Jump to content

FK Crvena Zvezda 2006-07


rev

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate meni se svidelo navijanje ....i ako smo gubili pevali smo ...sto se ne desava bas tako cesto ....

brate,pevali smo i protiv Libereca kad smo doziveli onu bruku,cinjenica je da je navijanje uvek na nivou,jbt gubimo 4:1 a pevamo sampioni,koja ironija zivota

Sam si rekao da ne znas kako se culo na tv-u,ja sam ti dao sajt gde mozes priblizno da vidis...a za tvoju reakciju sam ti napisao pm,i molim te odgovori onim putem,a ne ovde da ne bi smarali marvu...Hvala i poz !

brate ja ti lepo kazem da sam bio na tekmi i da nema potrebe da gledam

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni izrazito smeta sto vidjam sve vise i vise devojaka na severnoj tribini...

Smatram da to nije mesto za lepsu polovinu...A pogotovo kad momak dodje sa devojkom...

Pa idi je odvedi na zapad,pa sedite,pa se ljubakajte,pa uzivajte...

Naravno,ima izuzetaka sto se tice zenskih navijaca - EX hero girls...

Ali njih vidjas i na gostovanjima,i na malim tekmama,i na basketu...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

navijanje je moglo da bude mnogo bolje... ali to je samo zato sto su delije jako samokriticne... ipak treba imati u vidu sok koji je bio... posto niko ne moze reci ni da smo navikli ni da smo ocekivali... cak ni poraz od 0:1... i sam sam slabo navijao (problemi sa grlom) ali masa me je naterala da ostanem potpuno bez glasa na 1:4...

a sto se tice "indijanaca" na severu... ne zameram im... jer karte su jako skupe za zapad i istok... a njihov dolazak je znak da vole zvezdu... ne moze se ocekivati da svi znaju pesme koje imaju vise od 4 stiha... zato je i potenciranje hard core pesama za derbi mac sa dve ostrice... "pune tribine" znaju i deca od pet godina... i rado ce pevati... nove pesme ce nauciti kroz velike utakmice, posto na male ne idu... ;)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

donekle se slazem sa tobom.

ali ako ljudi dolaze na sever zato sto im je skupa karta za istok ili zapad, neka onda odu na bocne delove severa, a ne da u sredisnjim sektorima vidim likove koji grickaju semenke i greju ruke po dzepovima.

ja kada mi se ne navija odem lepo do zapada, sednem i grickam semenke (sto se retko kad desava). cisto da se ispostuju ljudi koji gube glas do tebe.

Link to comment
Share on other sites

sve, sve, ali zvizhdanje za vreme minuta cutanja je debilizam, kretenizam. A to su ti idioti koji dodju zbog cene karte i uopshte nisu u toku sa deshavanjem na tribini.

kao i x puta prilikom dizanja koreografije na velikim tekmama.

mada, to se nece promeniti nikad.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...