Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

Jebiga, onda su twinsima dodali Windfury.

ne ... lepo se vidi prvi udarac zatim pauza onda unbalacing strike koji je instant i odma iza njega fatalni udarac ...

igrao sam druida :S

ni sa rank 14 opremom i svi epixima ostalim nije ni za kurac LOL [:D]

komplexi su zajebana stvar ... mada realno kojih ti problema imash komplexi su ti najmanji ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel ima neko iskustva sa character transferom sa accounta na account ?

Znaci imam jedan account gde imam svoje likove i drugi gde imam lvl 60 shamana ... problem je sto taj drugi account je registrovan na ortaka, jer je on kupio wow, poceo da igra, stigo do lvl 30, smorio se nesto i dao meni account pre nekih pola godine.

Hteo bi tog shaman da prebacim na moj account (na haomarush [^] ) da ne bi morao vise da placam dva naloga bezveze ... al me zanima kako, jer sam cuo da moraju oba accounta da budu na mene jer inace ne moze transfer. E sad, kako se menjaju contact info, secret question itd. Da li mi za to treba CD key tog accounta ili je dovoljno da imam stari secret question/answer ?

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

usao sam prvi put na test server :) odigrao jedan duel i gg down server :<

odushevljen sam :>

igrao sam druida :S

ni sa rank 14 opremom i svi epixima ostalim nije ni za kurac LOL [:D]

uzeo sam pored toga orc warriora da vidim i ja kako je to cudo sa lepim machem :>

btw jel ima neko neka zanimljiva iskustva sa test realmom

jel se igraju neki raidovi nesto jel se desava :O?jel rade bg-ovi?

nisam upucen zaista prvi put sam sad video ovo

hm i jedno deblino pitanje

da bi usao na test realm jel svaki put treba da skinem ovaj shit neki od 2mb-a ili ima neki shortcut :>?

Ne budi idiot . Nema loshe klase u igri neko voli da lechi neko voli da bije neko voli da bude od svega po malo . So stfu

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

usao sam prvi put na test server :) odigrao jedan duel i gg down server :<

odushevljen sam :>

igrao sam druida :S

ni sa rank 14 opremom i svi epixima ostalim nije ni za kurac LOL [:D]

uzeo sam pored toga orc warriora da vidim i ja kako je to cudo sa lepim machem :>

btw jel ima neko neka zanimljiva iskustva sa test realmom

jel se igraju neki raidovi nesto jel se desava :O?jel rade bg-ovi?

nisam upucen zaista prvi put sam sad video ovo

hm i jedno deblino pitanje

da bi usao na test realm jel svaki put treba da skinem ovaj shit neki od 2mb-a ili ima neki shortcut :>?

hm...sinocnji crit starfire-om od nesto preko 1.9k na shamanu u ABu i odmah nakon toga crit od preko 600 moonfire-om je bas "ni za kurac" moras priznati...

napominjem da nije koriscen ni ZHC niti bilo koji drugi trinket posto ih jos ni nemam a i oprema nije vrhunska za balance druida...

a to sto si ti nesposoban sa full epixx opremom da pobedis nekoga u duelu je samo pokazatelj da nemas pojma o klasi i da na precac donosis zakljucke.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

kako volim da zajebavam nob klase i onda se javi 30 ljudi koji igraju tu klasu i pocnu da je brane [:D]

MOHI WTF DI JE HATE?

vrlo vrlo plitak pokusaj da izbegnes da kazes da gresis...

btw, magove definitivno najlakse ubijam....oni su najimba zar ne?

btw2 nauci da igras sa druidom pa onda pricaj...ili ako te to ne interesuje onda nemoj da lupas gluposti, samo ispadas smesan

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

lol, tesko ubiti maga sa balance druidom :D :D - moonfire spam, gg, drink. :P

jebem ti klasu koja koristi 1-2 spella u borbi... i paladin je zanimljiviji od toga :)

magove najlakse ubijas zato sto magovi ne mogu da se lece, nemaju fear i imaju najmanje hpa... jedino sto te moze spreciti u pohodu "stick-that-moonfire-up-that-mage's-but" je improved counterspell, a to traje 4 sekunde... /cheer

protiv druida nema ovce, nema nove, nema nista... kao sto rekoh, zaista je tesko ubiti maga 1v1 sa balance druidom...

Edited by PrimEviL
Link to comment
Share on other sites

na counterspell popijes wrath ili entangle, u zavisnosti od situacije (nature)...i sta sad to znaci....da je mage noob klasa?

balance druid moze da pwnuje svakoga...shaman, rogue, warrior da ne pricamo...onaj koji mene umlacuje je prokleti lock...napuni dotovima, skida buffove, drainuje, fearuje...njima skidam kapu i protiv njih jos nisam nasao pravu taktiku (sem da pokusam da pobegnem i probam da stignem da se izlecim/skinem curse pa da se vratim)

mogu milion i jednu foru da ti prodam sa balance druidom u PvP-u ako si zainteresovan

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Ne mozesh da dobijesh sa balance druidom dobro specovanog maga koji koristi mozak ... iz cistog razloga ako ima imp counter spell a ocigledno ti nisi duelovao takve magove ne mozesh nista da bacish 4 sec zbog silancea + 8 sec na ono sto ti je counterspelovao + tvoj moonfire dps je tako je kako je manji od njegovog arcane missles ... tako da ono ... ne kazem da 1 x 1 ne mozesh da ga pobedish , jednostavno je on bolji , daleko bolji ako znas sta radi , nazalos vecina ljudi u wowu su iq 3 i manje .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

nazalost to za IQ si u pravu....prosto mi ponekad bude muka kad upadnem u neki PuG i vidim kakvih idiota ima

a da sam naletao na svakakve magove-naletao sam, ali nikada na nekog koji me je bas bas pwnovao...mada sam se sinoc prijatno iznenadio u ABu kad sam video maga kako skace od bs sa one litice ka gm i koristi levitate (ako se tako zove, bem li ga) samo zato jer koristi mozak i sve sto ima na raspolaganju

i uvek volim da naidjem na boljeg od sebe jer me tera da nadjem novi nacin borbe protiv te klase...

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

^

ok gresim druid je imba sve pere kktnxby

@ss

tacno

svaki mag koji je specovan za 1 vs 1 pvp /duele i ima trinket/e

dobija uvek druida

@PrimEviL

nije bas da magovi imaju malo hp-a

evo ja npr imam 4k , a da ne rachunamo mana shiled 800 phisical dmg-a absor , fire/frost ward = 920 abzorbuju + ako neko ima ice barrieru koja abzorbuje 900dmg-a bilo kog pa ti vidi koliko je hp-a

ja imam toliko hp-a zato sto imam pvp iteme a to nasta ti mislis su magovi sa 2.5/3k hp-a

to nisu magovi to su petardi koji imaju zelene iteme i tek su u razvoju

sa tier 2.5 2 lii 3 magovi imaju oko 4k hp-a

tako da to nije probblem :>

Link to comment
Share on other sites

@kiligor ... govorio sam samo za OOMkinove ne za sve druide .

Kiligore pvp mag treba da ima 4.5k + hp ... to ti dodje minimum

i molim te prestani da seresh jer pojma nemash ... ako ne prestanesh ponovo cu morati da te solujem vandom ... ok ?

@kalky to je slow fall ... trazi light feather da bi mogao da se iskoristi .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kiligore pvp mag treba da ima 4.5k + hp ... to ti dodje minimum

i molim te prestani da seresh jer pojma nemash ... ako ne prestanesh ponovo cu morati da te solujem vandom ... ok ?

[V] /hide's in the corner

toliko hp-a imaju rank 13/14 magovi a do 5k mogu da dodju samo sa legs/head 100hp-a enchantom :>

ffs jebeni trial mode i fraps

sad nisam uvatio imba screenshot u wsg-u :<

Link to comment
Share on other sites

nazalost to za IQ si u pravu....prosto mi ponekad bude muka kad upadnem u neki PuG i vidim kakvih idiota ima

a da sam naletao na svakakve magove-naletao sam, ali nikada na nekog koji me je bas bas pwnovao...mada sam se sinoc prijatno iznenadio u ABu kad sam video maga kako skace od bs sa one litice ka gm i koristi levitate (ako se tako zove, bem li ga) samo zato jer koristi mozak i sve sto ima na raspolaganju

i uvek volim da naidjem na boljeg od sebe jer me tera da nadjem novi nacin borbe protiv te klase...

Ma ti si pro plx nauci nas da igramo sa tvojim imba takticama jedva cekam da ih cujem!1 A to shto ti peresh tamo neke retarde u zelenoj opremi sa julies daggerom puca mi qrac iskreno^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...