Jump to content

Moja mapa zavrshena - FunCube


ich

Recommended Posts

rade

ti si radio warehouse ? nisam znao :)

svaka cast

jeste bila ok mapa, dosta jednostavna, koristila je sve elemente koju je vecina tad koristila i skroz je ok za ffa u malim igraonicama...

ja sam nesto sebi u glavi sad tripovao da je i ona SobeR-ova ... zaboravio sam vise ko je sta radio od tih mapa, davno bilo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Malo osvezenja od ovih ucmalih standardnih mapa?..btw pricamo o public igranju :D:D:D

ja stvarno ne znam koji je trip sa adminima na svim domacim serverima da pushtaju nekonvencionalne mape koje 3 igraca oce da proba a ostalih 20 kuka da se promeni. Da se razumemo, nemam nishta protiv da se odigra neka nestandardna mapa, ali ubacivanje nekih shugi bugi bugovanih mapa nema nekog smisla. Obicno se deshava da se takve mape igraju 10 min i onda posle silnog whinea igraca promeni na neshto standardno, da ne pricam o tome da se pola igraca zaglavi na downloadu. Ne vidim smisao u cimanju igraca i forsiranju tih mapa koje niko nece da igra.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Odstupanje od klasichne monotonije ?

Kapiram da ce svakoga da smori da NON STOP igra 5 istih mapa. Meni je, recimo, super kada se igra neka nova mapa koju prvi put u zhivotu vidim. Tad se vidi skill igracha. A download mape mozhe da bude i te kako koristan. Ustanesh, protegnesh se, odesh do wc-a, uzmesh neshto za pice .. Samo treba biti kreativan.

Link to comment
Share on other sites

Znash koliko mi je drago, ne bi verovao.

Hteo sam da kazhem da ljudi koji igraju 24/7 dust2, inferno, itd. itd. znaju sve coshkove i kao do jaja su. Promeni se na neku ne standarnu mapu i qrac, ne mogu vola da ubodu. O tome se radi. A ti ukljuchi malo tvoj mozgic da skapirash shta sam hteo da kazhem, ipak se pricha u public serveru.

Link to comment
Share on other sites

Kako mozes na Public-u da vidis skill igraca? U redu je da se promeni mapa, ali postoje i druge osim d2 i inferna. Train i nuke ne pamtim kad sam igrao, a o drugim (cpl mape npr) i da ne pricam. I posle se pitaju sto nam se CS scena raspala, a ocigledno se i dalje raspada ;) dokle ce tako videcemo.

Edited by medjed
Link to comment
Share on other sites

Hvala za pozitivne komentare :)

Da se ukljuchim u vashu diskusiju :) Ne kapiram kako moze neko po 5-6 sati dnevno 5 godina da igra 4 mape... To je apsolutno bolesno... 'Ajde da razumem "pro", oni moraju da vezbaju, ali neko ko igra 4fun - 90% ljudi na public serverima, pa debilno da po chitav dan igra jedno te isto...

Kapiram da se nerviraju oni kojima je bitan skor, al' evo ja, stave novu mapu, delju me, pa shta ima veze, nauchicu... Da hocu da igram neku igru u kojoj nema nikad nishta novo, igrao bih tetris...

Link to comment
Share on other sites

i u tetrise ima novina , ima cak i 3d tetris :)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...