Jump to content

FK Crvena Zvezda 2006-07


rev

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chek chek...zasto se tripujete da ce Partizan uzeti titulu ove godine...

mislim,nije ne moguce,ali cini mi se da imaju najgori tim u poslednjih 10 godina,dok je Zvezda prodala Bishevca (hvala bogu),Jankovica (aj on kao nije los),Kovacevica koji retko daje dobre partije,jedino mi zao za Zigica,ali za njega se znalo pre godinu dana da ide...

po meni,realno,Zvezda je favorit...

ali da sacekamo derbi,jer se zna da kod nas ko pobedi u derbiju uzima titulu...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Vechernje Novosti,Danas :

-U toku dana novi chlan Zvezde trebalo bi da postane reprezentativac

Ekvadora,Segundo Alehandro Kastiljo (24, chlan Deportiva Nasional),

koji je igrao na SP u Nemachkoj. On igra na poziciji zadnjeg veznog,

a za nacionalni tim odigrao je 14 utakmica i postigao 1 pogodak.

-I to nije sve,U finishu prelaznog roka sprema se "bomba", u pitanju

je napadach (polushpic),ali se ime josh krije. FFS

-Za samo tri meseca Crveno-Beli prodali 9 reprezentativaca: ZVEZDA ZARADILA 15.000.000 EVRA !

-Sve zvezdine pare :

N.Zigic (Racing)_________ 3,0

A.Lukovic (Udinese)______ 2,5

N.Kovachevic (Lans)______2,5

B.Jankovic (Majorka)_____ 2,0

V.Stojkovic (Nant)_______ 1,25

M.Bishevac (Lans)_______ 1,25

M.Dudic (Salcburg)_______0,8

D.Mladenovic (Koreja)_____0,4

H.Draman (Turska)_______ 0,25

M.Pantelic (Herta)_________0,5

N.Vidic (Spartak)_________0,75

Napomena : ime igracha,novi klub ili zemlja i obeshtecenje koje je pripalo Crvenoj zvezdi u milionima evra.

-Od zavrshetka proshle sezone kada je osvojena dupla kruna Crvena Zvezda je prodala devet fudbalera svih devet reprezentativaca!

"Marakanu" su napustili: Zigic,Lukovic,Kovachevic,Jankovic,Stojkovic,Dudic,Mladenovic, i Draman, a Bishevac ce ostati samo do decembra iako je potpisao sa francuskim Lansom.

-Na ime obeshtecenja za ove fudbalere crveno-beli su dobili skoro 14 miliona evra! Toj sumi treba dodati 500.000 koliko je Herta uplatila na ime druge rate obeshtecenja za Marka Pantelica,kao i 750.000 evra,koliko je Spartak iz Moskve dao kao trecu ratu za transfer Nemanje Vidica. Sve u svemu,za samo shest meseci,klupska kasa je popunjena sa 15,2 miliona evra !?

Ova suma mogla je da bude veca da nije bilo ugovora koji su ishli na shtetu kluba: od shest miliona evra, koliko je Rasing platio za Zigica,samo 50 odsto sume je otishlo crveno-belima, a ostatak menadzeru visokog golgetera. Slichan dogovor je napravljen i prilikom dolaska Bishevca na "Marakanu" pa je Zvezda inkasirala samo polovinu obeshtecenja od Lansa - 1,25 miliona.

-Realno zvezda je prodla 1 ceo tim.

-Predsednik zvezde Dragan Stojkovic (piksla) potvrdio je odlazak Zigica i Kovachevica

RASPRODAJA ZBOG DUGOVA

-Zavrshen je jedan ciklus i potrebno je osveziti ekipu. Zato su doshli Gaj,Tadeu,Pantic,Trishovic...Uspeli smo na ovaj nachin da stabilizujemo finansijsku situaciju,bez obzira na to shto deo prihoda od transfera nije ishao u nashu kesu. Reche Stojkovic.

-Prodaj skupo,kupi jeftino. I otplati dugove. Takav je bio plan rukovodstva Crvene zvezde na chelu sa predsednikom Draganom Stojkovice (pikslom) koji je juche potvrdio da je Nikola Zigic (ugovor na 4 godine) novi chlan Rasinga iz Santandera,a da u francusku pored Milana Bishevca(odlazi u decembru) nekoliko meseci pre u dresu Lansa zaigrati kapiten Nenad Kovachevic (ugovor na 4 godine)

- U utorak uveche imali smo pregovore sa predsednikom Rasinga Fernijom koji nije zeleo da odustane od Zigica,i posle pregovora posao je zavrshen na obostrano zadovoljstvo - istakao je Stojkovic.

-Nekoliko chasova kasnije, u sredu oko podneva utanachena je i prodaja Nenada Kovachevica.

-Njegov odlazak je planiran proshle zime,kada je bilo nekoliko zainteresovanih klubova iz Nemachke, pre svih Shtutgart. Ipak, ostao je u cilju osvajanja prvog mesta i borbe za plasman u Ligu shampiona. Klub je sada odluchio da izadje u susret Zigicu i Kovachevicu, da svoje znanje unovche u inostanstvu i na taj nachin im se zahvalimo za sve shto su pruzili u predhodnom periodu.

Odlasci su,chini se,bili neminovnost za Zvezdu.

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

dika_i_kastiljo.jpg

Црвена звезда је последњег дана прелазног рока добила два значајна појачања. Наши нови фудбалери су постали репрезентативац Еквадора, Сегундо Кастиљо, док се у вечерњим часовима очекује долазак прослављеног Бразилца Аилтона.

Кастиљо игра на позицији задњег везног играча и, како је рекао спортск менаџер нашег клуба, Стеван Стојановић, очекује се да буде достојна замена за капитена Ковачевића који је прешао у француски Ланс.

Сегундо Алехандро Кастиљо је рођен 15. маја 1982. године, висок је 180 центиметара, тежак 76 килограма, и до сада је наступао за еквадорски Ел Насионал. Са Црвеном звездом је потписао двогодишњи уговор. Кастиљо је био стандардан играч на минулом Светском првенству, а за Еквадор је одиграо 14 утакмица и постигао један гол.

На промоцији одржаној у Медија центру није скидао осмех са лица, а већ је стигао да испроба и српске специјалитете којима је одушевљен. Како признаје, до јуче није знао готово ништа о Црвеној звезди. Ипак, каже да је одушевљен добродошлицом на коју је наишао.

"Жеља ми је да оправдам поверење људи који су ме довели у Црвену звезду, да играм добро и да освојим што више трофеја", кратко је изјавио Еквадорац који још није одабрао број на дресу.

Стеван Стојановић је на крају потврдио да вечерас око 22 часа у Београд долази Бразилац Аилтон који ће постати наш нови играч и који ће званично бити промовисан у петак у 13 часова. Аилтон је између осталих клубова наступаи и за немачке Шалке, Вердер и Хамбургер, и једне сезоне је био и најбољи стрелац лиге.

"Уговор је потписан између Бешикташа, чији је Аилтон био члан, Црвене звезде и самог играча тако да је посао завршен и сутра ће се обавити промоција", изјавио је наш спортски менаџер.

kastiljo3prsta.jpg

Ljudi, ja ne znam shta vi mislite, ali nekako sam tek danas shvatio da je Piksi uradio pravu stvar... Znachi imam osecaj da smo sad duplo jachi!

Link to comment
Share on other sites

da i ailton definitivno potpisao, sutra je promocija :))) sreca sreca radost.

ailton, trishovic, kastiljo, gaj, georgiev > jankovic, kovacevic, dudic, bisevac, lukovic. jedino mi je zhao zhige i stojkovica ali shta da se radi i moram da priznam me je piksi vishe nego prijatno iznenadio. zhao mi je shto mali burzanovic nije doveden al dobro...

Link to comment
Share on other sites

TO AILTON

moram da se udruzim sa njim posto je zajeban kockar,ima da se zaduzi i ima da se najebe mame zvezdi :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sem sto je kockar izgleda da je i gurman...debela veprina

takav je bio i u werderu pa je jebo mame svima...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

takav je bio i u werderu pa je jebo mame svima...

videcemo, proslu sezonu je odigrao ko kurac, nadam se da ce ovde da bude barem 50% onog igracha koji je bio pre 2 sezone

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dobio je i iz Salkea zato sto je prokockao sve zivo pa me boli kurac...nek bude ko sto Hajli kaze i ja sam zadovoljan

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

samo me brine njegova kilaza. ako igra kao debeli (ronaldo) onda mu je oprosteno!!! ma samo da daje golove i sve ce biti zaboravljeno.

mada znajuci bajevica nece se on mnogo naigrati!

odlaske necu komentarisati, dovoljno je reci da je cela prva postava otisla. ali neka, moraju oni svoj "talenat" da unovce kad-tad...

srecno im bilo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...