Jump to content

FK Crvena Zvezda 2006-07


rev

Recommended Posts

@doca aka. epic --- tjale ti je pandur?? a ti si veliki cigan...? penal???

hehe :))

to ja namerno teram kontru [:p]

Longli...nema sanse da udjes sa navijachima Milana...bar ja tako mislim...raspitaj se :P

a i dzaba se cimas,u sredu uveche slavimo ulazak u LS jer idemo direktno posle tekme sa Korkom :))

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije realno da se milan izbaci iz ls... to je samo pravedno... :(

ja se iskreno nadam da nas se milan ne boji... da ce mec sa zvezdom shvatiti kao izlet... ali u tom slucaju izletece u kup uefa... niko se nikada nije radovao kada mu je zreb dodelio zvezdu... mada mi jos nismo prosli ni ekipu vatrogasnog doma iz kork sitija... isto sto vazi za milan u duelu sa nama vazi i za nas u sredu...

a sto se tice karata... molicu duleta savica za jedan sever... oduvek je bio kraljina... bez obzira sto ga cima mali milion ljudi...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Rekao sam ti lepo, verovatno ce tapkaroshi uzeti koju kartu za kavez, kako bi zaradili na rozonerima, tako da cesh morati spremiti lepu kintu ako budesh planirao da udjesh.

@ stalja

oooo lepotice, pa ti planirash da dodjesh, extra [:D]

Kapiram da ce biti u prodaji neshto ranije nego obichno... Planiram da odem veche ranije i da zalegnem tamo... Tako sam za PSV uradio, pa sam poshteno zaradio...

Edited by Lex
Link to comment
Share on other sites

Rekao sam ti lepo, verovatno ce tapkaroshi uzeti koju kartu za kavez, kako bi zaradili na rozonerima, tako da cesh morati spremiti lepu kintu ako budesh planirao da udjesh.

A bice to ona ista utakmica koju bi mogao da gledas za mnogo manje para sa bilo koje druge tribine ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

AC Milan admitted to UEFA Champions League

UEFA Emergency Panel admits AC Milan to UCL Third qualifying round

Having examined the request of the Italian Football Association (FIGC) to register AC Milan

for the UEFA Champions League 2006/07, the submissions of the Chief Disciplinary

Inspector of UEFA, and the statements of AC Milan and the FIGC, the UEFA Emergency

Panel has today admitted AC Milan to participate in the Third qualifying round of the 2006/07

UEFA Champions League. As a result, the Italian club plays the two legs of the competition

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...