Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobar je i tishina [:D] ma nije mi pao na pamet bolji primer a da bude neki debil u pitanju [:)]

Nego u vezi topika i pecha ,posto vidim da svi trolujete [:D] ,jedino bi voleo povecaju exp kol'ko daju tenk i drijada , cini mi se malo premalo ako se uzme u obzir kol'ko su dobre jedinice(30 expa valjda , manje od futmena ffs), grabi je ,ja mislim, jednom prilikom pomenuo ovako nesto isto.

:-)

Link to comment
Share on other sites

Drijadu definitivno treba buffovati na neki neki nachin,neko je pomenuo cooldown za poison efekat,je bih pre dodao da ta poison troshi manu recimo 2 do 5 mane po udarcu or something...bez cool-a naravno.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

dobar je i tishina [:D] ma nije mi pao na pamet bolji primer a da bude neki debil u pitanju [:)]

Nego u vezi topika i pecha ,posto vidim da svi trolujete [:D] ,jedino bi voleo povecaju exp kol'ko daju tenk i drijada , cini mi se malo premalo ako se uzme u obzir kol'ko su dobre jedinice(30 expa valjda , manje od futmena ffs), grabi je ,ja mislim, jednom prilikom pomenuo ovako nesto isto.

Jeste na www.wcreplays.com na forumu kad se zalio kako je moon igrao vs rainbowa na LT i sve vreme pobedjivao i onda izgubio od lame humana mogu da ti nadjem link ako ti treba imam ga u history.

I u pravu je covek!I ako tenkovi orcovima ne prestavljaju neki problem ali mislim da elfovima zadaju mnogo muke mislim daj sta da im radis dok ti ruse bazu i prave se iz 3 workshopa...a kad ih ubijes onda 30 exp mislim da toliko dobijas i za arcera kojeg kada revealujem sa BM ubijem u 4 udarca...

Edited by BlooDMoney
Link to comment
Share on other sites

Tenkovi zadaju probleme i undeadu, human ima heavy armor na towerima, kao i orc na burrowima, tako da vs orca ili humana tenkovi nemaju nekog preteranog efekta.

Malo sam pijan... ;)_

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Tenkovi zadaju probleme i undeadu, human ima heavy armor na towerima, kao i orc na burrowima, tako da vs orca ili humana tenkovi nemaju nekog preteranog efekta.

Malo sam pijan... ;)_

A orcovi naravno imaju i ridere koji imaju esnare koji radi na tenkove + imaju siege dmg vs Buildng armor...

Link to comment
Share on other sites

stvarno,esnare na tenk je neshto tipa wtf?!?!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da,materazzi je bas krs igrac. Uvek u reprezentaciji i standardan u jednom od 5 najacih italijanskih timova. Ma ne zajebao sam se, Njega guraju 100%...

Sto se tice ovog vaseg trolovanja, Driadi da ubace da poison trosi manu, cime onda elf da dispeluje watere i ostale gluposti? wispovima? i ovako sa 392837192836 driada jedva dispelujes sve WE koje human izbaci.

Sto se tice TOD-a, decko je top igrac i tu svaka prica prestaje.

Link to comment
Share on other sites

Da,materazzi je bas krs igrac. Uvek u reprezentaciji i standardan u jednom od 5 najacih italijanskih timova. Ma ne zajebao sam se, Njega guraju 100%...

Sto se tice ovog vaseg trolovanja, Driadi da ubace da poison trosi manu, cime onda elf da dispeluje watere i ostale gluposti? wispovima? i ovako sa 392837192836 driada jedva dispelujes sve WE koje human izbaci.

Sto se tice TOD-a, decko je top igrac i tu svaka prica prestaje.

Ma kakvo trosenje mane samo neka stave da moraju upg na to i onda nece moci ni da rushuju tako ni da igraju bez tog upg...Elf onako igra napravi 5 arch posle kad dodje do T2 ima onako 800 golda i 400 drva hmmm sta cemo danas ajmo od svake zgrade po jednu pa cemo videti koje slicice nam se najvise svidjaju i to cemo massovati ili ne jos bolje da igramo noj taktiku od svakog unita po 2....yeeeeeeey

Edited by BlooDMoney
Link to comment
Share on other sites

Normalno je da ljudi misle da je njihova rasa najslabija,cak i kad pocnu da igraju sa drugim rasama.

Secam se pre mene,elfovi me sabijaju kao humana,i onda ja uzmem elfa dve -tri partije,rasturim nekog humana i eto super elf imba...a onda odlucim da malo zagrebem po povrsini i odigram jos koju partiju...kad ono...sta se desava,sve naopako,gargsi mi tamane wispove , nema de da se lecim po danu,heroji padaju ko pilici,cak i onaj imba demon,ensnare na sve strane,sta je bre ovo...tako sam bar ja ukapirao da nije sve kao sto se cini na prvi pogled :)

Vole ljudi da misle tako, odigras 3 partije s' drugom rasom ,i sve ti je jasno k'o dobar dan...jasno do moga

:-)

Link to comment
Share on other sites

ma is3povao si se , elf imba

btw misho tvoje poznavanje u fudbal si dokazao izjavom da je deko bolji od ronaldinja , al ova da je materaci u fudbalu ko tod u war3 ,,, gg , sta je sa nestom kanavarom terijem etc ... ? a nabroj mi par humana boljih od toda ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...