Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

wipe club bitchez, sto je bila paljba sa chromaggusa?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@modjo

wc je na boulderfistu vec vise meseci :> tj od kad postoji server

Znam lol... nego nisam znao da ima nasih tamo, a sad me zanima zasto je pao reroll....

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

tnx :)

btw nasao sam server gde cu da rollujem alta [:D]

alonsus pve server u pvp grupi 9 \o/

cisto zato sto je najnoviji a nebitno je da li je pvp ili pve zbog cross realma

napravicu vec danas sutra i onda cu da ga igram naredne dve nedelje po malo dok jos uvek rankupujem :> i onda hc idemo \o/

ambiciozan pvp server :> vec citam na forumu za realm da ima pvp guild na hordinoj strani i radae wsg premadove :>>> 10+lvl offcourse

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

znaci definitivno nisi normalan :)

Ovo prevazilazi i ono "bravo, otkrio si toplu vodu" a i "dobro jutro Kolumbo".. hehehe =)

Btw kada smo vetj kod altova, novih charova.. ja pravim Gnomie Magonju.. oduvek sam hteo da imam Gnomaaa i da, idem na r13 ako "bog" da, a mozda i r14 - to mi je kao neka pochetna ideja vodilja! =)

Link to comment
Share on other sites

Ma killy je uvek bio nenormalan, al ajde, mislio sam drma ga pubertet procice to, urzumice se on :)

Kad ono prc... oce covek da rolluje shaman i da gura opet rank [:D]

Edited by Collololol

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ovo prevazilazi i ono "bravo, otkrio si toplu vodu" a i "dobro jutro Kolumbo".. hehehe =)

Btw kada smo vetj kod altova, novih charova.. ja pravim Gnomie Magonju.. oduvek sam hteo da imam Gnomaaa i da, idem na r13 ako "bog" da, a mozda i r14 - to mi je kao neka pochetna ideja vodilja! =)

kad pocinjes? i samo mi reci server/ime lika plx ^.^

Link to comment
Share on other sites

hah dobri su screanovi ciro ... btw najvishe mi se svidja "junk.co.yu" , hoce li junk ponovo oziveti , ali ovog puta samo za wow ? :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...