Jump to content

Needen Helpen for the Drummeren


Recommended Posts

Kao shto naziv kazhe (a, ako niste razumeli) treba mi neki sajt, knjiga, VHS, DVD ili bilo shta u vezi sa bubnjevima. Koliko se secam bilo je nekoliko bubnjara ovde na phorumu. Znam za Spu-a, ostali javite se :).

Poshto nisam pocetnik, i savladao sam dosta toga, treba mi neshto za "advanced" skill [:D] .

Samouk sam, left-handed bubnjar.

Pokazuju mi lokalni bubnjari neke stvari ali to nije dovoljno. Nemam gde da idem na chasove ovde u Vranju (shithole). Pomozite (kao shto je rekao Perun) mi plx.

Hvala.

deG

Link to comment
Share on other sites

skapiraj negde dobar net i juri torrente ili p2p, imash gomilu tih shkolica :)

isto kao ima i bass shkole.. koje nikada.. jednostavno nikada netjesh dobiti ):

(:

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

ako si samouk onda samo vezbaj sam i vremenom dobijas skill

sviram vec godinu i po, ali postoje stvari koje treba neko da ti objasni jbga.

Imam shkolu Thomasa Langa na dvdu iz 2003 god. i odatle sam pokupio svashta ali nije dovoljno [:(] .

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

kod bubnjeva ti je najvaznije da odvojis ruke i noge. kad to uspes onda samo ides i vezbas.

recimo pokusavas da drzis jedan isti ritam sto duze mozes, ali da ne izadjes iz ritma ni malo.to je tesko uzas...

sto se tice ostalih saveta ne znam sta da ti kazem, ovo sto sam ti rekao je ivse manje opste znanje, nisam bubnjar pa ne mogu da ti preciziram

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

kod bubnjeva ti je najvaznije da odvojis ruke i noge. kad to uspes onda samo ides i vezbas.

recimo pokusavas da drzis jedan isti ritam sto duze mozes, ali da ne izadjes iz ritma ni malo.to je tesko uzas...

lol brate to sam odavno presho :)

imam bend tj. 2

jedan rock drugi thrash metal i malo blacka

odvajanje sam presho mozda pre 1god ako ne i vishe :)

treba mi neshto advanced.

btw nasho sam neke sajtove i sad tu neshto gledam

Link to comment
Share on other sites

Kao shto naziv kazhe (a, ako niste razumeli) treba mi neki sajt, knjiga, VHS, DVD ili bilo shta u vezi sa bubnjevima. Koliko se secam bilo je nekoliko bubnjara ovde na phorumu. Znam za Spu-a, ostali javite se :).

Poshto nisam pocetnik, i savladao sam dosta toga, treba mi neshto za "advanced" skill [:D] .

Samouk sam, left-handed bubnjar.

Pokazuju mi lokalni bubnjari neke stvari ali to nije dovoljno. Nemam gde da idem na chasove ovde u Vranju (shithole). Pomozite (kao shto je rekao Perun) mi plx.

Hvala.

deG

Poshalji mi mob i ime na pm, ja tju danas da izcimam ovog ortaka...on ima par tih chuda shto ti treba - isto je samouk...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

ako si samouk onda samo vezbaj sam i vremenom dobijas skill

joj ne lupetaj ;)

isto kao ima i bass shkole.. koje nikada.. jednostavno nikada netjesh dobiti ):

(:

haha mare, sorry brate, chim se vratim kuci dobicesh sve shkole :)))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...