Jump to content

Armor ili Attack?


Recommended Posts

hmm uvek je isto... :)

undead unapredjuje atack prvo ako ide na findove ako ide na fast destro isao je 2 armora prvo orc ni ne unapredjuje a kad unapredjuje to je armor elf unapredjuje sve :) i atack i defend meckama i drajadama ja sa humanom riflemane 2 atacka armor ni ne unapredjujem a sa knightovima koje vadim jednom u nikad prvo atack pa defend pa ona kako mi se cefne :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi .... kad igram 2 na 2 sa elfom u pocetku obavezno jedno upg armor huntersicama kasnije sve zavisi ako idem na mass meca onda jos armor ako su kasnije dryade onda njima do kraja attack obavezno

A sto se tice ud uvek upg attack bubama i destrosima posebno kad igram protiv orka i kad igram 2 na 2 i obavezno ako vadim sarmice njima jedan put armor

Link to comment
Share on other sites

U principu u ROC-u sam uvek unapredjivao gulove 3n3 jer se samo na njih i islo, a u TFT-u skoro nikada nista ne unapredjujem eventualno destrosima armor, ali ne vidim svrhu, kapiram da je korisnije uvek kupiti scrollove nego bacati pare na upgrade, sem ako se partija ne oduzi i ako nije neki mirror...

retired...

Link to comment
Share on other sites

kada igram protiv rase protiv koje u pochetku nisam u prednosti onda armor

npr na humana ghoulovima radim armor zbog fokusa AM i elementala

posle sve grejujem

isto tako u zavisnosti

kontam da sam jedini debil npr koji na humana ide dl/dk/abom/kutije/fiendovi

eventualno ako massuje kastere ubacim i 2 destrosa ili 2 kate (ako nema sorserke)

i da bi to radilo kako treba

dj da bi ochuvao abome

mora da bude grejd

chesto se desi i 3/3

vampirik sa vishe demedzha nachinjeno, kutija, manje demedzha primljeno

it makes a difference...

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ko su ti pobijete?

tesko je da dl bude prvi, jer za ghoulove ti treba ili range heroj, ili neko da ih healuje.... sleep realno pali samo ako te neko solira, onda mu se najebes keve... ostalo se svodi na stek u bazi...ne d'o ti bog da ti dodje neko sa lichem:-) doduse, pali fora sa uzimanjem expanzije..

mada, ako igram dl-a prvog, onda pikam unholy armor, pa atak, i tako redom...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

ko su ti pobijete?

tesko je da dl bude prvi, jer za ghoulove ti treba ili range heroj, ili neko da ih healuje.... sleep realno pali samo ako te neko solira, onda mu se najebes keve... ostalo se svodi na stek u bazi...ne d'o ti bog da ti dodje neko sa lichem:-) doduse, pali fora sa uzimanjem expanzije..

mada, ako igram dl-a prvog, onda pikam unholy armor, pa atak, i tako redom...

Covek prica protiv Hmna,a Hmn kolko ja znam nema licha [:D][:p]

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, nisam obratio paznju na to... realno, fora sa dl-om protiv humana, po mom misljenju, nikako ne pali, jer tu je gomila footmana koji su pojedinacno jaci od ghoulova+ranged elementali i ranged heroj... sleep+surround tu ne uspeva... ili ja nemam dovoljno skila, moguce je i to:-) mada swarm jaceg levela pa nova, i coil, e to je vec nesto i sto se tice AOE, a i sto se tice nuke-ovanja... i infernal naravno FTW

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, nisam obratio paznju na to... realno, fora sa dl-om protiv humana, po mom misljenju, nikako ne pali, jer tu je gomila footmana koji su pojedinacno jaci od ghoulova+ranged elementali i ranged heroj... sleep+surround tu ne uspeva... ili ja nemam dovoljno skila, moguce je i to:-) mada swarm jaceg levela pa nova, i coil, e to je vec nesto i sto se tice AOE, a i sto se tice nuke-ovanja... i infernal naravno FTW

To tek ne prolazi, ilo solo DL ili nista, ako izvadis licha protiv humana ima da padne odmah od cekic-a + fokus...

retired...

Link to comment
Share on other sites

ja dizhem dk-a da chuvam dl-a

a inache, nije poenta pwnovati choveka na pochetku

na pochetku se izvlachish na to shto imash josh malo ghoulova u bazi pa ti tamo ne mozhe nishta

shto mozhesh da imash towere

i shto imash skeletone

ali pochetak je chisto vadjenje

dok ne dodju abomi

e, abomi su majka

i sad ce mi opet doci neko i reci "e ali ne mozhesh"

e pa kurac

mozhesh

a nekad ne mozhesh

zavisi ti od protivnika kako ce odigrati

da li bolje ili loshije

^ovo potvrdjeno u praksi

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ja dizhem dk-a da chuvam dl-a

a inache, nije poenta pwnovati choveka na pochetku

na pochetku se izvlachish na to shto imash josh malo ghoulova u bazi pa ti tamo ne mozhe nishta

shto mozhesh da imash towere

i shto imash skeletone

ali pochetak je chisto vadjenje

dok ne dodju abomi

e, abomi su majka

i sad ce mi opet doci neko i reci "e ali ne mozhesh"

e pa kurac

mozhesh

a nekad ne mozhesh

zavisi ti od protivnika kako ce odigrati

da li bolje ili loshije

^ovo potvrdjeno u praksi

Ne moze :), dzabe ti DK ako nema dovoljno veliki lvl coil, tako je sve jedno sta ce ti fokusirati, a i abomi se prilicno laco counteruju protiv humana :)... Pazi moze DL prvi, ali sa igracima koji nisu ko zna kakvi skill, svi malo bolji ce odlicno ga neutralisati...

retired...

Link to comment
Share on other sites

sad ce mi opet doci neko i reci "e ali ne mozhesh"

e pa kurac

mozhesh

a nekad ne mozhesh

zavisi ti od protivnika kako ce odigrati

da li bolje ili loshije

^ovo potvrdjeno u praksi

Ne moze :), dzabe ti DK ako nema dovoljno veliki lvl coil, tako je sve jedno sta ce ti fokusirati, a i abomi se prilicno laco counteruju protiv humana :)... Pazi moze DL prvi, ali sa igracima koji nisu ko zna kakvi skill, svi malo bolji ce odlicno ga neutralisati...

mislim gari...

kako si mi tachno objasnio da nisam u pravu

i kako sam ja tachno arogantan shto necu vishe da se nastavljam u "jeste - nije!" fazonu

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

more like noob fight ...salim se ja gosui su oni,samo sto jedan u starcraftu a drugi u roc-u...tako da opet dolazimo do onoga noob fight :D

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...