Jump to content

FK Crvena Zvezda 2006-07


rev

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E a lepo sam rekao da ce nam zapasti Milan chim sam video da ce igrati kvalifikacije. MRSH U PICHKU MATERINU GOVNARSKU PREVARANTSKU KOLIKO IH MRZIM JA NEMAM RECHI!

I sry za hejt.

Ali bukvalno isto...gledam danas b92 teletext u vikendici (jer tamo nemam komp)

i gledam listu klubova...

Liverpool,Arsenal,benfika,Ajax,Milan... i odmah sam znao da ce nam zapasti oni,neverovano...

ostaje jos samo nada da ce ih UEFA izbaciti (sto je realno da urade),ali nesto ne verujem...videcemo...

Sigurno je da ce stadion biti pun.mozda mala olakshica sto je revansh ovde...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Odluka se donosi 2. avgusta, nadam se dobrom ishodu po nas i to ne zato shto je Milan evidentno bolja ekipa vec zato shto su govnari.

nemoj se zanositi, mislim lepo je sanjati, ali...

da li mislish da tu odluku donose budale koje ce, poshto je vec izgubljen juventus, dozvoliti da ls ostane bez milana? cela evropa jedva cheka da vidi palermo i ne znam ni ja koga...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ALi 80/90 hiljada navijacha WTF?!? Dechko misli da su mu ovo josh 80.-te kad je stajanje na tribinama josh bilo dozvoljeno,i kad se pushto bukvalno svako ko je doshao na stadion...

Edited by ManGash

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

evo i mene..

nisam uspeo da gledam utakmicu protiv korka, ali ono sto sam video u pripremnim utakmicama ne moze biti pravo merilo vrednosti ovog tima zvezde. koliko vidim georgijev se odlicno uklopio, zna covek da proigrava, dribla.. sto je najbitnije ima snagu. veliki plus je ostanak zigica, mozda i najveci dobitak za zvezdu.

velika je steta sto smo izvukli milan, sa svima bi imali sansu da igramo sem sa ova 4 monstera.

sada mi samo preostaje da odgledam kork i da polako pocnem da stedim za kartu protiv milana.. veci problem ce biti naci taj jebeni papir od same kupovine.. naravno, pod kartu podrazumevam sever :)

Link to comment
Share on other sites

iskreno dresovi mi se ne svidjaju... onaj narandzasti...ja ne znam da li basta zalutao ili shta mu bi ...verovatno se nashalio...krsh,olosh i tako...

shto se tiche pojachanja...georgijev me je odushevio jer dechko lomi...

dobro ugovor sa toyotom je extra jer ce zvezda imati veliku podrshku japanaca...inache zvezda na mechu sa cork-om nije realno pokazala nishta ako tako nastavi , teshko da ce ove sezone u ligu shampiona. Ali naravno tu je Bajevic isqsni trener koj ce sve to lepo da slozi do mecha sa Milanom...nadam se... :) Ali zvezda shto se tiche tima LOMI !

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

gaj07.jpg

Najcrnji igrach u istoriji Zvezde [:D]

Znachi ni Draman nije bio toliko taman... :)

Rezervisti su danas pobedili Hajduk sa Liona 2 - 0 golovima Milijasha i Purovica...

Shto se tiche Gaja, nadam se da ce se brzo, prebrzo uklopiti, i dobro igrati protiv Milana...

Edited by domiNus
Link to comment
Share on other sites

nemoj se zanositi, mislim lepo je sanjati, ali...

da li mislish da tu odluku donose budale koje ce, poshto je vec izgubljen juventus, dozvoliti da ls ostane bez milana? cela evropa jedva cheka da vidi palermo i ne znam ni ja koga...

Obzirom da odluku donosi UEFA a ne FS Italije, sasvim je moguce da im zabrane da se takmiche ove godine.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...