Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ej jako se nerviram. Stalno me spamuju one cave koje prodaju gold sa sajta tipa www.ocp395.com.........

Jel mogu da reportujem pa da im izbrisu acc ili sta da radim?

Povodom toga ne mozesh da uradish ama bash nista sem da habituirash na ta sranja i nastavish da uzivash u igri ... posle 2 / 3 meseca whisprovanja se smore ako nista ne kupujesh i prestanu da insvestiraju u neprofitabilne igrace ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

:) naravno

uvek sam online , pocinju ljudi da me zamaraju da delim acc koliko igram

evo sad naredna 2 dana ne moram da igram vise pvp

imam najvise honora

i pustam jednom liku standing 1 da uzme posto uzima rank 13 ako dobije st1 i zavrsio je sa pvp-om

:)

tako da sam sad usao na warriora na vek nilashu i idem sa likom rank14 sa boulderfista koji je prebacio lika na vek da genkujemo hordu 30 lvl :) u stv

Link to comment
Share on other sites

Kolko je "normalno" +hit% za fury warriora ? Kapiram da to nije odredjeno, ali jednostavno mogu da biram dokle cu da idem...Kako da znam kad stanem sa +hit%-om ? [:D][:D]

znam da lik u guildi ima 11 + hit i i dalje kaze da nije dovoljno :)))

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

MASS DISPEL = DISPELUJE DIVINE SHIELD / SOUL LINK / ICE BLOCK i sva moguca ostala sranja ...

no more bubble / heart TT

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

koliko para :)

koliko kostaju te figurice, i dali je moguce naci ih kod nas

Nema ih kod nas. Prosle godine na WCGu u Sava Centru su bile dve velike figure u kutiji, ali nisu bile na prodaju. Bila je Night Elfica i Dwarf Pala.

Cena ovih figura je oko 20$, mada ima dosta likova koji na EBayu prodaju figure. Evo ima jedan koji prodaje 3 figure, a jedan je stavio pocetni bid od 9.99$ po figuri.

Proizvodi ih SOTA TOYS link, mada na njihovom sajtu nisam video nijednu WOW figuru i ako imaju nalepnicu na pakovanju za UD Warlocka. Imaju samo figure iz Warcrafta i Starcrafta. Prijateljica koja zivi u Pitsburgu je usla u jedan veliki market i na spratu je naletela na veliki Warcraft store. Super bi bilo da se nesto slicno otvori u BGu. Bilo bi sigurno ljudi koji bi hteli da imaju kolekciju figura iz WOW-a.

Link to comment
Share on other sites

Cena od 20$ je mnogo, bolje mi je za te pare da uplatim mesec dana na acc

i da cepam WoW nego da dam na parce plastike, to jeste super ali opet cena

je malo mnogo velika [:D]

Onaj pocetni bid od 9.99$ za to bi mozda i dao 10$ (to je max. koji dajem)

a za sve preko necu ni da cujem [:p]

Za decurliju iz USA to je smesna cifra, za nas je poprilicno velika.

Ovoga puta ne placam ja vec ona, tako da sam bahato zahtevao u mailu da posalje vise figura. [}:)]

Link to comment
Share on other sites

jel ima jos neko problema da se uloguje na realm forumima?

sto se tiche atcion figurica

naravno da ih mi jadnici iz srbije nikada necemo ni videti ni imati para da ih kupimo samo zato sto zivimo ovde

isto kao sto ovde ne mozes da prodas svoj acc za pristojne pare kao sto ljudi rade niti da kupis sebi neki imba acc ^-^

Link to comment
Share on other sites

20$ je normalna cena za action figure u rangu onih sto ih pravi mcfarlane toys...sad ne znam kakva je ovo izrada ali u principu to je taj kesh =o)

i da, josh uvek ne izgleda dobro kao moj prescios dark age spawn =o))

fucking freek !!!

wtb !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

znam za to ... video sam vec nekoliko puta i to mislim da si bash ti postovao !!! ffs fucking freek

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Iskreno bih dao 20$ za tako nesto jel volim warcraft svet pocevsi od price likova blabala....

20$ nije stvarno puno za nekog velikog obozavaoca warcraft univerzuma....

ako cemo vec tako i ja volim warcraft "univerzum" ali 20$ bi pre dao na

mesec dana na acc nego na nekog minijaturnog Rogue Undead-a ili bilo kog.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...