Jump to content

Vojvodina On Line CS Server (No steam)


Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Server ima još stvari na njemu, što je, je li, i objašnjenje pinga koji nekad preterano varira. Videću šta može da se uradi da se CS izmesti na solo mašinu...

Bez daljnjeg, većina kritika je na mestu, mene samo zanima ovo za banovanje i sl (ako je u skorije vreme) jer od nas 3 koji imamo admine jednostavno NEMA ŠANSE da je neko nekog banovao, ili mene neko debelo laže, a to su ljudi koje znam dosta dugo i u koje imam dosta poverenja.

P.S. kako "resetovati" ban listu, tj izbrisati sve ljude sa iste?

Edited by MasteR :)

:D

Link to comment
Share on other sites

imas na serveru u cstrike folderu fajl "banlist.ini" ili tako slicno, pobrisi sve u njemu, snimi ga i resetuj server

p.s. Savet : Ukoliko nemas advanced znanje o serverima i sire i ukoliko nemas vremena da to odrzavas i vodis racuna o tome (npr da imas posao da ceo dan sedis za kompom i crtas, kao ja:)) onda ti savetujem da ugasis server da ne trosis dzaba resurse i da ljudi ne gube vreme i zivce bezze.

Link to comment
Share on other sites

jebem ti server u 3 pichke materine sa svim adminima na njemu

samo se bilkosi ubijaju na spawnu

GASI GA BOLJE JE ZA SVE !!!

A ne, to nikako. :D

Imam neke pozitivne vibracije od strane nadležnih, uskoro krećemo ka samom vrhu! :)

Iako ovo gore deluje šaljivo, sve je istina osim onog "samom". :P

Edited by MasteR :)

:D

Link to comment
Share on other sites

U poslednjih par dana rcon je ponovo dospeo u ruke odredjenog retarda koji je želeći da postane "nakveća faca u društvu" razdelio rcon svojim pajtosima iz ekipe, itd itd... Vode se polemike oko toga, šta da vam kažem... Ukratko, ne zna se ko pije a ko plaća...

Postoje indicije da krene na bolje kad se neke stvari definišu, no o tom po tom, ako uopšte bude bilo nešto od toga...

:D

Link to comment
Share on other sites

znaci ko god da je admin moze da mi ga sisa , debili klasicni kada ih malo vise ubijas odmah te kikuju

Vidi ovako retarde debilni ja sam Admin servera i nisam nikoga kikovao ko me je ubijao.Prvo na serveru je par puta receno da se jos radi i da se premesta mashina da bude samostalna.Drugo nevidim kome je problem sa pingom retko kada vidjam ping veci od 500.U planu je da se uradi i CW server.Sto se tice TK i ostaloga ubaceni su neki modovi ali jos nije zavrseno,nadam se da ce uskoro biti sve zavrseno.Predlozi i pomoc oko ovog servera su dobrodosli.Server radi pod linuxom i bio bi zahvalan ukoliko bi neko pomogao,npr kako da resim problem sa HLGuard da nebi stavljao CD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...