Jump to content

FK Crvena Zvezda 2006-07


rev

Recommended Posts

da ima potencijala (ukoliko pricas o blagu) on bi to dokazao u spaniji.

daj mi konkretan argumen, tj pojasni mi zasto je on los igrac. ne mozes samo da kazes za nekoga da je los i da cutis, obrazlozi.

splavovi i frizurice= tipicni fudbaleri, napumpani u novinskim clancima sa ko zna kim iza ledja. primeri: jankovic (za koga tvrdim da je u najboljem slucaju prosecan igrac koji ima dosta srece u spaniji, spletom okolnosti daje golove, ali njegova sama igra nije za pohvalu), pa onda ovaj pederko iz bezanije- djurovski, mnogo se prica o njemu, pominje se po novinama, a zasto nije otisao u inostranstvo ako je toliko kvalitetan koliko se prica??

branko boskovic, covek je nestao sa fudbalske mape, a ovde je proglasavan najboljim od najboljih, provodio se jurio kurve, napijao.. ima milion primera.. jel razumes sada? totalno je neprimetan, porodican dovek, ne istice se po novinama, niko ga ne spominje a covek daje golove. uostalom videcemo, tek je pocelo prolece.

sto se tice djokiceve igre protiv milana, ja je nisam spominjao, kao ni gol koji je postigao, pricam samo o domacem fudbalu, gde se dokazao.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To sto puni mreze hajduku iz kule i borcu iz cacka ga zaista cini retkim biserom i talentom na ovim prostorima.Ali zelis argumente,ok,lose dribla,ima los pregled dogadjaja na terenu,halav je nenormalno...u svakom slucaju ako Stojkovic koji je jedan od najboljih mladih golmana u Evropi brani(ili greje klupu?) u viteseu djokic nema nikakve sanse da igra u nekoj jacoj ligi,ako uopste neko bude zeleo da ga kupi.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

brate, poredish golmana i napadacha, ko je ugasio svetlo?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ako vec kenjate,kenjajte do kraja,jebo nas onda Ognjen Koroman,koji je bre on igrac idite bre u pm,igrao u Checheniji chovek...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

To sto puni mreze hajduku iz kule i borcu iz cacka ga zaista cini retkim biserom i talentom na ovim prostorima.Ali zelis argumente,ok,lose dribla,ima los pregled dogadjaja na terenu,halav je nenormalno...u svakom slucaju ako Stojkovic koji je jedan od najboljih mladih golmana u Evropi brani(ili greje klupu?) u viteseu djokic nema nikakve sanse da igra u nekoj jacoj ligi,ako uopste neko bude zeleo da ga kupi.

brate, poredish golmana i napadacha, ko je ugasio svetlo?

sve je receno ovim.

pazi, decko ima 27 godina, sto je mnogo za odlazak u neki iole pristojan klub u evropi. zavrsice u belgiji, holandiji, ali to sada nije bitno. ja ti pricam o njegovom fudbalskom znanju za ove prostore.

nego da zatvorimo mi ovu diskusiju, vidim da ne ide nicemu.

derbi ne vredi komentarisati, blago je reci da smo ocajno igrali. jedino sto vredi pomena je navijanje, koje je bilo neverovatno u trenucima kada je partizan vodio 1-4.

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

ja cak mislim da je navijanje sranje bilo,iskreno...mada s obzirom na rezultat bilo je i odlicno,mada ne znam kako se culo na tvu,ali ono...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate ae molim te nemoj da me smaras i zracis,bio sam na tekmi,sem centralnog dela pola njih nije pevalo,pola njih nije znalo pesme,oni koji su pevali su isti koji uvek pevaju sa podrskom recimo 20% onih koji nisu toliko zagrizeni(recimo ko ja),to sto neki od nas spoznaju u zivotu druge stvari sem Zvezde to ne znaci da nisam navijach,zato prestani da me smarash indijanchino,zbog takvih smaracha kao sto si ti,koji osim sto se lozhe po stadionima a sad su spoznali i elektronski svet gde mogu da ispoljavaju svoju LJUBAV,i ne idem na utakmice,boli me bre kurac da me neki nepismeni degeni koji nemaju sta da rade u zivotu smaraju gde sam bio protiv uvek neugodnog Borca iz Chachka...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dobro de' Grujo, nemo' da pucash

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...