Jump to content

Recommended Posts

vs. WiLdOBseSSioN , ovaj lik je lud, ima skor 332-86 na turnirima na ovom aka i ima 16-0 na akauntu skillisback. , necu puno da se hvalim, razbio sam ga za 5 min.Lol.

http://www.speedyshare.com/698936513.html

lol...stats ne znaci nista,svaki mentol moze da ima imba tour stats..mozda je i abuser lik,postuj repove kad se malo bolje izdefinise ladder pa kad odvalis nekog 40+ lvl

"Rock thinks Paper is overpowered but Scissors are fine"

Link to comment
Share on other sites

ovo je malo offtopic ali da ne otvaram novu temu . neki klinci iz smedereva otvorili novi HDx i poceli da skupljaju ljude :D lik sto je kupio od krta acc napravio akaunt i sad kao fora mu da laze ljude da se oformio novi HDx ^_^ . a sto se tice repova okacicu neke od cg-ova sto igramo preko veceri , igraci su sa domace w3 scene. ko oce moze da se javi pa da se ukljuci

@nikola_19 a sto se tice WiLdOBseSSioN to je abuser valjda mu vidis solo stats 280 : 290 i 13 lvl ..... a tour mu je najlakse da abusuje sa nekoliko ljude na WiLdOBseSSioN#2 WiLdOBseSSioN#3 i nabudzi tour stats za oko mesec dana

Ouchh ti je abuser isto koliko i ti isli ste po 0 :10 ili 0:15 pa onda wins . Nije mi bilo tesko da pogledam replay i profil na BNetu 33:18 9 lvl solo abuse cist :) ne verujem da ce tebi upasti neko 40 lvl ili slicno

Edited by artiljerac

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

Wild i ovaj drugi su indijanci ... kad vidis da neko ima vise tourwinova nego odigranih gameova a da ima dobar % taj je dobar kao na primer profile juvethegreatest (zaba) on je igrao svaki tour finals... nigde abuse nigde nista :).

Uskoro stize moj reppack kiss! :)

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

izgleda tako kad gledas replay na +5, ali realno niko od nas ne moze da isprati sve njihove poteze tokom igre.Svaka partija je drugacija, to sto su taktike iste ne znaci da ponavljaju sve kao botovi, ima primera ali to su uglavnom humani :) Zato sam ja gotivio Froga, sto nikad ne znas sta ce da odigra...

ovo je u pravu covek svi isto igraju kopiraju grubija i sve ostale prodavanje cipela i teleporta kao botovi i ono vrckanje sa herojima ccc [|)]

Link to comment
Share on other sites

pa igra 1-2 wina po turniru ili neki tour njih vise igra na 1 acc ->> na 0 0 ti igra 4 lika i svi dobiju prvu, ti i dalje imas stats 1:0 tur a +4 wina. idi ti samo harkor tur do kraja i probaj da osvojis na skajl \0/

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Ne zabo kada vise likova igra na accauntu onda to funkcionise ovako -> sada igramo ja i ti na jednom accauntu u isto vreme i winnujemo i ja i ti i pise score 1(win)-1(lose)-0(tie). tesko je osvojiti tour , igrao sam pre neki dan orc 1on1 i stigao u round2 vs Cashie i dobio sam disc kad sam pritisnuo ready... :)) sve u svemu dao sam tvoj accaunt kao primer zato sto si ti isavijao tourscore :))

Edited by Banzai

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

samo cepaj bre, sta ima veze iako su likovi abjuzeri i ako nisu.. niko nije odjednom naucio da igra, a uostalom svaki 'dobar' replay se nece svideti bas svakome niti svaki match up.. tako da samo rokaj snimaj i kaci ovde i dobices pozitivne kritike vremenom kako napredujes :D

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Jaoj ljudi, nemojte tako, pricate kao da sam najveca noobcina... :) Poucen dosadasnjim iskustvom, da nije bitno igrati samo za ikonu, resih da napravim novi akaunt i igram samo na njemu, kad nabijem neko skor, poslacu vam i neki riplej...a do tada evo vam riplej sa starog aka, lik i nije bas "noob".

http://www.speedyshare.com/832449305.html

Edited by Nikola_19
Link to comment
Share on other sites

nisam ja ni rekao da je noob taj lik niti taj noob, ne znam ni ko si iskreno.. nsiam misl'o nista lose :D

evo vama jedna partija vs hu 72 31 na TM http://rapidshare.com/files/223553758/vs_heap.w3g.html

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

mrzi me da opet uploadujem, i nije neka partija... al evo ova vs cashie VRH partija non stop akcija lvl 6 bm itd itd da ne kvarim : )http://www.speedyshare.com/509811597.html

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

slobodno pokvari, teško da će to neko da gleda [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...