije prosao normalno

Link to comment
Share on other sites

1. hunter si, sa beastmaster speccom - mount ti nije hitan

2. NAUCI NEKE PROFESIJE, oFco!

3. nemas nista u manastiru da uzmes, mozda jedino gauntlets of divinity(rbh je totalno non-hunt item) ali ti ne mozes objasniti nubladinima i reta warrovima da imaju bolje za 2-3 nivoa(doduse, ja sam u manastiru dobio od trash moba mark of kern - stamina + ap, ali to je random sm trash loot, tako da to moze da ti padne od prvog moba ili da ti ne padne nikada)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...