Jump to content

Primetio sam da...


exile

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Druid je shardovan. [|)] RIP

Sada sam i definitvno zavrsila sa WoW-om..jedino sto sam pocela da trazim neki drugi ne-toliko-time-consuming mmorpg, ali se sve svodi na:

1. U wowu je sve lepse

2. Wow ima ovo, ovo, ovo, ovo, i ovo, a ova igra ne

3. Wow je ovakav, a ovo je osrednje

Zakljucak: Ne mogu naci zamenu wow-u, za mene je to trenutno najbolja igra koju sam igrala do sada (a nisam puno) tako da verovatno nista skorije necu igrati sa takvim entuzijazmom kao sto sam wow.

Jedino se moj brat jos koprca pomalo, odigra po koji bg dok ne istekne pretplata. Voli hordu da mlati vise nego da raiduje.

(ne znam kako, ali ce garant neko od horde da se uvredi sada [:D] )

@ontopic

Moj razlog prekidanja wow-a je zato sto oduzima previse vremena. Da sam skolarac, pa da kazem ok, ali posto radim, nemam vremena za raidovanje+grind posle, za mene je to bila nemoguca misija na duze staze. [V]

Brat je vrteo bg skoro 6 meseci, samo to i nista vise i na kraju je popizdeo, molio mene da igram njegovog rogue-a samo da dobije neki honor, poceo da pravi matematicke proracune koliko dnevno mora da skupi da bi dosao sto brze do ranka 11 (mount). Mozda bi mu trebalo manje vremena, ali igrali smo na jednom acc-u i ja sam imala raidove na koje sam isla, tako da je jaaaako puno vremena potroseno na igranje. Da, mogao je da grinda umesto toga, ali kad je video prvi put tabelu u bg-u da je bio 10-i, primio se kao pecurka da bude u samom vrhu. Sto je na kraju i uspeo...

Da mogu da igram bez pritiska, kad ja pozelim i imam vremena, da imam sanse da vidim high-end content jednog dana (bez gilda koji zahteva tvoju cestu prisutnost na raidovima sto povlaci mass grind da bih bila spremna za raid), bilo bi extra. Ovako, tesko ..

Hf & gl [:)]

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

poenta ... it is great game you had great time but now it is time to move on ..

end of story ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ovo me podseti,

pre WoW-a sam imao periode, kad nabavim neku novu igru, od po mesec dana kad sam igrao svaki trenutak slobodnog vremena. Tako je bilo dok ne predjem igru ili mi ne dosadi. Od kad sam prestao da igram WoW vishe nemam takav trip.....IZLECHEN sam [:D]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

another one bites the dust...

verovatno treba chestitati na konachnom skidanju sa wowa, ja ne verujem da cu ikada shardovati svoje likove...

Da mogu da igram bez pritiska, kad ja pozelim i imam vremena, da imam sanse da vidim high-end content jednog dana (bez gilda koji zahteva tvoju cestu prisutnost na raidovima sto povlaci mass grind da bih bila spremna za raid), bilo bi extra. Ovako, tesko ..

qft

mozda neko u neko dogledno vreme napravi igru gde chovek solo mozhe da dozhivi endgame content tj da svojim tempom vidi sve sto pozheli u igri...wow pored svih svojih pozitivinih strana nije ta igra...sta cesh...sve najbolje i gl =o)

Link to comment
Share on other sites

Samo da napomenem, brzim pregledanjem postova koje nisam do sada procitao, psy je dobio warn i obrisan post, zbog direktnog vredjanja.

E sad to sto on mozda ne shvata ozbiljno i ne interesuje ga, znate i sami kako to ide, warn po warn, i ban. :)

Elem, nemojmo se vredjati izjavama "napasavajte se qrca drugde" i sl.

Link to comment
Share on other sites

oki, eksi napasaj se zlatne pendule! [:D]

elem... najgotivnije vreme u wow`u mi je bilo kad je ekipica igrala na hamu`u... kanal srbija de je uvk bilo zezanja, upoznash interesantne ljude jes d aima dosta idota i ostalih nalozenih indijanac al ajde...

4man groups za instance [:D]

hmm dawn edge period... stvarno je bilo veselo frka panika cimanje jurnjava za goldom... u jednom trenu sam imao nekoliko ljudi na spisku za dawnove... ahh najlaksih 75g, tj nekih 30-40g profita :)

il... silver i truesilver rodove sho sam prodavao posle su drugi ljudi uzeli za primer i krenuli da overflooduju market... pravljenje i grindovanje za epik iteme... prvi epik mount posle nekih dva ipo mes...

kupovina arkanita... kopanje i kupovina dark irona ore`a... kidanje zhivaca u brd`u, usera sa valor setovima kad nisam bio ni 60lvl`... nerviranje tokom gankovanja, uzivanje kad udjem u low lvl ally regiju...

svi ljudi iz syndroma... + sho me iznervirash papani iz onog drudog izdajnichkog guilda... :)

tj. pogani shaman koji uze drac. defl iz ubrs`a... znachi tad sma se tolko smorio da je strashno, ishao sam xx puta u ubrs` i nikad da pokupim... i posle par mes pauze... prva instanca u koju sam ushao je bila ubrs zavrshimo sve lepo dobra grupa ja jedini warrior... kad ono valor plate... + drac def.... dadoshe mi ljudi :)

ona silna grindovanja recepata, prevare sa thorium bulletsima....

skupljanje kartica... dijamanata, raznoraznih chuda...

mislim, zhao mi je sho sam tolko vremna utroshio al ajde sve u svemu bilo je fun...

nishta lepshe kad padne neki rare il epik...

tenkovanje mi je bilo najdrazhe...

al dual wield tenkovanje:)))

dobar talent tree i milina:)

syndrome ftw!!! :)

( [;)] )...

Edited by Largo

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Samo da napomenem, brzim pregledanjem postova koje nisam do sada procitao, psy je dobio warn i obrisan post, zbog direktnog vredjanja.

E sad to sto on mozda ne shvata ozbiljno i ne interesuje ga, znate i sami kako to ide, warn po warn, i ban. :)

Elem, nemojmo se vredjati izjavama "napasavajte se qrca drugde" i sl.

A sta si majke ti drugacije ocekivao od ljudi koji igraju WoW. Ti koji ga ne igras otvoris post u kome se pitas zasto su ljudi debili i trose vreme na nesto za sta ti mislis da je pointless. Ajde stavi prst malo na celo pa razmisli...

Link to comment
Share on other sites

Samo da napomenem, brzim pregledanjem postova koje nisam do sada procitao, psy je dobio warn i obrisan post, zbog direktnog vredjanja.

E sad to sto on mozda ne shvata ozbiljno i ne interesuje ga, znate i sami kako to ide, warn po warn, i ban. :)

Elem, nemojmo se vredjati izjavama "napasavajte se qrca drugde" i sl.

nisam ja dobio nikakav warn,osim ako to za tebe nije ovaj post koji sam mogao i da ne vidim

to shto sam ja napisao "shto trazish qrca ovde" je samo malo slikovitiji nacin da se napishe "shta trazish na wow forumu ako ne igrash wow/smara te/mislish da su ljudi koji igraju wow deca/retardi.malo slikovitiji.ali ako ti je zola rl drugar onda u redu,razumem [;)]

nije ni bitno.

bolje sredite malo ove boje na forumu,nishta se ne vidi

k.i.s.s. [:X]

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

A sta si majke ti drugacije ocekivao od ljudi koji igraju WoW. Ti koji ga ne igras otvoris post u kome se pitas zasto su ljudi debili i trose vreme na nesto za sta ti mislis da je pointless. Ajde stavi prst malo na celo pa razmisli...

U kom delu sam se ja pitao "zasto su ljudi debili"?

Topic je otvoren na rachun toga sto mnogo likova otvaraju topice u kojima PRODAJU svoje wow account-ove, a moj komentar u prvom postu je dobronamerni komentar, to sto su se neki osecali uvredjenim to je njihov problem.

To pod jedan.

Pod dva, ja nisam otvarao ovaj topic da bi vi raspravljali kako je wow ono ili ovo, i da bi preprichavali svoje fantazije u instancama ili migshina secanja na lepe dane u wow-u.

Psy je dobio warn iz razloga koje sam naveo.

Kontam da bi mogli da otvorimo topic tipa "Prichajte", u kome cete opisivati vasha radovanja iz wow-a, slichno migshinim i kilijevim postovima, to bi cak sta vise bilo vrlo fin topic.

Edited by eX1|e
Link to comment
Share on other sites

Kontam da bi mogli da otvorimo topic tipa "Prichajte", u kome cete opisivati vasha radovanja iz wow-a, slichno migshinim i kilijevim postovima, to bi cak sta vise bilo vrlo fin topic.

pa bolje to nego da gledam topice tipa :

kako da nabijem 60lvl , kako da uradim mc quest ,kako da se specujem plis hlep em i tako slicni topici koje otvaraju ljudi kojima je to prvi post i culi su da ovde ima wow forum

e sad je problem sto su tu javljaju masa topica i postova od strane ljudi koji ne igraju wow i hejtuju ga i ljude koji igraju ,ne kazem tebi ti si pitao slicno pitanje ali na fin nacin ...

da ne duzim pricu ne radi mi sad mozak za kucanje

ovaj forum je poceo da se sastoji od 2 vrste topica :

1)hejt prema wow-u i ljudima koji ga igraju

2)nub pitanja kako ovo i ono

i muka mi je od toga

npr onaj topic onog novog decka da napravi kao neki mali info o bc-u (a to mu je bio prvi post ) i bas se potrudio malo i napravio da lepo izgleda sa linkovima i odma ste se posrali po topiku a to je jedan od retkih zanimljivih u poslednje vreme ,nebitno sto to mozda vec delimicno znamo ,bitno je da se to sve skoro tu na jednom mestu i mogla je da se razvija mozda neka normalna prica tu o bc-u da nisu prvi postovi bili

"sve ovo znamo ,omfg paladini i shamani na suprotnim stranama gg "i slicno

i posle svega se ljudi cude sto ovde svi dolaze samo da spamuju bzv ,ukljucujuci i mene ,neke gluposti koje nemaju veze sa topicom nego pricam skoro sam sa sobom o desavanjima u wow-u sta sam radio : /

Link to comment
Share on other sites

Ako ti je muka nemoj da dolazish ...

Meni npr smeta h8 ljudi koji niti su igrali wow niti ih zanima nego eto samo tako navrnu svremena na vreme da bace koji h8 i odu ... ali dobro niko me ne tera da dolazim ovde i zivi sa tim . ako ti se ne svidja gtfo noob . Uostalom ceo forum je zsnovan velikim delom na tebi i tvojim opste poznatim debilnostima ... tako da necemo da se varamo ... ti jesi donekle ucesnik u svom tom sranju ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

[random h8]

Ja sam mislio da je poena foruma da oni koji su iskusniji pomazu onima sa manjim WOW stazom. Newbs postavi topic a vet mu odgovara. Gresim ?

To sto vecina ovde na bilo koji topic odgovara sa lol,n00b,stuff itd. nije nasa greska, nas random h8era. Imate moderatore, napravite pravila, pokrenite neku ideju, napisite neki FAQ, walk, potrudite se da pretvorite WOW deo RUR foruma u mesto na koje ce da dolaze ljudi da saznaju neke stvari a ne ,kao sto je sada, mesto gde su vece sanse da budes ismevan zbog svog "neznanja" nego da ti neko pomogne.

Evo ideja, posto je ocigledno da ima dosta ljudi koje zanima/igraju WOW, sto se nekoliko pametnih,sposobnih i voljnih ljudi ne dogovori i napravi WOW portal/fan site za nase ljude ? Zakupite web prostor, isplanirate placanje, skupite/ukradete materijal sa drugih web stranica, pokrenete inicijativu da ljudi sa iskustvom napisu/prevedu neki FAQ/walk. itd.

Kako da ne bacamo h8 kad od kako WOW postoji niti je neko pokrenuo neku ozbiljniju inicijatvu o okupljanju ljudi koji igraju niti je nesto drugo uradjeno vec ste samo prisvojili deo RUR foruma i ostali na tome.

Ako imate mesecno da odvojite pare za WOW, imate pare i da donacijama kupite web prostor. Ponasate se kao deca, mi se ponasamo shodno tome.

[/random h8]

Ko obrise, govno stisne, tri ... cetiri ... sad!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

To to,ajmo opet da krenemo!!

@Seh Fix:Pa koliko ja vidim vec u stickiju imas ono osnovno sta ti treba,svaki mogutju FAQ ti je okachen,pa cak i oni preqstovi i brzo menjanje profesija koje nije za pocetnike,vec za igrace na 60lvl...

Tako da nemoj da pricas da nema nista,sta tebe jos zanima?Kako se pravi char u wow-u?

Fazon ovu igru igra 6 miliona ljudi od kojih su polovina debili ili deca,kapiras ova igra je i napravljena da bude laka za one koji nece da joj posvete mnogo paznje da tako kazem,a za one koji igraju ozbiljnije za npr full epixe :) igra je veoma zajebana :) ali da ne odskacem od teme...

Poenta price je da tu nema sta mnogo da se shvati oko igre,kupi je ukljuci tuturiale i igra klizi,a ovde dodjes postavis pitanje ako zapnes negde i ljudi ti odgovore,ali ne ako zapnes npr da ne znas da posaljes mail i te fore(pricam o igrici...)

I kolko ja znam vec postoji nas wow site koji drzi Silencer ili se varam...Eto imas cak i sajt!

Edited by Gr@sSh0pp3R

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se predlog da se otvori sticky u fazonu "Pricajte"!!

Bilo bi ovako:

2-2-06

Bio sam u BWL JBT koji feel !!!111oneoneeleven!!!

nista nisam dobio klasika

3-2-06

Wau MC!!!

Moram da farmujem FR equip!!!!!111oneoneeleven bash sam gosu!!!!

4-2-06

AQ ZOMG BUBEE!!!! moram da farmujem Nature ress!!!111

8-2-06

Bio sam u BWL wau ne verujem kako je dobro! opet nisam nista dobio...

9-2-06

MC , ragi se raspao... dobio sam chest!!!111oneone

10-2-06

AQ , ove bube padaju laganica , a ide i NR farm

11-2-06 nemam para za repair & stuff , idem da waste-ujem par desetina sati na farm !!!!

I tako ... sve dok

1-7-06

BWL opet , kao i uvek isto , isti dropovi , Warlock vristi od srece , Vael nas wipe-ovao , dobio sam T2 Belt!!!

E pa da ne duzim pricu vishe , bilo bi skoro cist Copy Paste ;)

ololololoololooolllolololo

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

nikad se ja nisam napushavao ... ja samo serem kao foka :D

btw slazem se sa ostalim

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...