Jump to content

Recommended Posts

Napokon pobedjen UD jebote... :-) , a taktika: na pocetku samo footmeni i rush, napadi s vremena na vreme, nakon toga odmah fast upgrade u tier 3 (mislim da je bilo cak i pre nego sto sam poceo da pravim MK),onda jos jednu baraku i samo pljusti po najtovima, a onda jedan Workshop i helikoptere....i naravno 3 dobro izlevelovana heroja, jebu mamu. :-D Samo sto je lik bio haker, ali sreca njegova sto sam dobio,inace bi puko ban kao nista.Ako neko hoce okacicu riplej.Inace sto se tice toga za hack...da krenem...

1. Hvata me u prvom creepovanju ali ceka prvo malo da me razvale creepovi...

2. Hvata me u drugom creepovanju, naizgled sasvim slucajno zastaje dok ne digne distrojere i dok koji creep ne oduzme nekom najtu malo helta...

3. Covek me ceka ispred svoje baze, ali kad ja krecem na njega sa pola mape, gde "ne bi trebalo da me vidi", on se istog momenta zavlaci u bazu i bezi sto dalje unutra :-)

4. Dovoljno.

Edited by Nikola_19
Link to comment
Share on other sites

mk/paladin prvi heroj

lvl3 asap!

cepelin i smaras mu rudnik

onda ides grifone i knightove

tako to radi cale th000 :D

Pa zar ti nisi gledao replaye sa rura koliko je samo grinder ostavio repova vs UD-a 10 000 towers i nema krize . . . . . a sto se tice ovog gamea epic fail ^ ^ mogo si mu pobiti acolyte ili dovesti neku sors umesto mase brejkera (breaker > abo ? :D ) i cak si mogo da dodas towere kod njega u bazi ili pak da se povuces i napravis expo imao si 10000 opcija a ti si odabrao mass breakers i priest vs 5+ abo i 3 fienda + 2 heroja ;o . btw da ako si hteo ovakvim gamingom da igras am mk lamme onda vise gleday replaye od Jacuda to bi bilo to

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

zvuci ko neki fudbaler iz porta ili tako nekog retardiranog kluba :D

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Pa jebiga, daj boze da je ovo poslednji put da mi se desi ovo, jer vise necu igrati na bnetu majke mi. Pa sta da ti kazem kad krece game i ja njemu napisem "gl", a on car odmah bukvalno hoce prebaci na mene kao neku tenziju i pise "gl mahacker".I odmah sam pretpostavio da je haker cim se odmah ogradjuje a game nije ni poceo bukvalno.Lik je idiot.Nema svrhe vise pricati, sad sam presao preko toga, sledeci put necu.

Nasao sam ovaj warden client ali je trial verzija od 15 dana, jel ti problem da mi das link za full verziju ako imas?

Edited by Nikola_19
Link to comment
Share on other sites

nikola kad skapiras da nisi savrsen igrac skapiraces da neki ljudi imaju srece, neki imaju sentry wardove, elf ima vec sight range i NARAVNO neko mhuje.. al "TI" definitivno ne pravis razliku izmedju njih i svaki ti je map hacker. miza je bio isto u tom fazonu, i dalje je :D... : )))

opusti se i igraj, ako igras for fun, onda ti puca kurac dal neko mhuje.. ako igras da treniras opet ti stats nista ne znaci nego trening.. ako igras za stats, onda jbg... :D

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Iskreno sam krenuo zbog statsa, ali naravno za dobar stats ti trebaju najbolje partije koje mozes da pruzis, a samim tim se i trenira. Hvala gosn' Nemanja, savet jednog profija mi znaci. >_< A inace ne nailazim ti ja na njih cesto, ovo je drugi u pola godine iskreno.Ali opet me iznervira.Jbg.

Edited by Nikola_19
Link to comment
Share on other sites

ahaha žaba profi, grdno si se zajebao dečko

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...