Jump to content

FK Crvena Zvezda 2006-07


rev

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moracu da kazem da je danas igra bila zalosna...Zigic se video nije,pasevi totalno ne povezani,prijem lopte nikakav,basta je svaku,ali svaku loptu izgubio...Tuzno...Nadam se boljem,ali ovo shto prikazashe danas me je totalno razocharalo.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jedna od gorih utakmica koje sam gledao u zivotu...igra je bila na nivou zonske lige, zvezda bez ijedne akcije svaka lopta je isla unazad pa onda neki katastrofa bunar ni blizu zigica...znaci ajde da razumem sto su nepovezani jer je pocetak sezone pa im nedostaju utakmice da se uigraju, ali ne mogu da razumem da covek koji zaradjuje hleb od fudbala ne zna da centrira...za 90 minuta nisam video nijedan upotrebljiv centarsut i malko sam razocaran :(

fml

Link to comment
Share on other sites

Relano gledano pre dva dana sam gledao utakmicu Ribare-Jagodina i bila je mnogo interesantnija i kvalitetnija od onog sinoc ^^

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ljuboju prebacili u 2. tim shtudgarta jer je izjavio da zheli da promeni sredinu a nije uspeo da nadje drugi klub. e sad bi bilo fino kad bi kao shto je dinamo pozajmio carevica, zvezda pokushala njega da dovede bar na 6. mesechnu pozajmicu. nisam siguran da je to realno ali s'obzirom na to da je zvezda ljubojin omiljen klub i mogucnost igranja u lsh, ko zna...

Link to comment
Share on other sites

I ja da napishem da su ochajno igrali iako ste to vec znali!

Shto bi rekla moja profanka mate u osnovnoj, dobro jutro Kolumbo, ovde Magelan vec pustio bradu.

Elem, videlo se da su se maximalno shtedeli, niko se nije povredio shto je jako vazhno, ochekujem bolju igru u revanshu. Ljuboja je sjajan igrach ali ne verujem da ce preci na pozajmicu u Zvezdu, isuvishe mi je nerealno to :)

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

NE mogu da verujem, koje smo srece, dobijemo moj omiljeni klub [:D]

E sad josh ostaje da pogledam u pasosh, da vidim da li mi viza za Italiju josh vazhi i da prodam komp, pa mogu da idem na San Siro [:D]

Link to comment
Share on other sites

E a lepo sam rekao da ce nam zapasti Milan chim sam video da ce igrati kvalifikacije. MRSH U PICHKU MATERINU GOVNARSKU PREVARANTSKU KOLIKO IH MRZIM JA NEMAM RECHI!

I sry za hejt.

matori ne da nije hejt... nego nemas razloga da se bilo kome izvinjavas... sva ta italijanska govna bez i malo morala treba napusiti qrcem jednom za sva vremena... veruj mi kada bih mogao da istrcim na teren... pokidao bih te picketine... jos pamtim onu maglu... i prekid kod 1:0... da se igralo jos nekoliko minuta... tekma bi bila nastavljena... da ne govorim o prvoj utakmici u kojoj su nam dali gol dok smo se radovali sa klupom... ovo su trenuci kada ljudima sa malo morala mora da proradi savest... potpisao bih papir na kome se slazem da zvezda ako prodje milan u grupi ima 0-6 uz gol razliku 0-100... i da se nikada vise ne plasiramo u elitno takmicenje... fudbalski mi smo klinicki mrtvi... ali ako postoji bog, pravda, inat... bilo koja sila koja se moze usprotiviti razlici u fudbalskom kvalitetu... ona ce biti na nasoj strani... znam da ovo pise najgora zver u meni, ali veruj mi bio bih u stanju da umrem na terenu... to nema veze samo sa zvedom... navijao bih i za partizan... (sta serem, pa ja oduvek i navijam za partizan u evropi)... navijao bih za zagrebacki dinamo... za partizane iz tirane... za bilo koga samo da se to smece izbaci iz lige u koju nisu zasluzili ni da budu uvrsteni... a ti kaka sine bolje predji u real... milan ove godine nece u ls... osim ako dekretom ne posalju zvezdu u hag zbog masakra italijanskog giganta... GARANTUJEM DA CE SUDIJA U REVANSU TRAZITI BILO STA SAMO DA ZIGIC DOBIJE DRUGI ZUTI KARTON... bolje da ne igra u revansu... ako nismo u stanju da prodjemo amaterski klub bez igraca koji je realno prerastao da igra u ovakvoj zvezdi (ma koliko mi ovo bilo tuzno da izjavim)... onda jbg...

p.s. citam svoj post i delujem sam sebi kao navijac najgore vrste... ali sto je previse... previse je... od 11 sati se tripujem da cemo "izvuci" milan... pod navodnicima, jer vise nisam siguran ni da je zreb regularan...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

takodje kad sam video da milan igra kvalifikacije znao sam da cemo ih dobiti.

kakav kralj taj berluskoni

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...